13 des. 2018

logo

Mercat Primera Catalana 1

Publicat per: Admin FBC 23 de juny de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

 

PRIMERA CATALANA 1 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 15 novembre 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ARGENTONA

23

'Chava' Jiménez

Joan Planas (At. Sant Pol), Carlos Medina (Sabadell Juv.), Diego Charlie i Xavier Cervera (Premià Dalt), Dani González (Mataró), Alex Bautista i David González (Badalona Juv.), Dani Albet* (Gimn. Manresa), Albert Melchor (La Garriga), David Villanueva (sense equip), David Rodríguez (Masnou)

Borja Montejo (Can Vidalet), Cristian Pérez (Vilassar Mar), Dani Albet (Ripollet)

Adrián Labiano, Josep Maria Tejedo, Jota, Peque, Nugui, Javier Fernández 'Panini', Teixi, Víctor Domingo, Joel Samper, Albert Coca, Edu Benedito 'Piru', Daniel Olmeda, Sergi Nogueras

BANYOLES

20

Adam Fontes

Dani Ruvirola i Sergi Ferrusola (Sant Jaume Llierca), Nil Congost (Can Gibert), Henry Gilham (Palamós), Marc Bonaventura (Figueres), Bru Ortega (EF Gironès Sàbat Juv.), Cristian del Pozo (Olot Juv.), Martí Bagué (Llagostera B)

Amós Gasca i Facundo Khun (Guíxols), Jam Baldeh, Ignasi Massó i Bena (L'Escala), Roger Torrent (Besalú), Francesc Tarifa (Bescanó), Sergi Grabalosa (Camprodon)

Martí Bartrina; Quimo, Carles Gallardo, Pol Bastidas, David Barceló, Jordi Sala; Andreu Moreno, Marc Viadé, Toni Güell, Èric Gispert; Adrià Casanova, Jordi Turon

CAN VIDALET

28

Pedro Milla

David Ruano (Unif. Bellvitge Juv.), Cristian Becerra (Sants Juv.), Borja Montejo (Argentona), Dani Ramírez (Mercantil), Sergi Serés (Torrelles), Miquel Puerto (Damm), Pedro Lemos (sense equip), Machuca y Poyatos (Cornellà Juv.), Cachorro (Terrassa), Alberto (Girona Juv.), Max Espígol (Sant Andreu Juv.), Wilber (Sabadell Juv.), Aidán i Aarón Serrano (Juvenil), Jorge Calvo 'Toledo' (La Unión), Mario Saborido (Viladecans), Michael Owono (Santfeliuenc)

Michael Owono i Pol Reñé (Santfeliuenc), Sergio Vacas (Marianao Poblet), Caleb (Fund. Grama), Caba, Marc Guiró, Jiei Katayama

Khalid; Pau Guardia, Samu Homedes, Cristian Rivera, Marc Sabaté, Aniol, Javi Eslava, Sergi Cabré, Aleix Soler; Raúl Capitán

FARNERS

20

Lluís Padrós

(segon)

Haji i Sergi Massegur (Cassà), Abde, Roger Valentí i Alós (Llagostera B), Harouna Kande (Salt Coma Cros), Fran Pérez i Guillem Cornellà (La Jonquera), Litus i Gerard Herrera (Palamós), Pau Domínguez (Llagostera Juv.), Azevedo (Sarmiento)

Fajardo, Joel Salas i Adri Salas (Palamós), Toni Rossell (Girona C), Bader (Lloret), Marc Crespo (Llagostera B), Nicolás Ghirardi, Álex Castelló

Pau Menéndez (entrenador, destituit després de la jornada 5)

Blanquera; Gerard Gómez, Pitu Riart, Parcet, Peracaula; Riki Solà, José M. Martínez, Pep Muniesa

GIRONA C

21

Àxel Vizuete

Xavi Ferron* i Aleix Feixas (Figueres), Uri Santos (Olot), Diego Garzón (Alavés B), Toni Rossell (Farners), Botxi, Lluc Banús i Kike Sánchez (Palamós), Muritala i Brolin (Aspire), Miki Poveda (Martinenc), Adrià Collet, Homet i Aleja Mejía (Juvenil)

Marc Hervías (Santboià), Pepu Soler i Òscar Fernández (Palamós), Makaay (Guineueta), Òscar Almendros (Vic), Llorenç Genesca (Fund. Grama), Joan Pujol (La Jonquera), Ferran Vila (Cardedeu), Éric Ruiz (Martinenc), Xavi Ferron (Figueres), Alberto Román (Llagostera B)

Toni Montero; Pau Ribas, Murga, Marc Roura; Ferran López, Jaume Duran, Cristian Venzal; Karim

GUINEUETA

26

Luis Gallego

Yossef (Mataró), Sergi Ayllón (Europa B), Eric Lopes (Premià), Juan Rojas 'Falcao' (Montcada), Damián Obispo (San Juan At. Montcada), Makaay (Girona C), Roberto Sossa (Martinenc), Eduard Vayreda* (Parc), Tommy (Damm), Monde (Gramenet ), Yan Carlos (FP Hermes), Juanma (futbol de Malta), Omar Ruiz (Sant Cugat)

Chema (Pubilla Casas), Pep Fortuny (Canyelles), Roger Moreno (San Juan At. Montcada), Pepe (Pastrana), Eduard Vayreda (Parc), Erik Martori, Ismael, Iván, Andrade, Lucas, Pol Escofet

Rubén Pellitero, Aleix Gaseni; Ferran Sánchez, Aitor, Manel, Marc Anguera, Marc Fernández, Nil Puigmacià, Pepe*, Javi Aldana, Joel Puigmacià, Jordi Ros, Dani Álvarez, Andy Gorfinkel, David Ambrojo

LA JONQUERA

20

Jordi Boix

Sergi Barco (Llagostera B), Bernat Batlle (Peralada Juv.), Pere Compte i Àngel Hernández (Figueres Juv.), Ivu Jawo (Base Roses), Andreu Paneque (Cassà), Joan Pujol (Girona C), Pol Compte (L'Escala), Arnau Garcia (Agullana), Joel Crespo (Empuriabrava), Enric Genís (Palamós Juv.), Nil Pàmies (Palamós)

Genís Balaguer (Palamós), Gabernet (Balaguer), Fran Pérez i Guillem Cornellà (Farners), Dani Muñoz (L'Escala), Cristian Hidalgo (Martinenc/Lliga andorrana), Migue Martín (Llançà), Àlex Alaminos (Marca de L'Ham), Bassols (Camprodon), Jorge Torres, Tidian

Dani Lobato, Aleix Manzano; Albert Genís, Miquel Juan, Ramon Masó; Marc Bech, Albert Moñino; Bruno Muller

LLAGOSTERA B

22

Salvador Jaspe

(Juvenil)

Ramon Blanco (Manresa), Marc Crespo (Farners), Álex Cobos (Girona Juv.), Alós* (Palamós Juv.), Dani Pérez (Badalona), Tafa (Mataró), Sebby van den Berg, Martí Bagué*, Cristian Durán, Nahum López, Marc Ávila, Pol Muniesa*, Adrià Parra, Abel Fàbregas, Monsif i Gerard Mercader (Juvenil), Jesús Maldonado (FP Hermes), Óscar Castellano (Júpiter), Alberto Román (exGirona C)

Arnau Campeny (primer equip), Eloi Pena (Europa), Abde, Roger Valentí i Alós (Farners), Lucas Allende, Lamisha Musonda, Tika Musonda, Àlex Santoro i Alexis Sánchez (Palamós), Sergi Barco (La Jonquera), Marc Ferrer (L'Escala), Flere (Xerez), Pol Muniesa (Vic), Martí Bagué (Banyoles), Kamal (Martinenc), Joel Vilalta

Flere*, Juan Cruz, Roger Valentí*, Mario Jiménez; Marçal Nonell; Llorenç Busquets, Ousman Touray, Felipe, Kamal*

LLORET

22

Albert Batllosera

Bader (Farners), Chamizo i Diego Zayas (Bescanó), Feliu Torrus (At. Sant Pol), Fili (Llagostera Juv.), Marc Vilà (Manlleu)

Jordi Valls (retirat, cos tècnic Tossa), Juanpi Galarza, Arnau Terradas, Chino, Raúl Calvo, Juan Romero, Marc Sánchez, Gusmani

Jordi Tuscà, Francesc Gurt; Xavi Aparicio, Roger Cunill, Edu Poderoso, Albert Puntí, Nil Victoria, Massa; Josep Maria Majó, Riky, Ivi Poza, Josep Velis; Adri Expósito, Narcís Caballero, Bukary, Rubén Peke

MANLLEU

23

Albert Santanera

-posa el carnet reglamentari Nil-Tomàs Urgellés-

Fredi i Eloi (Vic), Aitor Angulo i Pau Franquesa (Tona), Gerard Llivina i Adriel Garcia (Juvenil), Raül Campayo i Mia Valls (sense equip), Roger Fortet (Roda de Ter)

Dan Coll (Figueres), Marc Vilà (Lloret), Xavi Ferrer (Tona), Javi del Pozo, Guillem Pajares, Werick Maciel, Èric Martínez, Cristian, Franc Gómez

Iván González, Cristian Carbó; Raül Garcia, Joel Puntí, Payán, Isaac Aguilar, Franc Gómez*; Adam, Álex Soler, Kako, Martí Soler, Miquel Criado; Adrià Balagué, Marçal Sáenz, Guillem Crivillé

PALAMÓS

26

Javi Salamero

(Llagostera B)

Fajardo, Joel Salas i Adri Salas (Farners), Genís Balaguer (La Jonquera), Pol Tarrenchs (Llagostera), Lucas Allende, Lamisha Musonda, Àlex Santoro, Alexis Sánchez i Tika Musonda (Llagostera B), Nil Pàmies* (L'Escala), Pepu Soler i Òscar Fernández (Girona C), Zema i Pep Roca (Bescanó), Marco (Tossa), Nordine Dhamani, Toni Gamell, Sergi Pascual, Dani Gómez, Xevi Germán, Oriol Puignau i Raúl Álvarez (Juvenil)

Nahuel Arroyo (Horta), Marc Medina (Llagostera), Álex Campos, Subi i Gelmà (Figueres), Henry Gilham (Banyoles), Litus i Gerard Herrera (Farners), Botxi, Lluc Banús i Kike Sánchez (Girona C), Sergi Caballero (Santboià), Mamau (Don Benito), Nil Pàmies (La Jonquera)

Quintanas, Sergio García, Uri Vila, David Cano

RUBÍ

22

Alberto Fernández

Éric Martínez i Sergi Estrada (Sabadell B), Sergio Campos (Martinenc), Carlos Silva (Olímpic Can Fatjó), Adrià Torres (Jàbac), Iván Campos i Miguel López (Fund. Grama), Marc Muñoz (Badalona Juv.), Jan Lladó (Sant Quirze), Edgar Fernández (Barcelona Juv.), Alejandro Durán i Anouar (Juvenil), Montoro (Manresa)

Víctor Rodríguez (Mollet), Kevin i Xavi Fernández (Masnou), Yuti (Berga), Jaime Ruiz (Montcada), Víctor Barragán (Gramenet), Lluís Clop (Tàrrega), Rachid (Fund. Grama), Charly Lumbreras

Albert Bonet, Uri; Kiki, Aitor Torres, Raventós; Tino Mendoza, Gurrea; Óscar Uroz, Vicente

SABADELL NORD

23

Quico Díaz

Adri Peña (Ripollet), Juancho (Olímpic Can Fatjó), Alan (Cerdanyola), Isaac Serna (Castellar), Javi Viso i David López (Mollet Juv.), Álvaro Tapias (Can Trias), Dani Muela (Gavà)

Omar (Mollet), Adrián (Castellar), Andy, David Cordón, Óscar, Francis, Carlos Rosa

Lluri, Luke, Montero, Ángel Gil, Anzo, Quereda, Alegría; Vadillo, Piñol, Kevin, Marc Martí; Sergi Martí, Jairo, Jon

SAN JUAN AT. MONTCADA

21

Paco Hidalgo

Javi Ruiz (Fund. Grama), Bernat Mesa (FP Hermes), Héctor Miguel (Granollers), Jordi Rivera* i Gerard Lorente (Sant Cugat), Álex Fernández (Prat B), Diego (Júpiter), Arnau Pujol (Besòs BV), Kike García (San Cristóbal), Roger Moreno (Guineueta), Xavi Muñoz (FP Júpiter)

Barry (Vilassar Mar), Josevi i Lluís Bassas (Júpiter), Gabri Padrós (Sant Cugat), Uri Martínez (Mataró), Damián Obispo (Guineueta), Ramón Fernández (Mollet), Pepe (Montcada), Jordi Rivera (retirat), Viti, Marc Pilar

BAIXES PRETEMPORADA: Geri Coronado (havia arribat del Masnou)

Sito; Robert Bargues, Moya, Riky, Rojas, Juanjo, Antonio, Wass, Poño, Albert, Marc Gracia, Marc Pilar*

SANT CUGAT

23

Joan García

Unai Muguruza* (Can Rull RT), Óscar Vega (Ripollet), Mauri (Sant Quirze), Nil Sanz* (Mollet), Éric Arévalo i Roger Ligero (Sabadell B), Gabri Padrós (San Juan At. Montcada), Turu (Molletense), Adrián Arenas (Manresa), Omar Ruiz* (Prat B), Marc Pascual (Badia), Ayoub (Montañesa), Pablo Beguer (Horta), Badre (Montañesa), Arnau Pou (Júpiter), Álex Atienza i Arnau Benet (Juvenil)

Badre* (Montañesa), Capa (Granollers), Jordi Rivera i Gerard Lorente (San Juan At. Montcada), Ferran Roca (Santfeliuenc), Víctor Castro (retirat), Adri Pérez (Gavà), Roger Nolla (Sant Ildefons), Juanmi Beas (Martinenc), Caste (Montcada), Nil Sanz (Mollet), Omar Ruiz (Guineueta), Unai Muguruza (Sant Quirze), Oriol Vidal, Marc Burgos

Marc Samper, Lucas Palma; Pesky, Manel Montoya, Patrick; Naoufal, Èric Reverter, Joel Fernández, Uri Peix

TONA

25

Dani Juvany

Djibi (Fund. Grama), Jordi Canadell (Vilanova Vallès), Genís Donadeu i Biel Bayés (Tona B), Xavi Ferrer (Manlleu), Toshi (Fund. Grama), Ren (ex Sant Quirze V.), Sergi Abad (Abadessenc)

Albert Roca (retirat), Aitor Angulo i Pau Franquesa (Manlleu), Edu Fortet (Vic Riuprimer)

Charly Zorrilla; Arnau Trulls, Éric Gómez, Eric Juvanteny, Ot Bofill; Xevi Roura, Iván Fernández, Ivan Garcia, Veli Noguera, Nil Salarich, Ricard Seuma, Adrià Tuneu; Pol Vilaregut, Xavi Mendoza, Pol Coll, Javi Revert

VIC

23

Albert Cámara

(ex Granollers)

Enric Casanovas (Folgueroles), Adrià Caballé (Sabadell B), Max Morell (Tortosa), Òscar Almendros (Girona C), Eloi Blanes (Mollet), Toni Sureda (Mallorca B), Ferran Sadurní i Tino Abraham (Vic B), Jordi Pla* (exManlleu), Pol Muniesa (Llagostera B)

Ramonet (retirat), Fredi i Eloi (Manlleu), Sua (Berga), Jordi Pla (Abadessenc), Aleix Velasco

Xevi Melero i Rafa Rodríguez (entrenadors, destituits després de la jornada 5)

Albert Reig, Arnau Soria, Gil Bertrana, Marc Guijarro 'Giggi', Héctor Moreno, Oriol Espina, Robert Busquets, David Busquets; Ignasi Armengou, Gerard Enrich, Carles Roca, Isma Taleb; Peque

VILASSAR MAR

25

Alberto Aybar 'Peque'

(EF Mataró)

Mendo (Masnou), Álex Pacheco (Santfeliuenc), Barry (San Juan At. Montcada), Bargalló (Mataró), Santiago Varese (Martinenc), Roger Peña i Lobo (Júpiter), Fran Fuentes (Granollers), Gámiz (Girona Juv.), Mamadou (At. Sant Pol), Álex Gil (Montañesa), Ferran Esteve (Europa B), Edu Domingo (Fund. Grama), Cristian Pérez (Argentona), Víctor Granero (Castilla Palencia), Martí Garriga, Marc Molina i Riki (Vilassar Mar B)

Iván Rodríguez (Cerdanyola), Pep Mateu (Vilafranca), Éric Jiménez (Llagostera), Andrés Borges (Santboià), Dani Prieto (Horta, pretemporada), Oumar Bah (Europa), Fran Ochoa (Llagostera/Martinenc), Albert Ribera (Igualada)

Imanol; Joel Riera, Nando, Marcos López; Matamala, Soufiane, Alin

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com