20 març 2019

logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 7 de gener de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 20 febrer 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ASCÓ

25

Javi García

-posa el carnet reglamentari Miguel Aguza-

Víctor Miranda* i Xavi Jaime (Reus B), Sardà* (Vilafranca), Gabri Vidal i Joan Domingo (Pobla Mafumet), Diego Pantoja (Montijo), Xavi Toldrà (Nàstic Juv.), Marcel Meseguer (Reus B Cambrils), Revi (La Virgen del Camino), Humbert Mallafré, Marc Fabregat i Éric Roda (Juvenil), Felipe (Cambrils Unió), , Adrià Parra i Ousman Touray (Llagostera B)

Andreu Guiu, Sergi Moreno, Héctor Rodríguez i Dani Argilaga (Prat), Cheikh (L'Hospitalet), Marc Blanc (Gandesa), Roger Escribà (torna Pobla Mafumet), Enric Socias (Valls), Víctor Miranda (Castelldefels), Dani Pujol (Borges Blanques), Sardà (Vilafranca)

Leo López (entrenador, destituit després de la jornada 12)

Sergio López, Eudald; Dani Argilaga*, Josep Ramon, Riki, Pato; Artur Gòdia, Héctor García, Dani Pujol*, Bernat, Masqué, Víctor Bertomeu; Jani, Peke

CASTELLDEFELS

20

Miki Carrillo

Jordi Cano (Prat), Kike Ramírez (Cornellà Juv.), Rubi, Carlos Martínez* i Juanlu* (Santboià), Alan (Sant Ildefons), Éric González (Igualada), Sergi Pérez (Vilafranca), Adri Guica* (Castelldefels B), Xavi Manrique* (Espanyol Juv.), Fran Piera (Fund. Grama), Víctor Miranda (Ascó), Juanito (Prat), Ralph Tchaptchet (Pobla Mafumet), Abde (Civitanovese), Jonathan Ferreira (Terrassa)

Juanito* (Prat), Miki Gustà (Vista Alegre), Kevin i Gibert (Santfeliuenc), Sergi Gestí (Vilafranca), Eric Pacheco, Carlos Martínez i Juanlu (Santboià), Arturo Osuna i Adri Guica (Pobla Mafumet), Joan Castillo (retirat), Santi Triguero (Inter Club Escaldes), Xavi Manrique (Horta), Kilian

Manu Martín, Álex Romero; Joan Castillo*, Alegre; Joel Coch, Jaume Aparicio, Gibert*, Sergio Bermúdez; Pedro Bilbao, Aumatell, Santi Triguero*

CERDANYOLA

20

Toni Carrillo

Carlos Cano i Uri Escabrós (Prat), Iván Rodríguez* (Vilassar Mar), Javi López (Manresa), Amantini* (Terrassa), Marc Briones (Juv. 25 Septiembre), Óscar García (L'Hospitalet), Ángel de la Torre (Europa), Arnau Tobella (Izarra), Kilian Honorato* (Cornellà Juv.), Édgar Tejada* (Fund. Grama), David López (Martinenc), Guillermo Torres (sense equip, exEspanyol Juv.), Wilber (Can Vidalet)

Pau López (Prat), Coke (Fund. Grama), Javi González (Formentera), Alan (Sabadell Nord), Álex Alba (San Cristóbal), Jonathan Toledo (Terrassa), Peña (Sant Quirze), Montoro (Manresa), Joel, Iván Rodríguez i Édgar Tejada (Martinenc), Mario Roque (retirat), Marc Angelet (Chieti), Amantini (Llagostera), Kilian Honorato (Santboià)

Del Río; Dani Martí, Alberto García; Rubén Giménez, Pitu, Álex Torres, Roger Colomina; Aliaga, Albert López, Iván Méndez

EUROPA

21

David Vilajoana

(Europa B)

-posa el carnet reglamentari Ignacio de Prada-

Gabi i Castell (Santboià), Xavi Liébanas (Gavà), Eloi Pena (Llagostera B), Germán Collado (Albacete B), Marc Priego (Sant Andreu), Alfons Serra (Arandina), Josemi Pedrosa* (Platges Calvià), Jordi Martínez (Lleida Esportiu B), Oumar Bah (Vilassar Mar), Éric López (Granollers), Joan Compte, Prats, Camps i Torrentbó (Europa B), Fode* (Espanyol B), Aitor Granados (sense equip, exGranolllers)

David Jiménez (L'Hospitalet), Rubén Canelada i Pluvins (Fund. Grama), Tena (Figueres), Álex Prat (Júpiter), Arnau Riera (Pobla Mafumet), Ángel de la Torre (Cerdanyola), Raíllo (Villanovense), Aimar Moratalla (Llagostera), Josemi Pedrosa (Platges Calvià), Fode (Ebro)

Álex Cano, Adri Guillen, Alberto González; Josa, Varona, Oriol González

FIGUERES

18

Xavi Agustí

(Juvenil A)

Tena (Europa), Álex Campos, Subi, Gelmà i Pol Tarrenchs (Palamós), Éric Vilanova (Pobla Mafumet), Dan Coll* (Manlleu), Álvaro (Granollers), Iván Murillo* (Manchego), Bora Barry (FE Palamós), Xavi Ferron (Girona C), Sergio Álvarez (Unipomezia)

Xavi Ferron*, Aleix Feixas i Carles Puig (Girona C), Toni Cunill, Maik Molist i Gil Muntadas (Llagostera), Marc Bonaventura (Banyoles), Pep Chavarria (Olot), Ferran Grau (Besalú), Dan Coll (Vic), Éric Pimentel (Horta), Iván Murillo

Joan Esteva (entrenador, destituit després de la jornada 28)

Sergi Romero, Hostench, Joan Pons, Éric Pimentel*, Ritxi Mercader, Éric Torres, Canal, Carles Puig*, Pere Espuña, Aroca

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

21

Toni Romero

(sense equip)

Rubén Canelada i Pluvins (Europa), Coke* (Cerdanyola), Édgar Tejada* (Horta), Cazorla (Montañesa), Joel Marín i Ñito (Prat), Caleb (Can Vidalet), Fran Piera* (Terrassa), Llorenç Genesca* (Girona C), Javi Chica (Llagostera), Rachid (Rubí), Cristo Chávez*, Adri Díaz* i Isaac Padilla (Badalona), Ion Perelló* (CD Ibiza), Duarte (Juvenil), Esteve Monterde (Cornellà), Samu Martínez (sense equip, ex Sant Ildefons)

Javi Ruiz (San Juan At.), Jonathan Reina (Masnou), Edu Domingo (Vilassar Mar), Iván Campos i Miguel López (Rubí), Lamin (Montañesa), Djibi (Tona), Toshi (Tona), David García 'Negro' (Mollet), Gonzalo Larrosa (Olímpic Can Fatjó), Édgar Tejada (Cerdanyola), Fran Piera (Castelldefels), Adri Díaz (Terrassa), Ion Perelló (Amposta), Llorenç Genesca (Vic), Jafar, Àlex Portavella, Aboubacar Sylla, Coke, Cristo Chávez

Toni Díaz (entrenador, destituït després de la jornada 21)

Toni Texeira; Juan Carlos, Rojas, Martí Tapia; Lolo, Roberto Morales; Omar, Cristóbal León, Buba

GRANOLLERS

24

José Solivelles

Sergio Fernández i Pau Darbra (Prat), Guillem Pujol (Les Franqueses), Álvaro (Damm), Éric Pujol (Gavà), Capa (Sant Cugat), Martí Serra (Almería Juv.), Joan Inés (L'Hospitalet), Oriol Molins (Santboià), Xavi Civil i Raúl Torres (Terrassa), Albert Ruiz (Chicago Fire), Sergi Pastells (Sabadell), Martí Soler (Badalona/Espanyol B), Joel Cañaveras (Badalona), Marc Pluvins (Juvenil), Jahir (Mataró Juv.), Han Chen i Haochen Wang (Olímpic Can Fatjó)

Santaló, Aleix Arenas i Narcís Barrera (Horta), Cachorro (torna Terrassa), Víctor Colchero (Montañesa), Héctor Miguel (San Juan At. Montcada), Felipe Sá (Sant Andreu), Carles Mur (Júpiter), Fran Fuentes i Kilian Villaverde (Vilassar Mar), Éric López (Europa), Álvaro (Figueres)

Eloi Zamorano, Víctor Díaz, Marc Garcia; Riki, Joel Brey; Kilian Villaverde*

HORTA

24

Nacho Castro

Juanjo Carricondo* (Gavà), Nahuel Arroyo (Palamós), Santaló, Aleix Arenas i Narcís Barrera (Granollers), Eric Alcaraz (sense equip, exVilafranca), Vives (Vilafranca), Ferran Tacón* (Júpiter), Max Llovera* (Lleida Esportiu), Saúl Coco, Izán Checa, Carles Gilbert i Dani Ribelles (Espanyol Juv.), Jordan (Alcorcón B/Espanyol B), Arnau Campeny (Llagostera), Micaló* (ex Olot), Éric Pimentel (Figueres), Xavi Manrique (Castelldefels)

Édgar Tejada (Fund. Grama), Isaac Maldonado (Montañesa), Sergi Arranz (Terrassa), Andrés i Salva (Prat), Jota i Max Llovera (Santboià), Sergio Sánchez (Turó Peira), Javi Iglesias (Martinenc), Pablo Beguer (Sant Cugat), Ferran Tacón (Andorra), Micaló (Amorebieta), Juanjo Carricondo (Olímpic Can Fatjó)

Sergio Castillo, Javi Morales, Genís, Guillem; Galeano, Pablo Beguer*; Adri Lledó, Nolla; Marc Río, Domi

L’HOSPITALET

25

Xavi Molist

David Jiménez (Europa), Javi Lara (Prat), Ton Ripoll (Vilafranca), Salinas (Penya Deportiva), Cheikh (Ascó), Cichero (Dehli Dynamos), Diego Martínez (CD Vitoria), Javi López* (Manacor), Sergi Juste (Goa), Álex Sala*, Dani Jódar i Kevin Díaz* (Juvenil), Bruno Vinicius (Formentera), Anselm Pasquina (Llanes), Yari (Espanyol B), Adri Ortiz (Badalona), Diatta (sense equip, exBorussia Dortmund)

Manzi (Chennai City), Sergi Puig (torna Barça B/Conquense), Joan Inés (Granollers), Imaz i Savall (Terrassa), Sierra (Montañesa), Óscar García (Cerdanyola), Ñoño (Borges Blanques), Agi (Conquense), Kevin Díaz (Santfeliuenc), Álex Sala (Barça Juv. A), Reynoso, Alonzo, Draman, Losada, Javi López

Aliaga; Dani Fernández, Eudald Vergés, Rodri; David García, Cristian Gómez, Méndez Canario, Christian Alfonso; Velillas, Miquel Ripoll

 

LLAGOSTERA

19

Oriol Alsina

(secretari tècnic)

Marc Medina (Palamós), Josu Currais* (FC Cincinnatti), Toni Cunill, Maik Molist i Gil Muntadas (Figueres), David Crespo (Formentera), Éric Jiménez (Vilassar Mar), Moussa Sidibé (Algeciras), Sascha (Ontinyent), Asparó (Girona Juv.), Aimar Moratalla (Europa), Bigas i Yeray Sabariego (Olot), Arnau Campeny* (Llagostera B), Amantini (Cerdanyola)

Javi Chica (Fund. Grama), Esteban (Villanovense), Gabarré (Tudelano), Eizmendi (Real Unión), Álex Colorado (Xerez), Marc Carbó (Badalona), Leo Ramírez (torna Las Palmas/Cornellà), Pol Tarrenchs (Palamós), Guichón (Santa Fe Bogotá), Raúl Fuster (Ontinyent), Arnau Campeny (Horta), Pau Bosch (Racing Ferrol), Josu Currais (FC Lathi), Sergi Arimany (Montañesa), Pablo

Marcos, Pol Gómez, Maynau, Maymí, Lucas Viale, Sergi Arimany*, Pitu Comadevall

MARTINENC

24

Manel Moya

(sense equip)

David López* (Terrassa), Joel, Iván Rodríguez i Édgar Tejada (Cerdanyola), Juanmi Beas (Sant Cugat), Marçal Lladó (Manresa), Peque (Vilafranca), Édgar Velasco (Mollet), Fran Ochoa (Vilassar Mar/Llagostera), Éric Ruiz (Girona C), Alejandro Megía* (Suècia), Mario Cardete (exGavà), Kamal (Llagostera B), Uri Vives (Formentera), Mario (Santboià), Dani Aznar 'Jimmy' (Unificació Llefià), Javi Iglesias (sense equip, exHorta)

Barragán (retirat), Miki Poveda (Girona C), Jordi Fuentes (Marianao Poblet), Santiago Varese (Vilassar Mar), Roberto Sossa (Guineueta), Sergi Santesteban 'Chechu' i Ferran Alabau (Sant Ildefons), Adri Ruiz (San Cristóbal), Sergio Campos (Rubí), Antolínez (Vilanova), Marc Esteve (Júpiter), David López (Cerdanyola), Jandro (Ripollet), Adri Buetas, Alejandro Megía

Miguel López (entrenador, dimiteix després de la j. 14)

Adri Buetas*, Roland Garrós, Javi Sánchez, Ramon Rovira, Kilian, Grimau, Adri Felius, Juan Sosa, Villegas, Suárez, Jandro*

POBLA DE MAFUMET

27

Alberto Gallego

(segon entrenador New York Cosmos)

Roger Escribà (torna Ascó), Arturo Osuna i Adri Guica (Castelldefels), Arnau Riera (Europa), Víctor Martínez i Sergio Montero (Sabadell), Abdul Kone (DAC Dunajská Streda), Alberto García (Sant Andreu/Málaga), Alejandro Agüera, Tomàs, Sergi Cardona, Pol Domingo, Óscar Sanz, Joel Fernández, Pol Prats, Vally Cissé i Ralph Tchaptchet* (Nàstic Juv.), Diego Garzón (Girona C), Ishan Pandita (exLeganés juv.), Bernard Sun (Jumilla), Álex Alcázar (Mataró), Guille (Silla)

Éric Vilanova (Figueres), Pol Blay (torna Girona), Gabri Vidal i Joan Domingo (Ascó), José Luis Ruiz (Rapitenca), Perales i Dani Hernández (Badalona), Adri Gimeno (Formentera), Pol Ballesteros (Sabadell), Iván Vidal (KKS Kalisz), Nil Coch (Badajoz), Ralph Tchaptchet (Caastelldefels), Rayco, Riad, Alberto Rabassó, Moha Chabboura

Arturo Cordero; Iván de Nova, Salva, Roger Figueras; Jesús López, Joel Lasso, Alberto Rabassó*, Moha Chabboura*

PRAT

21

Pedro Dólera

Juanito* (Castelldefels), Andreu Guiu, Sergi Moreno, Héctor Rodríguez i Dani Argilaga (Ascó), Pau López (Cerdanyola), Pedro Bravo i Cárdenas (Santboià), Àlex Pla (Vilafranca), Zárate (Santfeliuenc), Carlos García (Gavà), Guillem Jiménez (Girona Juv.), Andrés i Salva (Horta), Jaume Maíllo i Edu Esteban (Prat B), Cesc Clotet (Terrassa)

Jordi Cano (Castelldefels), Carlos Cano i Uri Escabrós (Cerdanyola), Sergio Fernández i Pau Darbra (Granollers), Javi Lara (L'Hospitalet), Ignacio Rosillo (Vilafranca), Joel Marín i Ñito (Fund. Grama), Fede Bessone (Andorra), Juanito (Castelldefels), Sergi Aguilar, Aleix Dalmau, Pau Senent, Aitor Lario, Joel García

Fede Bessone*, Ricarte; Putxi, Padilla; Poves, Toni Larrosa

REUS B CAMBRILS

19

Albert Company

Gori* (Formentera), Alfred* (Sant Andreu), Gerard Tomàs (Hospitalet de l'Infant), Arnau Gaixas (Vilafranca/Espanyol B), Rubén Enri (Badalona/Espanyol B), Martí Vila (Barça Juv.), Dani Reina (Espanyol Juv.), Pau Rosales, Lucas Ribeiro i Iker Goujón (Juvenil)

Víctor Miranda i Xavi Jaime (Ascó), Kilian Cañabate (Gavà), Cristian Márquez (Villanovense), Adri Guerrero (primer equip/Valencia Mestalla), Alfred (primer equip/Alcorcón), Sergey Dmitriev (Borges Blanques), Isaac Padilla (Badalona), Óscar Torre (Cambrils Unió), Marcel Meseguer (Ascó), Ernest Forgas (Andorra), Gori (Badalona)

Chechu Grana; Oriol Ayala, Gonzalo Pereira, Arnau Mañé; Albert Miravent, Jordi Oribe, Modest Notario, Domènech Estorach, Adrià Arjona, Xavi Fabra; Roger Ametller, Ernest Forgas*

SAN CRISTÓBAL

21

Oliver Ballabriga

-posa el carnet reglamentari Carles Manso-

Adri Prado (Girona Juv.), Chechu Besonías (Damm), Víctor Morales (Cardedeu), Álex Alba (Cerdanyola), Juanpi (Montañesa), Adri Ruiz* (Martinenc), Dani Lledó (Igualada), Tom (Jàbac), Danny Elliott* (Long Island Rough Riders), Brian Canalejo (Manresa)

Álvaro Herzog (Manresa), Kike García (San Juan At. Montcada), Ruy Gama (Atlètic Junior), Adri Ruiz (Gavà), Xapi Arnau (retirat), Danny Elliott (Port Vale FC), Aitor (CF Caldes Montbui), Borja Polo (Matadepera), Josep Casasayas, Enric Vega

Adri Menárguez; Sergi Almirall, Andreu Dell'Isola, Karim, Cristian Gómez, Edu Garcia; Cabrera, Joan Muntada, Kevin Alarcón, Sergi Martínez; Aitor*, Mario, Marc Vilajosana, Hassen

SANT ANDREU

19

Mikel Azparren

Carlos Martínez (Terrassa), Felipe Sá (Granollers), Iván Fuentes (Santboià), Jaume Villar (Leganés B), Ferran Jutglà (torna Valencia Juv./cedit Espanyol B), Sergi García (Badalona)

Marc Priego (Europa), Alfred (Reus B Cambrils), Joel Armengol i Jordi Méndez (Córdoba B), Alberto García (torna Málaga/Pobla Mafumet), Luismi (retirat), Elhadji (Karaiskakis FC)

Segovia; Llamas, Noguera, Juanma, Carroza; Ton Alcover, David López, Víctor Alonso, Dani Guerrero; Juanan, Josu; Óscar Muñoz, Kuku, Elhadji*

SANTBOIÀ

21

Piti Belmonte

(Manresa)

Ao*, Víctor Márquez i Pol Ros (Gavà), Adri Pulido* i Guille Torres (Sant Ildefons), Eric Pacheco*, Carlos Martínez i Juanlu (Castelldefels), Moya* (At. Sant Just), Marc Hervías (Girona C), Joan Cervós* (Andorra), Andrés Borges (Vilassar Mar), Àlex Segura (Damm), Sergi Caballero (Palamós), Castellano (At. Espeleño), Jota i Max Llovera (Horta), Marc Vicente (Cornellà Juv.), Àlex Espinet (ex Júpiter), John Neeskens* (New York Cosmos B), Kilian Honorato (Cerdanyola), Mario (Manresa), Juanma Baeza (Civitanovese), Roger Escamilla (Vilafranca)

Rubi, Carlos Martínez* i Juanlu* (Castelldefels), Gabi i Castell (Europa), Gerard Rovira i Collado (Santfeliuenc), Pedro Bravo i Cárdenas (Prat), Oriol Molins (Granollers), Iván Romano i Mario* (Manresa), Iván Fuentes (Sant Andreu), Revi (La Virgen del Camino), José González (Mollet), Bellido (Júpiter), Marc Ollé (Martorell), Adri Pulido i Ao (Sant Ildefons), Moya (At. Sant Just), Mario (Martinenc), Joan Cervós (Andorra), Eric Pacheco (PUD Málaga), John Neeskens (Miami FC)

Juan Camilo Vázquez (entrenador, destituit a la jornada 19)

Rafa Leva, Marc Ollé*; Álex Ruiz; Carlos González, Libo, Bellido*

SANTFELIUENC

21

Andrés González

Gerard Rovira i Collado (Santboià), Michael Owono* i Pol Reñé (Can Vidalet), Kevin i Gibert (Castelldefels), Joel Paredes* (Marianao Poblet), Sani Bello (La Cava), David Aragón (Europa Juv.), Adri García (Sant Ildefons), Ferran Roca* (Sant Cugat), Roger Valdés (At. Sant Just), Albert Porqueras (Montañesa), Kevin Díaz (L'Hospitalet)

Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Montañesa), Álex Pacheco (Vilassar Mar), Zárate (Prat), Dani Ortiz (Viladecans), Michael Owono (Can Vidalet), Ferran Roca (Júpiter), Joel Paredes (Martorell), Cuadras, Carlos Olmo

Toni Casamayor; Nacho Ruiz, Jaume Duran, Joserra; Prior, Maldonado, Adri Recort, David López, Romo; Josele

SANTS

22

Tito Lossio

Mario Cantí (Viladecans), Aleix Lage (Júpiter), Juli Berenguer (Girona Juv.), Nacho Berché (Unif. Bellvitge Juv.), Abde* (Unif. Bellvitge),. Bruno Fernández* (Barbastro), David Monfort i Brian López (Juvenil), Fran Avilés (Santa Eulàlia), Borja Ogayar (Pubilla Casas)

Carlos Álvaro (Parc), Abde (Civitanovese), Cervantes, Llauradó, Bruno Fernández

Yamandú; Alberto, Picolo, Cura, Fabregat; Guille, Luis Gaudioso, Chicho, Gala; Sergio Navarro, Crivi, Sumarroca, Borrull, Joan Forcadell

TERRASSA

21

Cristian García

Imaz i Savall (L'Hospitalet), Jonathan Toledo (Cerdanyola), Sergi Arranz (Horta), Coro i Cesc Clotet* (Peralada), Zapico (torna Matadepera), David Virgili (Terrassa 1906), Adri Balboa* (Leeds), Marcel Serramitja (Badalona), José Juan (La Románica), Adri Díaz (FE Grama)

Sergi Pastells (torna Sabadell/Granollers), Carlos Martínez (Sant Andreu), Xavi Civil i Raúl Torres (Granollers), Amantini (Cerdanyola), Fran Piera (Fund. Grama), David López (Martinenc), Toro (Fortis Altamura), Cachorro (Can Vidalet), Uri Vives (Formentera), Cesc Clotet (Prat), Adri Balboa (Vilafranca), Jonathan Ferreira (Castelldefels)

Ortega; Pallàs, Yaya, Guti, Dani Sánchez, Sergi Valls; Alex Fernández, Guzmán, Jonathan Ferreira*, Carreón; Daisuke, Nils

VILAFRANCA

23

Iván Moreno

Sergi Gestí (Castelldefels), Ricky Nogueira* (Pedroñeras), Marc Vadillo (Valls), Pep Mateu (Vilassar Mar), Ignacio Rosillo (Prat), Toni Calvo* (PAE Veria), Óscar Sierra (L'Hospitalet/Montañesa), Roger Escamilla* (Manresa), Braima Fati (Barcelona B), Antonio Pelegrín (Espanyol B), Jaume Batista (Cornellà), Luca Tremiño, Sergi Escofet i Oriol Boada (At. Vilafranca), Adri Balboa (Terrassa), Sardà (Ascó), Nil Coch (Badajoz)

Vives (Horta), Àlex Pla (Prat), Ton Ripoll (L'Hospitalet), Sardà* (Ascó), Sergi Pérez (Castelldefels), Óscar Hernando (Vilanova), Arnau Gaixas (torna Espanyol B), David Acedo (Sabadell), Peque (Martinenc), Ricky Nogueira (Borges Blanques), Roger Escamilla (Santboià), Toni Calvo, Dani Medina, Abel Rita

Miguel Ramos, Iván León; Guti, Fontanils, Éric Via; Josep Díez, Boira, Víctor Oribe, Aday

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com