Twitter Facebook 17 jul. 2019

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 3 de juny de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

PRIMERA CATALANA 2 2019-2020

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 17 juliol 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ALCARRÀS

Josep Maria Espasa

Izan Fenoy i Enric Miret (Alcarràs B), Joel Ribes (AEM), Bilel Rahalí (EF Baix Segrià), Edu Raya i Jordi Clivillé (Mollerussa), Roca, Éric i Yeray (At. Segre), Vice (Lleida Esportiu B), Youssef (Mequinenza), Ramon Pau (Bordeta), Lluís Roqué (Balaguer)

Roy Ezquer (Borges Blanques), Sergi Miró, Genís, Lorenzo, Parra, Manel Contreras, Joel Castillo

Joel Mur, Auger Sisó; Joan Enric Segura 'Joanen', Jaume Viñes, Agustí Miret; Joel Jané, Alfons Garcia, Edu, Ferran Lacruz; Aleix Llobet, Marc Pasanau, Iván Cendrós

ASCÓ

Jordi Font

(Amposta)

Albert Troyano (Ascó Futbol Sala), Arnau Cervelló, Pere Jordà i Ferran Messeguer (Flix), Jorge Granado, Óscar Torre, Nico Díaz i Cholo (Cambrils Unió), Quim Cardona (Amposta), Ñoño i Ricky Nogueira (Borges Blanques), Álex Fernández (Vila-seca), Ram Chellay (Ascó FS), Xavi Marqués (Rapitenca), Eric Roda i Gerard Domènech (Juvenil)

Sergi Masqué (Vilafranca), Artur Godia (Mollerussa), Riki de Antonio (Valls), Josep Ramon (Gandesa), Marc Fabregat (Ulldecona), Joan Domingo (Pobla Mafumet), Enric Bernat (Lleida Esportiu), Ousman Touray (Figueres), Héctor García (Rubí)

Marcel Messeguer, Jani

AT. SANT JUST

Arnau Blanco

Álvaro Figueroa (Sangiorgese), Aleix Massegú (Unif. Bellvitge), Raúl Ferrer (At. Junior), Iñaki Villalba (Europa Juv.), Marc Berlanga (Juvenil)

Eric Clua (retirat), Max, Marc Fernández, Daiki, Ginji, Pep, Caralt

Jesús Unzué; Picón, Palaus, Nacho Palacios, Yutaro, Fidi Bernabéu, Álex Palacios, Alejandro, Montes; Pau, Cebrián, Marc Garcia, Marc Rodon, Sergio, Dufi; Edu Alliaume, Morgado, Jan, Moya

CAN VIDALET

Pedro Milla

Calos Calderón (Olímpic Can Fatjó), Tommy (Guineueta), Iván, Jan, Henry i Joel (Juvenil)

Khalid (Montañesa), Marc Sabaté i Sergi Serés (Viladecans), Michel Owono (FE Grama), Javi Eslava (Vilassar Mar), Raúl Capitán (Santfeliuenc), Sergi Cabré (Gavà)

Oliver Sánchez; Machuca, Max, Samuel, Pau Guardia; Aidán, Dani Ramírez, Marc Pecellín, Aniol; Toledo, Jesús

EFAC ALMACELLES

Ismael Mariani

(segon ent. Lleida Esportiu)

Óscar Imaz (Terrassa), Trota (Balaguer), Cheikh (L'Hospitalet), Toni Ciruela (Balàfia), Adrián Rosa i Adrián Luna (Penya Deportiva),

David Montoy i Carles Barco (Borges Blanques), Roger Canadell i Òscar Canadell (Mollerussa)

Pau Mora, Jordi Chiné; Montfort, Joel Chiné, Edu Cons, Marc Viladegut; Albert Juclà; Chipi

EL CATLLAR

Álex González

José Luis Ruiz (Rapitenca), Tomás García i Lucas Torres (Vila-seca), Marc Vadillo (Vilafranca), Aaron (Canonja), Éric González (Cambrils Unió), Ignacio Velasco (Pobla Mafumet B)

-

Raúl González, Denis Coch, Cesc Armengol, Marc Tarragón, Ignasi Abelló; Jaume Pedra; Gerard Infante, Jordi Prades

GAVÀ

José Manuel Serrano

Víctor Lebrero (Vilanova), Álex Romero (Castelldefels), Sergi Cabré (Can Vidalet), Ferran Esteve (Vilassar Mar), Raúl, Boza, Pino i Gerard (EF Gavà Juv.)

Kilian Cañabate (Castelldefels), Álvaro Tejeda (Sant Ildefons), Marc Barroso, Sergio López, Rubén Castro

Albert Sancho; Adrián Pérez, Adri Ruiz, Adrià Espinosa, Marc Martínez, Miki Sadurní, Joan Vázquez. Marc González, Quiles, Adri Moreno, Orhan

MARTINENC

Javi Gómez

(Sant Ildefons)

Iván García (Viladecans), Víctor Cocera i Marc Ahufinger (Júpiter), Edu García, Adri Pulido, Ricardo Tinoco i Ferran Alabau (Sant Ildefons), Carles Güell (Manresa FS), Adri Garcia (Santfeliuenc), Édgar Moragas (San Mauro), Joan Vendrell (Balaguer), Karim (San Cristóbal), Gabri Padrós (Sant Cugat), Jan Lladó i Adrián Canelada (Vista Alegre), Rubi (Castelldefels), Marc Samper (Jàbac)

Javi Sánchez (Montañesa), Mario Victorio i Roland Garrós (Santboià), Juan Sosa (Cerdanyola), Marçal Lladó i Édgar Velasco (FE Grama), Uri Vives i Kilian Vicente (Europa), Juanmi Beas i Iván Rodríguez (Rubí), Jimmy (Gramenet), Albert Vega 'Peque' i Édgar Tejada (Horta), Ramon Suárez (San Cristóbal), Kamal (Júpiter), Villegas, Sergi Grimau, Éric Ruiz

Javi Iglesias, Joel Martínez

MARTORELL

Albert Nualart

Kevin del Corral (Sabadell Nord), Adri Arenas (Sant Cugat), Édgar Álvaro (Mataró Juv.), Jordi Pérez (Jabac)

Donado (Sallent), Arnau (Sant Andreu de la Barca), Joan Amador, Totti, Max, Marcel

Marc Ollé, Toni Domínguez; Enric Soriano, Isaac, Michael, Sergi Fernández, Sanse, Colell; Adrià Aguilera; Xavi Marco, Pau, Éric Arévalo, Guille, Ibra Diop, Serrats; Abde, Balada, Víctor Marco

MOLLERUSSA

Josep Maria Turull

Marc Aceituno i Marcel Ormo (Balaguer), Roger Aleu (Sant Ildefons), Artur Godia (Ascó), Roger Canadell i Òscar Canadell (EFAC Almacelles), Jofre Graells (Tàrrega)

Edu Raya i Jordi Clivillé (Alcarràs), Àlex Guardia (Tàrrega), Adrià Rodríguez

Joan Marc, Jordi Pedrós, Kiku Tàpies, David Traguany, Genís Morera, Joan Martí, Édgar Pocurull, Marc Grau, Edu Barón, Xavi Putxi, Tatis, Ricky Cervelló, Quini, Sergi Surroca, Albert Delgado, Álvaro Muñoz

MONTAÑESA

Dani Andreu

Brian Canalejo i Àlex Alba (San Cristóbal), Javi Sánchez (Martinenc), Erik Pérez i Miguel A. Sanvidal (Viladecans), Khalid (Can Vidalet), Velillas (L'Hospitalet), Alan Nahuel (Badalona Juv.), Junior (Juvenil)

Yeka Kashchy (Badalona Juv., pretemporada), Badri Marc, Pau, Joan de la Hoz i Badri (Juvenil, pretemporada)

Jaime Fuentes (Santboià), Rafa Murillo (Júpiter), Alex Luque (FE Grama), Dani Erencia (Manlleu), Bauli, Erik Louzao, Patxi, Oscar Jiménez

Víctor Colchero; José Santos, Jaime, Agus, Joshua; Aleix, Ion Vázquez, Omar Balde, Charly Ruiz; Isaac Maldonado, Sergi Arimany, Pedro García

SANT ILDEFONS

Efrén García

(Fontsanta Fatjó)

Adrià Roca, Lluís Gosa, Dani Carceller i David Díaz (Fontsanta Fatjó), Antonio García, Marc Rojas i Sergio Moyano (San Juan At.), Víctor Hidalgo (Prat B), Álvaro Tejeda (Gavà), Joel Fernández (Sant Cugat), Juanjo Navarro (Júpiter), Cunillera (Viladecans), Yeray Fernández, Jonathan Sánchez i Giancarlo Vásquez (Juvenil)

Roger Aleu (Mollerussa), Marc Casares, David Cepeda i Víctor García (Viladecans), Ao (Santboià), Cristian Mulero (Sants), Edu García, Adri Pulido, Ricardo Tinoco i Ferran Alabau (Martinenc), Christian Fabra, Karim Moya, Rafel Roger, Andrés Varese

Alberto Arnalot, Luis Berenguer, Luis Pozzo, Chechu Santesteban, Carles Sola, Roger Nolla, Roger Gorrea, Younes Saban

SANTBOIÀ

José Alcaraz

(segon ent. Martinenc)

Mario Victorio i Roland Garrós (Martinenc), Jaime Fuentes (Montañesa), Olid (Sa Juan At. M.), Ferran Roca (Júpiter), Ferri Vega i Dani Ortiz (Viladecans), Ao (Sant Ildefons), Toni Calvo (sense equip, exVilafranca), Cristian Poyatos (Sant Andreu At.), Tomás Peñalba (Santa Eulàlia Juv.), Gullermo López 'Chicho' (Prat B), Iván Romano (Manresa), Edu Esteban (Prat)

Marc Hervías (Cerdanyola), Guillermo Torres (Sants), Jota i Alfonso Castellano (Santfeliuenc), Sergio Caballero (Pobla Mafumet), Max Llovera (Granollers)

Rafa Leva, Álex Espinet; Álex Ruiz, Víctor Márquez, Dani Martínez; Libo, Carlos Martínez, Carlos González; Juanlu

TÀRREGA

Edu Berrocal

Ramon Verdés (Lleida Esportiu B), Àlex Guardia (Mollerussa), Albert Farré i Sergi Castelló (EF Tàrrega Juv.), Adrià Martínez (cedit Lleida Espotiu Juv.)

Jofre Graells (Mollerussa), Leo (Binéfar), Syllla, Ander Cayola

David Oliveros, Alberto Bañuelos, Dídac Castelló, Marc Enríquez, Maikel, Pau Vidal, Lluís Clop, Dani Vargas, Joni Fernández, Sergi Solé, Albert Pont, Diego Martín

VALLS

Joan Antoni Pallarés

Joan Torné, Arnau Miró i Edu Vives (Borges Blanques), Riki de Antonio (Ascó), Sergi Gómez (Binéfar), Rubén Aznar (River Ebro), Alejo Agüera (Pobla Mafumet)

Omar Oliveras (retirat, nou fisio del club), Simo (Borges Blanques), Éric Garcia (Montblanc), José Luis León (Canonja)

Èric Martí, Enric Socías, Gerard Batista, Cesc Martínez, Albert Plana, Sergio Giralte, Marc Guasch, Arnau Cucurull, Raúl López 'Figo', Òscar Pérez, Ramon Miranda, Joel Marigot, Dennis Belemans, Óscar Pan, Daniel Cljink

VILADECANS

Raúl Paje

Marc Casares, David Cepeda i Víctor García (Sant Ildefons), Óscar Hernando (Vilanova), Benja (Universitat Indianapolis), Marc Sabaté i Sergi Serés (Can Vidalet), Alfonso Hels (Marianao Poblet), Rubén Pedragosa (Caldes Montbui), Joan Castells i Kevin Rodríguez (Europa B), Eric García (Juvenil)

Erik Pérez i Miguel A. Sanvidal (Montañesa), Kike Ramírez (Castelldefels), Ferri Vega i Dani Ortiz (Santboià), Iván Peralta (Vista Alegre), Iván García (Martinenc), Roger Garcia (FE Grama), Jaime (Santfeliuenc), Ricki Calamardo (San Cristóbal), Cunillera (Sant Ildefons), Xavi Arias, Borja Esteve, Josep Maria, Leo Cangiotti

Santi Pérez, Javi Gallardo, Albert Lara, Robert Ochoa, Alberto Triguero, Dani Matallín, Martí Ramos

VILANOVA

Agus Isabel

Adri Alonso (Olivella), Carlos Contreras (At. Vilanova), Roberto Angulo (Joventut Ribetana), Raúl Perea (At. Vilafranca Juv.), Àlex Saldaña (Juvenil)

Óscar Hernando (Viladecans), Víctor Lebrero (Gavà), Gerard Fernández (Ribes), Pinilla (retirat), Ignasi Valldosera, Óscar Barragán

Nito, Javi Martínez; Aleix Semur, Carlos Molina, David Gómez, Iván Torres, Àlex Iloie, Gerard Ortiz 'Toti', Oriol Codina, Dani Antolínez; Alejandro Pascua, Sebas, Víctor Morillas, Marcel Álvaro

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Iván Peralta (Viladecans), Cazorla (FE Grama), Xavi Galán (Europa Juv.), Sergio Campos (Prat B), Arnau Gadea (Unif. Bellvitge Juv.), Guillem Ramon (Heybridge Swifts FC)

Naoufal Talkam (Marianao Poblet), Jan Lladó i Adrián Canelada (Martinenc), Fran Orellana (Manresa), Javi Jarabo

Tomás Egea, Cristian Faura, Rubén García, Álex Peñas, Marc Pulido, Víctor Muñoz, Manel Bernáldez, Sergi Sánchez, Joel Sánchez, Cristian Cifuentes, Marc Muñoz

REUS B CAMBRILS

(pendent decisió FCF)

-

Gerard Tomàs (Amposta), Uri Ayala (Figueres), Pau Rosales (Vilassar Mar), Albert Miravent (Castelldefels), Rubén Enri (Almería), Domènec (Totosa), Adri Arjona i Jordi Oribe (Prat), Martí Vilà (Fabril), Arnau Gaixas (Zaragoza B)

-

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies