logo

Mercat Primera Catalana 2 20-21

Publicat per: Lluís Payarols Caro 24 de juliol de 2020


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

PRIMERA CATALANA 2  2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 23 setembre 2020

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN
ALCARRÀS José Manuel Tomás 'Josete'

(sense equip, ex Almudévar)

Port.: Xavier Ricart (At. Alpicat)

Def.: Pau Sanchez (Lleida Esportiu Juv.)

Mig.: Joel Ribes (Tamarite), Joan Ruiz 'Tato' (Tèrmens)

Dav.: Aleix Altisent (Torrefarrera)

Joan Vice (Mollerussa), Edu Raya, Jordi Clivillé, Mané i Pere Galcerán (Balaguer), Adri Rodríguez (Palau d'Anglesola), Joel Mur (retirat), Joel Jané (Balàfia), Jaume Viñes, Aleix Llobet

Port.: Auger Siso

Def.: Xavier Casals, Lluís Roqué, Joanen Segura, Yousef, Moussaoui

Mig.: Edu Estany, Jaume Miret

Dav.: Ivan Lorenzo, Marc Pasanau, Yeray Cantos

ASCÓ Germán Inglés

(Tortosa)

Port.: Adrià dos Santos

Def.: Facu García (Tortosa)

Mig.: Ivan Martínez (Cambrils Unió), Aniceto i Humbert (Riudoms), Ion Perelló (Pedroñeras), Ramiro de Lillo (Höttur/Huginn)

Dav.: Pol Benito (Tortosa), Jani Roca (Olímpic Móra d'Ebre), Xavi Jaime (Perelló)

Aitor Serrano (Castelldefels), Pachu (Rapitenca), Xavi Marqués (Tortosa), Àlex Fernández (Pobla Mafumet B), Òscar Torre i Marcel Messeguer (Valls), Cristian Santiago (At. Espeleño)

Port.: Sergi Fuertes, Gerard Domenech

Def.: Eric Roca, Jorge Granado, Arnau Cervelló, Ñoño

Mig.: Nico Díaz, Ferran Messeguer, Hugo Sánchez, Cholo

Dav.: Quim Cardona, Ricky Nogueira

AT. LLEIDA

(ex EFAC)

Ismael Mariani

Port.: David Oliveros (Tàrrega), Mario Figueras (AEM)

Def.: Dani Pujol (Fraga), Marc Grau (Mollerussa), Alejandro Pajurek (La Jonquera), Ramon Garcia (At. Monzón), Pere Ripoll (AEM)

Mig.: Roger Canadell (Mollerussa), Nicolás Magno (At. Acassuso), Gerard Angerri (Kendal Town)

Dav.: Arturo Gándara (Artesa de Segre), Oriol Masbernat 'Tuto' (Juneda)

Xavi Toldrà (Manresa), Jordi Chiné (retirat), Marc Viladegut (Borges Blanques), Pau Mora i Joel Guillén (At. Alpicat)

Port.:

Def.: Pau Bosch, Joel Chiné, Albert Juclà

Mig.: Óscar Imaz, Toni Ciru, Franky Purti

Dav.: Adrià Fernández, Albert Simó 'Chipi'

AT. SANT JUST Joan Suriol

Port.: Nacho Berché (sense equip, ex Sants)

Def.: Fran Barreda (At. Sant Just B), Lucas Gafarot (sense equip, ex Cornellà)

Mig.: Faustino Jorge (Academia Futebol Angola)

Dav.: Rosario Georgi i Jacobo André (Academia Futebol Angola)

Marc Garcia (Montcada), Sergio Morgado (Santfeliuenc), Álvaro Figueroa (Sant Quirze), Jesús Unzué

Port.: -

Def.: Álex Palacios 'Palaus', Nacho Palacios, David Picón, Albert Montes, Fidi Bernabéu, Sergio Martínez, Raúl Ferrer

Mig.: Álex Cebrián, Gerard Pedrol, Pau Mateo, Edu Alliaume, Aleix Massegú, Pep Lacima, Iñaki Villalba, Dufi Ortego

Dav.: Jan

BORGES BLANQUES

Manel Cazorla

Port.:

Def.: 23 - Gerard Domingo 'Domi' (Monzón), Joan Domingo (Pobla Mafumet)

Mig.: 4 - Marc Enríquez (Guissona)

Dav.: 22 - Marc Viladegut (EFAC Almacelles), 18 - Raúl López 'Figo' (Canonja), Oriol Valls (Lleida Esportiu Juv./Girona)

Genís Vidal (Pobla Mafumet B), Adrià Sales (El Catllar), Abel Sedeño (At. Alpicat), Agustín Barberán, Jordi Pons

Port.: 1 - Adrià Xammar, 13 - Roger Monseny

Def.: 5 -Roger Pelegrí 'Pele' , 3 - Nasser, 20 - Carles Barco, 15 - Llorenç Sobrepere, 6 - Simo, 11- Eloi Gras, 21 - Èric Tió

Mig.: 8 - Marc Valero, 10 - Ramonet Nicolau, 14 - Patrick Roquet, 17 - Roi Ezquer, 2 - Sergi Quintillà 'Quinti'

Dav.: 7 - Joel Guitart, 19 - Xavi Sánchez, 9 - David Montoy

CAN VIDALET Pedro Milla

Port.: Yamandú (Horta)

Def.: -

Mig.: -

Dav.: Raúl Capitán (Santfeliuenc)

Joan Compte (Sants), Aniol (Sant Ildefons), Gabi León (Almeda), Tommy Bejarano (Santboià), Joan Bergé (Júpiter)

Port.:

Def.: Samu Homedes, Henry, Max Espígol

Mig.: Aleix Soler, Jan Sevilla, Dani, Aidan, Sardor Yusupov, Marc Bru

Dav.: Shota Takemoto, Marc Marbà

EL CATLLAR Isaac Fernández

(sense equip)

Port.: Adrián Martínez (Vila-seca Juv.), Édgar Lozano (Ampolla)

Def.: Álvaro Ortal (Vila.seca Juv.), Iker Gascón (La Riera), Sebas Valenzuela (Pobla Mafumet B), Ian Arqués (Badalona Juv.)

Mig.: Carles Palau (Altafulla), Ángel Menacho (Amposta)

Dav.: Geri Infante (Jesús i Maria), Adrià Sales (Borges Blanques), Álex López (Pobla Mafumet B), Roberto Bueno (La Floresta Juv.), Amir Gonzalez (Escairón)

Raúl González, Jhon Manrique i Jordi Prades (Pobla Mafumet B), José Luis Ruiz (Rapitenca), Vivi (Morell), Cesc Armengol (retirat, nou president), Aleix Céspedes (L'Ametlla de Mar)

Port.:

Def.: Ignasi Abelló, Edu Escoté, Marc Tarragon

Mig.: Juan Vizcaíno

Dav.: -

GANDESA

Javi García

(sense equip, ex Ascó)

Port.: Òscar Nogales (Olímpic Móra d'Ebre)

Def.: Brian Piñeiro (Pobla Mafumet B)

Mig.: -

Dav.: -

Marc Blasi (Tortosa), Joan Aubanell, Jaume Guerola

Port.: David Rojas

Def.: Aleix Cuenca, Oriol Vallespí, Josep Ramon, Xavi Revuelta

Mig.: Marc Blanch, Josep Domenech, David Domenech, Genís Navarro, Carles Llarch, Albert Castell, Jaume Gumiel, Enric Ubalde

Dav.: Javier Dilla, Raúl Saumell

GAVÀ Jorge Sánchez

(Castelldefels B)

Port.: Alex Pacheco (Guineueta), Pau López (At. Villacarlos)

Def.: Éric Moré (Castelldefels Juv.), Alejandro Ballesteros (Prat Juv.), Peque (Horta), Christian Fabra (Sant Ildefons)

Mig.: Xavi Grau (Prat B), Dominik Gabor (Castelldefels B), Víctor García (cedit Prat), Joan Inés (Horta)

Dav.: Bertus Sánchez (Castelldefels B), Younes Saban (Sant Ildefons), Pablo Navas (UE Sant Julià), Xesc Navalón (Felanitx)

Guille Marín (Castelldefels), Dowi (Montañesa/Gramenet), Raúl Anthony (Begues), Espi, Sergi Cabré i Marc Martñinez (Viladecans), Albert Sancho, Christian Pastor, David Gallardo, Álex Vázquez, Óscar Jiménez

Port.:

Def.: Víctor Márquez, Víctor Lebrero, Adrián Pérez

Mig.: Robert Ferrer, Áxel Pandiani

Dav.: Juan Quiles, Ferran Esteve, Joan Vázquez

MARTINENC

Javi Gómez

Port.: Roy Zambrano (Martinenc B)

Def.: Martí Tapia (Vilafranca)

Mig.: Aleix Lage (Sants), Gueri Tejedor (sense equip)

Dav.: Gerard del Río (Rubí), Eric Zárate (San Cristóbal), Roland Garrós (Santboià), Kilian Vicente (Europa), Víctor Muñoz (Vista Alegre)

Eric Simó (Guineueta), Marc Ahufinger (Júpiter), Carles Güell (Martorell), Ivan Garcia (Sants), Jan Lladó (Santboià), Gabri Padrós (Unif. Llefià), Javi Iglesias (retirat, preparador físic Horta) , Joan Vendrell (At. Alpicat)

Port.: Víctor Cócera

Def.: Adri Pulido, Karim, Adri Garcia, Edu García, Alberto Sánchez (cedit Terrassa)

Mig.: Tinoco, Marçal Lladó, Rafel Roger

Dav.: Adri Canelada, Joel Martínez, Josevi

MARTORELL

Albert Nualart

Port.: Dani Baquero (Joanenc), Souleiman Touray 'Suly' (Unif. Bellvitge Juv.), Esa Aalto (Inter Turku)

Def.: Martí Rafanell (Sabadell Juv.), Marc Saldaña (Juvenil), Alex Otero (Jabac)

Mig.: Martí Ramos (Viladecans), Carles Güell (Martinenc), Marc Serra (Berga), Gorrea (Sant Ildefons), Yeray García (Juvenil)

Dav.: Kilian Honorato (Santboià), Mykola Lavryk (Juvenil)

De Sande (Manresa), Edgar Alvaro (Sabadell Nord), Toni Domínguez (Viladecans), Guillem Anglada (Farners), Abde (Sant Ildefons), Marc Ollé (Castellar), Albert Serrats

Port.:

Def.: Michael Stalin Picó, Isaac Santaulària, Xavi Sansegundo, Enric Soriano, Marc Colell, Sergi Fernández

Mig.: Adrià Aguilera, Jordi Pérez, Xavi Marco, Pau Nández, Éric Arévalo, Xavi Torres, Guille Gámez

Dav.: Balada, Víctor Marco

MOLLERUSSA

Josep Maria Turull

Port.:

Def.:

Mig.: Joan Vice (Alcarràs), Marc Garcia Caño (Nàstic Juv.)

Dav.:

Roger Canadell i Marc Grau (At. Lleida), Artur Godia (retirat, preparador físic At. Lleida)

Port.: Joan Marc, Marc Aceituno

Def.: Kiko Tàpies, Niso, Jordi Pedrós, Joan Martí, Roger Aleu, Marcel Ormo

Mig.: Pocu, Putxi, Quini, Edu Barón

Dav.: Jofre Graells, Álvaro Muñoz, Óscar Canadell, Marc Soldevila, Albert Delgado, Mateu Bibiloni

RAPITENCA

Ramon Sancho

Port.: José Luis Ruiz (El Catllar), Dan Reverté (Nàstic Juv.)

Def.: Xavi Cotaina i Joan Sancho (Juvenil)

Mig.: Marc Lleixà (La Sénia), Ramon Lladó (Ampolla), Pachu (Ascó), Pere Estellé (Ulldecona)

Dav.: Àlex López (Rapitenca B)

Josep de la Torre i Marcel Espanya (Amposta), Ferran Buera (Escola Ebre), Iván Gasparín i Ferran Roig (Tortosa), Àlex Ródenas (Olímpic Móra d'Ebre), Rafa Llop

Port.:

Def.: Aleix Matamoros 'Mata', Èric Alarcón, Abdul Barry, Andy Alarcón

Mig.: Aleix Alumbreros 'Peke'

Dav.: Àlex Forés, Josep Becerra, Cristian Valcárcel

SANT ILDEFONS

Ivo Rodríguez

Port.: Miguel Gabaldón (Unif. Bellvitge)

Def.: Javier Núñez (Can Buxeres), Marc Pulido i Rubén García (Vista Alegre), Víctor Fernández (Juvenil)

Mig.: Aniol (Can Vidalet), Marc Gibernau (Marianao Poblet), Joan Valls i Raúl García (Juvenil)

Dav.: Abde (Martorell), Naoufal (Sant Cugat), Alejandro Avilés i Álvaro García (Juvenil)

Gorrea (Martorell), Chechu Santesteban (Vista Alegre), Younes Saban i Christian Fabra (Gavà), Pozzo i Ao (Guineueta), Alberto Arnalot, Juanjo Navarro, Marc Rojas, Roger Nolla, Adri Ruiz

Port.: Samu Álvarez

Def.: Karim, Yeray, Álvaro Tejeda,Rafa Murillo

Mig.: Lluís Gosa, Jona Sánchez, Javi Jarabo

Dav.: Giancarlo

SANTBOIÀ

Ramon M. Calderé

(sense equip)

Port.: Eric Coulibaly (Pobla Mafumet)

Def.: Gerard Rovira* (Santfeliuenc), Alberto i Picolo (Sants), Rubén Torralba* (Jabac), Dani Sánchez (Sant Julià)

Mig.: Peláez (Juvenil), Jan Lladó* (Martinenc), Ricard Cabrera* (Santfeliuenc), Javi Lara (Sant Julià), Óscar Vacas (Prat Juv.), Oliver Cemeli (At. Vilafranca)

Dav.: Tommy Bejarano (Can Vidalet), Josele (Sants), Arnau Teixidor (Bande), Jota (Santfeliuenc)

Kilian Honorato (Martorell), Ferri Vega i Dani Ortiz (Vista Alegre), Manel Montoya i Ferran Roca (Sant Cugat), Gerard Llobet (Viladecans), Mario Victorio (Santfeliuenc), Alex Ruiz (Rubí), Roland Garrós (Martinenc), Jaime Fuentes, Libo, Bellido, Rubén Torralba, Jan Llado, Ricard Cabrera, Gerard Rovira

Port.: Rafa Leva, Sito Medina

Def.: Dani Martínez, Iván Romano

Mig.: Carlos Martínez, Carles González

Dav.: Pedro Bravo, Juanlu

SOLSONA

Joan Corominas

Port.:

Def.: Marc Guijarro 'Giggi' (Vic)

Mig.: Marcel Bellido (Manlleu), Marc Díez (Sallent)

Dav.: Max Morell (Vic), Roger Alsina (Manlleu)

Joan Parcerisa, Robert Tripiana i Jordi Esteve (retirats)

Port.: Gerard Barcons, David Soria

Def.: Arnau Murcia, Guiu Montaner, Aitor Lorca, Alconchel, Toni Roldán, Ángel García

Mig.: Xavi Ratera, Roger Ribera, Carlos Malpica, Adrià Barniol, Andrei Deac, Albert Parcerisa

Dav.: Nourddin el Morabiti, Rafel Pérez, Roger Sala, Arnau Valero

TÀRREGA

Edu Berrocal

Port.: Albert Alfonso (Igualada)

Def.: Roger Botet (Torrefarrera), Cristian Castaño i Bachana Lominadze (San Mauro), Éric Miret (Juvenil)

Mig.: Hichem (Igualada), Sylla Aboubacar 'Abu' (Agramunt)

Dav.: Iulian Florica (Guissona), Houssam Jbilou (EF Tàrrega Juv.), Marc Guliàs (Igualada), Josep Maria Marcé (Vista Alegre)

Alberto Bañuelos (retirat), Lluís Clop (Joanenc), Iñaki Baz i Omar (San Mauro), Roger Escamilla (San Cristóbal), David Oliveros (At. Lleida), Sergi Solé, Pau Vidal

Port.: Albert Pont

Def.: Silviu, Joan Salinas

Mig.: Maikel Molina, Dídac Castelló, Ramon Verdés, Albert Farré, Sergi Castelló

Dav.: Adrià Martínez, Dani Vargas, Joni

VILADECANS

Raúl Paje

Port.: Toni Domínguez (Martorell)

Def.: Espi i Marc Martínez (Gavà)

Mig.: Alex Castilla (At. Sant Just Juv.), Alejandro Delgado (Palamós), Gurrea (Júpiter), Sergi Cabré (Gavà)

Dav.: Bilal Lamsaif (Unif. Bellvitge Juv.), Joel Paredes (Unif. Bellvitge), Isma Cabello i Sergio Preciado (At. Prat Delta), Gerard Llobet (Santboià)

Álex Sánchez (torna Cornellà/Manresa), Martí Ramos (Martorell), Benjamín Sierra (Espluguenc), Favio Osorio (Igualada), Eric García (Unif. Bellvitge), Sergi Serés (Marianao Poblet), Kevin Rodríguez (Ripollet), Mario Saborido, Pol Arnaldos, Joan Castells, Tommy Encinas, Abde Afazaz

Port.: Santi Pérez

Def.: Albert Lara, Javi Gallardo, Juanma Ruiz, Marc Casares

Mig.: Alberto Triguero, Robert Ochoa, David Cepeda, Víctor García

Dav.: Matallín

VILANOVA

Agus Isabel

Port.: Mario Méndez (Paiosaco)

Def.: Luca Tremiño (Vilafranca), Víctor Miranda (Castelldefels)

Mig.: Tomàs Teruel (Pobla Mafumet)

Dav.: Valldosera (At. Vilanova), Édgar Doblas (Sitges), Lucas Ribeiro (Vilafranca)

Carlos Molina (Cubelles), Adri Alonso (At. Vilanova), Nito i Víctor Morillas (Sitges), Sebas (Olivella), David Gómez, Marc Përez

Port.: Javi Martínez

Def.: Ivan Torres, Aleix Semur, Alex Iloie, Àlex Saldaña, Raúl Perea

Mig.: Oriol Codina, Alejandro Pascua, Totti Ortiz, Dani Antolínez, Roberto Angulo

Dav.: Carlos Contreras, Marcel Álvaro, Rafa Ribeiro

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Port.:

Def.: Chechu Santesteban (Sant Ildefons), Dani Ortiz (Sanyboià)

Mig.: Daniel Santiago (Sant Andreu Juv.), Arnau Maldonado (Gimn. Manresa Juv.)

Dav.: Joel Ruiz (Cerdanyola Juv.), Ferri Vega (Santboià), Xavi Laborde (Sabadell Juv.)

Guille Ramon (Santfeliuenc), Marc Pulido i Rubén García (Sant Ildefons), Víctor Muñoz (Martinenc), Josep Maria Marcé (Tàrrega)

Port.: Tomás Egea, Sergio de León

Def.: Cazorla, Sergi Grimau, Àlex Peñas, Cristian Faura, Sergi Sánchez

Mig.: Sergio Campos, Marc Muñoz

Dav.: Iván Peralta, Xavi Galan, Joel Sánchez

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies