20 març 2019

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 7 de gener de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

 

PRIMERA CATALANA 2 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 26 febrer 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ANDORRA

25

Gabri García

(sense equip)

Albert Reyes i Nico Ratti (UE Sant Julià), Victor Silverio i Rui Beja (Lusitans), Eric de Pablos*, Miki del Castillo*, Josep Balletbó 'Hans'*, Roberto Gomes* i Miquel Torres* (Juvenil), Ferran Tacón (Horta), Rubén Bover (FC Barnet), Fede Bessone (Prat), Joan Cervós (Santboià), Oriol Dot (sense equip, exCerceda), Claudi Bové (Fontsanta Fatjó), Ernest Forgas (Reus B Cambrils), Adrià Vilanova (Malllorca B), Jantus (At. Colegiales), Moha Keita (Peralada), Martí Riverola (UD Ibiza)

Joan Cervós (Santboià), Robert Font (Balaguer), Ferran Pol (UE Sant Julià), Nourddin (UE Santa Coloma), Carlos Acosta, Txus Rubio, Álex Villagrasa, Viladot, Joel Martínez, Miki del Castillo, Miquel Torres, Josep Balletbó 'Hans', Roberto Gomes, Roger Nazzaro, Aarón, Eric de Pablos

Richard Imbernon (entrenador, destituït després de la jornada 16)

Xisco; Emili Garcia, Álex Sánchez; Marc Ferré, Roger Nazzaro*, Marc Pujol, Ludo; Betriu, Joel Martínez*, Jordi Aláez, Cucu Fernández, Álex Martínez, Cristian Martínez, Aarón*

BALAGUER

26

José Gil

(segon ent.)

Gabernet (La Jonquera), Rubén Egea, Xavi Gomà* i Vendrell (At. Alpicat), Marc Aceituno (At. Segre Juv.), Lluís Roqué* (Fraga), Robert Font (Andorra), Aleix Llusà (Mollerussa), Tudor Tacaks, Albert Castillo i Miquel Pons (Vallfogona), Marcel Ormo (ex Lleida Esportiu B), Ramon Rueda (Torrefarrera), Nii (Villaralbo), Sebas i Barry (Los Espartanos de Alfindén)

Jordi Padrós i Putxi (Mollerussa), Gerard Angerri (Lleida Esp. B), Genís Soldevila (Inter Escaldes), Adrià Fernández (Binéfar), Xavi Gomà (At. Alpicat), Henard Mestres, Lluís Roqué

Toni Menchón (entrenador, destituit a la jornada 6)

Jordi Belló (entrenador, destituit a la jornada 16)

Virgilio Hernández (entrenador, dimiteix després de la jornada 22)

Alfred Peguero; Marc Sánchez, Joan Martínez, Jordi Jordana, Víctor Darías, Pau Solanes, Hichem Boumedol, Isaac Solanes, Miquel del Águila, Éric Trota, Carlos Martínez; Sergi Galcerán 'Peke', Adrià Fernández*

BORGES BLANQUES

22

Manel Cazorla

(Nàstic Juv. A)

Aleix Llobet (Amposta), Ramon Nicolau i Miki Torondel (Pobla Mafumet B), Sergey Dmitriev (Reus B), Édgar Doblas* (Igualada), Ñoño (L'Hospitalet), Joel Gomis (At. Segre), Ricky Nogueira (Vilafranca), Dani Pujol (Ascó)

David Montoy (EFAC Almacelles), Mane Contreras (Alcarràs), Marc Álvarez 'Quini' (Mollerussa), Ander Cayola (Tàrrega), Arnau Setó (retirat), Édgar Doblas (Joventut Ribetana), Joan Pijuan (Albi)

Adrià Xammar, Roger Monseny; Eric Tió, Roger Pelegrí, Gerard Tió, Llorenç Sobrepere, Nasser; Marc Valero, Edu Vives, Joan Torné; Joel Guitart, Eudald Recasens, Aitor Serrano, Joan Pijuan*

CAMBRILS UNIÓ

21

Robert Ahufinger

(sense equip)

Sergi Fuertes i Marc Benito (Reddis), Òscar Torre (Reus B), Ivan* i Álex Fernández (Vila-seca), Maty (Valls), Joel Quero (Nàstic Juv.), Perroni (At. Campclar), Jordi Estivill i Adri Jiménez (Reus Juv.), Arnau Cardona, Òscar Morell, i Enric Salas (Juvenil), Joan Avante (Falset), Felipe* (Llagostera B)

David Llobet (Gramenet), Dani Sáez (Camarles), Jusi, Cristian i Samu (Perelló), Gito (Vila-seca), Batista (Valls), Sori i Josu (Amposta), Ivan (Pobla Mafumet B), Felipe (Ascó), Héctor Torres, Miki, Tini, Robert, Fran

Gabriel Amores (entrenador, dimiteix després de la jornada 2)

Edu Franco (entrenador, rellevat després de la jornada 11)

Uri, Jorge Granado, Sori*, Josu*, Cholo; Nico, Iván, Joan Canaldas, Franco; Erik

EFAC ALMACELLES

24

Paco Márquez

(sense equip)

Laghrissi (Mequinenza), Carlos Lozano (Torrefarrera), Patrick Roquet (At. Alpicat), David Montoy (Borges Blanques), Enric Bosch (Puigvertenc), César Minuesa (Lleida Esp. Juv.), Dani Plana i Sebas Hincapie (Juvenil), Sasha Litwin (UMF Víkingur Ólafsvík)

Ciru (Binéfar), Marc Hortal, Iván Romero i Héctor Badia (Balàfia), Rafa Sánchez, Eric Gracia, Jordi Martí

Radosav Radulovic (entrenador, destituït després de la jornada 17)

Pau Mora, Jordi Chiné; Adri Monfort, Joel Uriach, Joel Chiné, Carles Barco, Edu Cons; Berbegal, Rubén Brezmes, Juclà; Marc Viladegut, Albert Simó, Òscar Canadell, Roger Canadell, Pol Arnan

GAVÀ

23

José Manuel Serrano

(Begues)

Kilian Cañabate (Reus B), Juan Quiles (Júpiter), Adri Pérez (Sant Cugat), Pau Punzano, Adrià Moreno, Joan Vázquez, Eugenio* i Ricard Morata* (Begues), Barroso (At. Sant Just), Sergio López (sense equip, ex Sant Cugat), Marc González (Sant Ildefons), Miqui Sadurní (Sector Montserratina), Espi (Marianao Poblet), Rubén Castro (Alcudia), Albert Sancho (sense equip, ex Vista Alegre), Marc Martínez (Pallejà), Musa Coulibaly (EF Gavà), Pau Mañé (Espluguenc), Robert Ferrer (Vista Alegre), Matías Rubio (Sant Joan Despí), Adri Ruiz (San Cristóbal), Odilo (Estidantes de Caracas), Álvaro Tejeda (Gavà)

Eric Pujol (Granollers), Juanjo Carricondo (Horta), Xavi Liébanas (Europa), Ao, Víctor Márquez i Pol Ros (Santboià), Pol Busquets (Manresa), Carlos García (Prat), Dani Muela (Sabadell Nord), Mario Cardete (Martinenc), Ricard Morata (Begues), Dowi, Eugenio, Junior

Marcos López, Junior*, Alex Kyeremeh (torna al gener)

IGUALADA

22

Moha El Yaagoubi

(segon ent. Santfeliuenc)

Víctor Cegarra* (Gimnàstic Manresa), Nil Pradas i Alejandro Delgado (Sabadell B), Pedro Calvo i Carlos Simón (San Mauro), Javi Aroca (Blanca Subur), Albert Alfonso (Lleida Esportiu B), Martí Lliró, Bacho* i Iñaki Baz (Tàrrega), Gerard Llobet (Unif. Bellvitge), Franco Nántez (Sant Andreu Juv.), Antonio Prieto, Sergi Domènech, Javir i Omar Sabouni (Juvenil), Albert Ribera (exVilassar Mar), Sergio González (Mollet)

Éric González (Castelldefels), Aleix Semur i Javi Martínez (Vilanova), Salinas (Tàrrega), Dani Lledó (San Cristóbal), Édgar Doblas (Borges Blanques), Juan Cano (Premià), Bacho (Rubí), Cristian Barrera, Eloi, Carles Güell, Víctor Cegarra

Bernat Sansano, Baraldés; Goran Ehsan, Joel Solà; Martí Just, Fran Arévalo

JÚPITER

19

Miguel López

(sense equip, ex Martinenc)

Álex Prat (Europa), Josevi, Lluís Bassas i Juanjo Navarro (San Juan At. Montcada), Poncela* i Albert Jorba* (Viladecans), Éric Ruiz (Sant Andreu At.), Albert Corzo* (Mollet), Víctor Cócera i Manu Vílchez (Montañesa), Carles Mur (Granollers), Arnau Pou* i Gerard Beltran* (Cardedeu), Javi Guerrero* (Juvenil), Tamba Kanteh* (sense equip), Dani Ortega (Rydalmere Lions), Marc Esteve (sense equip, exMartinenc), Bellido (Santboià), Ferran Roca (Santfeliuenc), Yele (exMolletense), José Blanco* (Espluguenc), Mamau (Don Benito)

David Rodri i Javi Guerrero (Masnou), Juan Quiles (Gavà), Ferran Tacon (Horta), Aleix Lage (Sants), Marc Montejo (Sant Andreu At.), Roger Peña, Lobo, Carmona i Gerard Beltran (Vilassar Mar), Diego (San Juan At. Montcada), Àlex Espinet (Santboià), Arnau Pou (Sant Cugat), Oriol Sans (Gramenet), Óscar Castellano i Tamba Kanteh (Llagostera B), Albert Corzo (Vic), José Blanco (Levante Las Planas), Gueri, Pere, Arturo, Albert Jorba, Poncela, Lluís Tejero

Álex Martínez (entrenador, dimiteix després de la jornada 8)

Rubén García (entrenador, dimiteix després de la jornada 23)

Uri Llaveria; Marc Ahufinger, Carmona*; Lluís Tejero*, Oscar Castellano*, Marc Franco 'Peke', Oriol Sans*; Roger Peris, Joan Corominas

LLEIDA ESPORTIU B

22

Jordi López 'Mena'

(ex At. Alpicat)

Xavi Beamud (Torrefarrera), Gerard Castelló (At. Alpicat), Gerard Angerri (Balaguer), Auger (Betis Juv.), Acosta , Víctor Vidal, Pau Sánchez, Ramon Verdés, Joan López 'Joanet', Pau Font, Toni Vicente, Adrià Gené, Soldevila, Alpha i Iker Cortés (Juvenil)

Jordi Martínez (Europa), Albert Alfonso (Igualada), Manu (Gramenet), Joan Marc Balagué i Tatis (Mollerussa), Marcel Ormo (Balaguer)

Raúl Feher, Pol Cervera; Tatis*, Cheng, Pau García, Jose; Cissé Basirou

MANRESA

16

Andreu Peralta

(Juvenil A)

Pol Busquets (Gavà), Álvaro Herzog* (San Cristóbal), Iván Romano i Mario* (Santboià), Mouha Diallo* (Sabadell B), David Sánchez 'Ruano' (Unif. Bellvitge Juv.), Marcel Bellido i Roger Alsina (Juvenil), Montoro* (Cerdanyola)

Javi López (Cerdanyola), Roger Herms i Darío Jiménez (Joanenc), Adrián Arenas (Sant Cugat), Diego Carrillo (Cardedeu), Marçal Lladó (Martinenc), Roger Escamilla (Vilafranca), Ramon Blanco (Llagostera B), Moha (Sant Julià), Dani Erencia (Tàrrega), Álex Luque i Agus (Montañesa), Mariano Rando (Sallent), Montoro (Rubí), Mario (Santboià), Brian (San Cristóbal), Álvaro Herzog (At. Júnior), Mouha Diallo, Álvaro Correa

Piti Belmonte (entrenador, dimiteix després de la jornada 11)

Solernou, Florent; Sergi Soler, Brian*, Biel Rodríguez, Marc Cuello, Marc Serra, Álvaro Correa*, Miki Dalmases, Bernat Benito, Leandro; Manel Sala, Noah

MOLLERUSSA

26

Josep Maria Turull

Jaume Viñes (Fraga), Carlos Pla i Edgar Olaya (Tamarite), Genís Morera i David Traguany (At. Alpicat), Álvaro Muñoz (Unif. Bellvitge), Sergi Surroca (At. Segre), Jordi Padrós i Putxi (Balaguer), Marc Álvarez 'Quini' (Borges Blanques), Joan Marc Balagué i Tatis (Lleida Esp. B), Joan Martí (Juvenil), Alex Guardia (Artesa de Segre)

Aleix Llusà (Balaguer), Ignacio Falces (Alcarràs), Xavi Serret, Sergi Prats, Dani Rodriguez, Pau Claret, Jordi Ballester

Adrià Rodríguez, Caba; Marc Grau, Salvador Tàpies, Edgar Pocurull; Ricard Cervelló, Erik Ruiz, Eduard Baron, Oriol Esteve; Edu Raya, Albert Delgado, Jordi Clivillé

MONTAÑESA

26

Dani Andreu

(ex Manresa)

Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Santfeliuenc), Víctor Colchero (Granollers), Manu Vílchez* (Mollet), Badre* (Sant Cugat), Omar Balde i Ricki* (Viladecans), Isaac Maldonado (Horta), Arnau Fortuny* (Cardedeu), Lamin (Fund. Grama), Álex Luque i Agus (Manresa), Samu Chito, Marcos Caballero, Aleix Segura, Albert Porqueras*, David Rodri, Junior i Óscar Mateos (Juvenil), Dani Erencia (Tàrrega), Fran González (Parets), Sergi Arimany (Llagostera)

Cazorla (Fund. Grama), Christian (Mollet), Víctor Cócera i Manu Vílchez (Júpiter), Juanpi (San Cristóbal), Eitan (Marianao Poblet), Alex Gil (Vilassar Mar), Óscar Sierra (Vilafranca -abans Hospi-), Francis Infante (Sant Andreu de la Barca), Badre (Sant Cugat), Ricki (Viladecans), Manolo Bueno (Marianao Poblet), Arnau Fortuny (Cardedeu), Xavi Sánchez 'Pumuki' (Pubilla Casas), Demba Traoré (Rapitenca), Albert Porqueras (Santfeliuenc), Álvaro Tejeda (Gavà), Baruc

Toni Pérez i Tato Burgada (entrenadors, destituits després de la jornada 4)

Santos, Álvaro Tejeda*; Erik, Joshuá; Óscar Jiménez, Patxi, Pedro García, Bauli

RAPITENCA

25

Gregorio 'Yoyo' Ocaña

(sense equip)

Dilla (Gandesa), Àlex Forés (Onda), Johnny Tomàs i Felipe Guapachá* (Amposta), Nacho Nuez* (Ulldecona), Xavi Anell (Jesús Catalònia), Xavi Cardona (Reus Juv.), José Luis Ruiz (Pobla Mafumet), Iker Anso (Nàstic Juv.), Villa (Tortosa), Mata, Ferran Buera, Víctor Paulino, Carles Tornel i Aleix Alumbreros 'Peque' (Rapitenca B), Demba Traoré (sense equip, exMontañesa), Edile (Santa Pau), Barry (Vilassar Mar), Omar (Torrevieja)

Víctor Garrido, Saddik i Miki Queral (Riudoms), Cristian Díaz i Uri Benito (Tortosa), Nacho Nuez (Ulldecona), Felipe Guapachá (Amposta)

Guillermo Camarero (entrenador, dimiteix després de la jornada 21)

Josué; Raúl Istoc; Iván Gasparín, Xavi Marqués, Joan Sabaté, Pachu; Brian, Marc Blasi

SANT ILDEFONS

22

Javi Gómez

Arnalot i Iker Latre* (Vilanova), Sergi Santesteban 'Chechu' i Ferran Alabau (Martinenc), Roger Nolla (Sant Cugat), Adri Ruiz (Sporting Mahón), Karim Moya (torna Sant Joan Despí), Andrés Varese (sense equip, exMartinenc), Carlos Sola (Mirasol Baco), Ricardo Tinoco (Juvenil),Adri Pulido i Ao (Santboià), Luis Berenguer (Novelda)

Alan (Castelldefels), Adri Pulido i Guille Torres (Santboià), Ivan Garcia (Viladecans), Adri García (Santfeliuenc), Marc González (Gavà), José Muñoz (Can Vidalet), Marc Guillén, Yeray Torres, Over Ramos, Iker Latre

José Muñoz*; Marc Casares, Christian Fabra, Roger Aleu; David Cepeda, Rafel Roger, Cristian Mulero, Joan Moreno, Roger Gorrea; Víctor García, Younes Saban, Over Ramos*

TÀRREGA

21

Edu Berrocal

(sense equip)

 

David Oliveros (Lleida Esportiu), Salinas (Igualada), Jofre Graells (Guissona), Lluís Clop (Rubí), Sergi Solé (San Mauro), Álex Cañero (Trujillo), Madio Hans (Nike Academy), Dani Erencia* (Manresa), Diego Martín (Casalecchio), Ander Cayola (Borges Blanques), Arnau Calderó (At. Segre), Jordi Fabregat (At. Alpicat), Dídac Castelló (Juvenil), Pau Vidal (Martorell)

Martí Lliró, Bachana i Iñaki Baz (Igualada), Dani Erencia (Montañesa), Gerard Jorba i Sergi Sans (Mequinenza), Ferran Rius (Tornabous), Edgar Gallart (Angulària)

Víctor Vera (entrenador, destituit després de la jornada 4)

Albert Pont; Alberto Bañuelos, Sergi Sans*; Édgar Gallart*, Edu Robinat, Maikel Molina, Marc Enríquez, Gerard Jorba*; Dani Vargas, Sylla, Ferran Rius*, Jony Fernández

VILADECANS

22

Raúl Paje

Iván Peralta (Vista Alegre), Jaime González (Montcada), Ivan Garcia (Sant Ildefons), Robert Ochoa i Leo Cangiotti (Unif. Bellvitge), Dani Ortiz (Santfeliuenc), Eloi Ramírez (Viladecans B), Dani Matallín (Churriana), Ricki (Montañesa)

Omar Balde i Ricki (Montañesa), Mario Canti (Sants), Poncela i Albert Jorba (Júpiter), Iván Enríquez i David Rosa (Marianao Poblet), Mario Saborido (Can Vidalet), Illan Rodríguez

Santi Pérez; Mario Saborido*, Xavi Arias, Lara, Borja Esteve, Javi Gallardo; Cunillera, Roger, Triguero, Martí Ramos, Miguel, Ferri Vega, Erik Pérez; Josep Maria Marcé

VILANOVA

22

Agus Isabel

Óscar Hernando (Vilafranca), Aleix Semur i Javi Martínez (Igualada), Nito (Suburense), Antolínez (Martinenc), Carlos Molina (Cubelles), Gerard Fernández i Gerard Ortiz (Olivella), Agus Sarrias* (Blanca Subur)

Arnalot i Iker Latre (Sant Ildefons), Lucas Cajes i Martí Ferret (Joventut Ribetana), Agus Sarrias (Sitges)

Rubén Cuadra, Víctor Lebrero, Aleix Vall, Ivan Torres, David Gómez, Álex Iloie; Iker Pujol, Oriol Codina, Toni Pinilla, Óscar Barragán; Marcel Álvaro, Ignasi Valldosera, Víctor Morillas, Pascua

VISTA ALEGRE

21

Eloy Martínez

Miki Gustà* (Castelldefels), Julián Muñoz (Unif. Bellvitge), Adri López (Sector Montserratina), Pol Casellas (Sants Juv.), Víctor Jiménez, Sergi Sánchez i Naoufal (Juvenil), Joel Sánchez (Prat B), Marc Muñoz i Jan Lladó (Rubí)

Iván Peralta (Viladecans), Joni Izquierdo (Marianao Poblet), Robert Ferrer (Gavà), Víctor Hidalgo (Prat B), Germán Santana, Miki Gustà

Tomás Egea, David Gallardo; Cifu, Christian Faura, Álex Peñas, Marc Pulido, Rubén García; Jarabo, Víctor Muñoz, Manel, Cane; Fran Orellana, Víctor Hidalgo*

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com