logo

Futbol d’Estiu Agost 2019 (16 al 31)

Publicat per: redaccio 8 de juliol de 2019


FutbolCatalunya us ofereix l’agenda de partits de futbol de pretemporada, ja sigui amistosos o corresponents a tornejos. No s’inclouen els partits oficials, com ara Copa Catalunya o la Lliga, que podeu consultar a les seccions corresponents del nostre web.

Per evitar una massificació de partits, es contemplen només aquells en què hi intervinguin clubs de Segona B (catalans), Tercera Divisió i Primera Catalana.

Si ens voleu ajudar en la confecció d’aquesta secció (esmenant errades, donant resultats, informant de golejadors...), ens podeu enviar un correu electrònic a redaccio@futbolcatalunya.com i ho farem constar quan ens arribi.

Moltes gràcies per la vostra col·laboració!

--

PARTITS DEL 16 AL 31 D'AGOST
Data - Hora Partit Res. Gols / Incidencies
16 (18.30) Girona C- Girona B 2-0 Alan (20') i Ian Luca (56')
16 (19.00) Malgrat - Lloret 0-1 Bukary (78')
17 (10.30) Vilafranca - Sabadell 0-3 Amistós a Sant Pere Molanta /  Xavi Boniquet (56'), Querol (59') i Aitor Pascual   (85')
17 (18.00) Tona - EF Bosc de Tosca 1-1 Joaquín (88') / Gaitán (75')
17 (18.30) Calonge - Farners 2-5 3 x 1 a Calonge / Uri (10') i Marc (17') / / Herrera (5'), Pol García (12' i 30'), Lafuente (34') i Marc  (44')
17 (19.00) Armentera - L'Escala 1-2 Quintos (49') / Ramírez (51') i Jam Baldeh (60')
17 (19.00) Rapitenca- Nàstic juv. 0-0 -
17 (19.00) Can Gibert - Llagostera B 4-3 José Flores (P. 11' i 40'), Guim (38') i Gabri (58')  / David López (37'), Monsif (60') i Llorenç´(P. 86')
17 (19.00) Sant Jaume Llierca - Olot 3-4 Mora (58'), Enric Genís (70' i 75') / Alamo (5'), Xumetra (61' i 62') i Eloi Amagat (80')
17 (19.00) Fornells - Figueres 2-3 Alex Jiménez (39') i Quim Planas (44')/ Mamadou (9' i 85'), Matheus (30')
17 (19.00) Mataró - Girona Juv. A 1-0 Aitor González (33')
17 (19.00) Sant Cugat - Sant Ildefons 3-0 Naoufal El Ghrim (76', 83' i 89')
17 (19.00) At. Escaldes - At. Sant Just 0-3 Jan González (27'), Edu (38') i Adrián (44')
17 (19.00) La Jonquera - Peralada 2-2  Yaya (16') i Vinicus (42') / i Eric Pimentel (P. 10') iArnau Ortiz (85')
17 (19.00) Guíxols - Lloret 1-1 Fofana (56') / Marc Vilà (51')
17 (19.30) Vista Alegre - Prat Juv. A 3-0 Faura (5'), Luis Sánchez (40') i Alex Peñas (67')
17 (19.30) Europa - Manresa 1-1 Sergi Pastells (89') /  David Sánchez (10')
17 (19.30) Farners - Palamós 0-0 3 x 1 a Calonge
17 (19.30) Can Parellada - Montañesa 0-6 Javi Sánchez (54'), Miguel Angel (65'), Maldonado (73'), Brian (80'), Velillas (81') i Arimany (89')
17 (19.30) El Catllar - Pobla Mafumet B 2-1 Erix González (7') i Pedra (65') / Moha (78')
17 (20.00) EFAC Almacelles- Balaguer 2-0 Copa Lleida 1/4 tornada / Oscar Imaz (59') i Pau Sauret (P.87')
17 (20.00) Sant Andreu- Júpiter 3-0 Elhadji (3'), Josu (11') i Oriol Solina (65')
17 (20.00) Almacelles- Balaguer 2-0 Copa Lleida 1/4 final tornada
17 (19.00) Armentera - L'Escala 1-2 Quintos (49') / Ramírez (51') i Jam Baldeh (60')
17 (20.00) Gavà - Guineueta 0-0 -
17 (20.00) Mollet - Gramenet 3-0 Ciutat de Mollet / David García (26'), Paitu (39') i Martí García (52')
17 (20.00) Berga - Vic 1-3  V Copa Queralt/ Corzo (39'), Vilajosana i Ignasi
17 (20.30) Calonge - Palamós 0-0 3 x 1 a Calonge
17 (20.45) Ivars d'Urgell - Tàrrega 1-3 Aldoma (75') / Alex Guardia (31'), Eric Miret U(59') i Kevin (70')
18 (12.00) Espanyol B - Lleida Esportiu 1-1 Víctor (37') / Marc Martínez (31')
18 (17.00) Damm Juv. A - Europa 3-5 Aitor (27' i 37') i Genís (89') / Castell (4'), Àlex Cano (36'), Alberto (48'), Sergi Pastells (52'), Alfons Serra (66')
18 (18.30) La Jonquera - Peralada 2-2 / Pimentel (10') i Aanau Ortiz (85')
18 (19.00) Barcelona B - Llagostera 1-1 Hiroki (2') / Èrik (15')
18 (19.00) Sant Ildefons - Santfeliuenc 1-1 Antonio (27') / Montoya (50')
18 (19.00) El Catllar - Canonja 3-1 Trofeu de la Vila / Lucas (17' i 35') i Manrique (49') // Maireles (78')
18 (19.00) Lleida Esportiu B - Artesa de Segre 1-1 Copa Lleida - Quarts de final, tornada// Lamin (90') /  Sala (30') -  7-8 als penaltis
18 (19.00) EFAC Almacelles - Balaguer 2-0 Copa Lleida - Quarts de final, tornada/ Oscar Imaz (59') i Pau Sauret (P. 87')
18 (19.00) Borges Blanques - Alcarràs 3-0 Copa Lleida - Quarts de final, tornada/ Simó, Agus i Genís
18 (19.00) Mollerussa - Tàrrega 1-1 Copa Lleida - Quarts de final, tornada/Alvaro Muñoz (60') // Artur Godia (22')
18 (19.00) Valencia Mestalla - Nàstic 3-1 Jordi Sánchez (23' i 63') i Noha (85') / David Golodar (45')
18 (19.00) Mataró - Vilassar Mar 0-2 -
18 (19.00) Cerdanyola - Sabadell Nord 2-1 Nils (P. 80') i Wilber (92') - Jairo (29')
18 (19.00) Montañesa - FE Grama 1-4 Presentació CF Montañesa
18 (19.00) Sant Quirze V. - Rubí 2-2  Arias (15') i Albelda (37') / Sergi Estrada (20') i Aitor Torres (28')
18 (19.30) Vila-seca Juv. - Cambrils Unió 1-2 3 x 1 a Vila-seca (a 45')
18 (19.30) Castelldefels - San Cristóbal 2-1  Sergi Gestí (20'') i Aumatell (62') / Eric Zárate (64')
18 (19.30) Sants - Can Vidalet 1-0 Samu (43')
18 (19.30) Cambrils Unió - Valls 1-2 3 x 1 a Vila-seca (a 45')/ Nico (10') // Ivan (27') i Sergi Rubio (31')
18 (20.00) Júpiter - Viladecans 1-1 Felius (86') / Benja (77')
18 (20.00) Sant Andreu - Júpiter 3-0 Elhadji (3'), Josu (11') i Oriol Solina (65')
18 (20.00) Figueres - Girona B 1-1 Soler (86') / Naranjo (46')
18 (20.30) Valls- Cambrils 0-2 3 x 1 a Vila-seca (a 45')
18 (21.00) Cornellà - Pobla Mafumet 2-1 Baro (18') i Eloi Gila (60') / (87')
20 (20.00) Roda de Ter - Manlleu 2-2 Nil Casals (72' i 88') / Cárdenas (47') i Cañero (87')
20 (20.30) Guíxols - Banyoles 1-1 Omar (83') / Adrià Casanova (70')
20 (20.30) Blanes- EF Mataró 0-0 -
20 (21.00) Alcarràs- Alpicat 1-2 Pascaru (69')/ Hereu (40') i Alcalde (43')
21 (19.00) Rubí - Horta 1-2 Aitor (25') / Erik Rafael (18') i Castillo (68')
21 (19.30) Mollet - FE Grama Juv. A 3-0 Cadmo (27'), José González (42') i Oscar (90')
21 (19.30) L'Escala- Barcelona juvenil 0-1 Leo Dos Reis (27')
21 (19.30) Granollers - FE Grama 1-1 Pau Darbra (39') / Oscar Muñoz (73')
21 (20.00) Vic - Terrassa 0-2 Domi Berlanga (69') i Sergi Arranz (89')
21 (20.00) Unif. Bellvitge - Gavà 1-1 Ramzi (22') / Joan Vázquez (81')
21 (20.00) Guineueta - At. Sant Just 1-0 Eric Díaz (1')
21 (20.00) Cornellà Juv. A - Can Vidalet 1-2 Domingo (54') / Calvo (22') i Marba (25')
21 (20.00) Martorell - Vilassar Mar 0-2 Granero  (23') i Raul Torres (34')
21 (20.00) Viladecans - Damm Juv. A 2-2 Matallín (78') i  Osorio (89') / Aitor Sánchez (7') i De la Peña (57')
21 (20.30) Castelldefels - Sabadell Nord 6-1 Aumatell (54' i 87'), Triguero (84' i 89'), Kike Ramírez (69') i Pedro Bilbao (79')/ Jairo (42')
21 (20.30) Torroella - La Jonquera 1-1 Lagos (7') / Yaya (55')
21 (20.30) Vilafranca - Martinenc 1-1 Victor Oribe (38') i Gargalló (89')
21 (20.30) Guissona - Tàrrega 0-3 Bañuelos (21' i 70') i Omar Sabouni (85')
21 (21.00) Balàfia - EFAC Almacelles 1-3 Lozano (13') / Imaz (2'), Sow (14') i Humbert (39')
22 (20.00) Sallent - Manresa 0-0 -
22 (20.00) Tossa - Girona B 0-4 Carlos Martínez (8' i 11') i Daniel Homet (19' i 29')
22 (20.00) Terlenka - Vista Alegre 0-4 Faura (7' i 56'), Luis (43') i Sergio Campos (75')
22 (21.00) Calonge - Llagostera B 2-3 Cayuela (70') i Segura (84') /Alex Sánchez (23'), Moha (42') i Vargas (89')
22 (21.00) Mataró - Cirera 2-0 Bayón (5') i Toni Paredes (70')
23 (19.00) Lloret - Guíxols 0-0 -
23 (20.30) Can Vidalet - L'Hospitalet 1-2 Jorge Calvo (5')/ Adrià Parera (62') i Salinas (92')
23 (21.00) Torres de Segre - Alcarràs 3-1 Kevin (16'), Cristian (69') i /  (p.p. 24')
24 (18.00) Tona - Camprodon 2-0 Eloi Sánchez (22') i Eveli Noguera (70')
24 (18.00) Calafell - Sant Ildefons 1-4 (87') / Younes (5' i 40'), Roger (10') i Díaz (25')
24 (18.30) Girona Juv. A - Llagostera B 5-2 Diallo (18' i 30'), Victor (20') Enriquez (22') i Ilyas (47')/ David López (44'), Kaddour (49')
24 (19.00) Nàstic Juv. A - Vilanova 1-0 Guillem Ximénez (52')
24 (19.00) Blanes - Lloret 0-0 Toneig Selva Marítima (a 45')
24 (19.00) At. Sant Just - Manlleu 3-3 Alex Moya (28'), Ortego (58') i González (81')/ Serrallonga (p.p. i 30') Raúl Campayo (64')
24 (19.00) Damm Juv. A - Júpiter 1-1 Albert Gurrea (67') / Martí Riera (24')
24 (19.00) Sant Quirze V. - Cerdanyola 0-4 Wilber (10'), Alex Torres (18'), Sosa (47') i Pitu (51')
24 (19.00) At. Roda Barà - Valls 1-3 Cucurull (62')/ Giralte (69'), Iker (73') i Enric Socías (85')
24 (19.30) Vista Alegre - Europa Juv. A 0-2 Oriol Alsina (81') i Cazorla (88')
24 (19.30) San Cristóbal - Vic 5-1 Mario Domingo (7'), Mario Canti (22' i 44') i Carlos García (73' i 84') / Max Morell (55')
24 (19.30) Europa - Horta 1-0 David Jiménez (66')
24 (19.30) Santboià - Sant Andreu 2-1 Trofeu Vila de Sant Boi/ Jaime (53') i Juanlu (56') // Josu (78')
24 (19.30) Martinenc - Argentona 3-2 Carles Güell (34'), Vendrell (43') i  i Eric Simó 55') / Cámara (38') Francesc (84')
24 (20.00) Gavà - Santfeliuenc 1-2 Adri Ruiz (30') / Romo (43') i Boira (82')
24 (20.00) Castellar - Mercantil 1-2 Alex (66') / Marc Ruano (32' i 36')
24 (20.00) Blanes- Tossa 1-2 Toneig Selva Marítima (a 45')
24 (21.00) Tossa- Lloret 0-4 Toneig Selva Marítima (a 45')
25 (18.00) Igualada - Vilafranca 2-1 Franco (13' i 19'/ Sergi Masqué (49'))
25 (18.30) Artesa Segre - EFAC Almacelles 1-3 Sala (37')/ Oscar Imaz (31'), Durany (71') i Luna (78')
25 (19.00) Borges Blanques - Tàrrega 2-1 Xavi Sánchez (35') i Guitart (P. 61') / Roger (44')
25 (19.00) El Catllar - Pobla Mafumet 0-2 Luis Martí (38' i 79')
25

(19.00)

Parc - Montañesa 1-0 Joel Riera (60')
25 (19.00) Figueres - Europa 2-2 Barry (29') i Pep Soler (56') / Serra (68') i Cano (82')
25 (19.15) Manresa - UE Santa Coloma 3-1 Joanet (40'), Joel Méndez (56') i Dani Ruiz (89')/ Jesús David (7')
25 (19.30) Guineueta - Europa Juv. A 0-0 -
25 (19.30) Mollet - Can Trias 3-2 Varón (70'), José González (73') i Brian Quijada (77')/ Altimira (2'), Avila (68')
25 (19.30) Llagostera B - Girona 0-1 José Notario (34')
25 (19.30) Rubí - Santfeliuenc 2-2 Estrada (38') i Montoro (50')/ Sani (23' i 42')
25 (19.30) Castelldefels - Cerdanyola 0-0 -
25

(19.30)

Santboià - FE Grama Juv. A 2-1
Borja Esteve (19') i Vega (85') / Serra (76')
25

(19.30)

Ripollet - Sabadell Nord 5-1 Novo (9') Ismael (26'), Bauli (42'), Hécto0r (60') i Dani Albet (76')/ Joaquín Sánchez (88')
25 (20.00) Terrassa - FE Grama 0-1 Eric López (P. 59')
25 (20.00) Granollers - Júpiter 1-1 Arnau Fortuny (40') / Lluís Bassas (55')
27 (19.00) Manresa - Damm 1-2 Prat (72') / Barberà (56') i Segarra (65')
27 (19.15) Terlenka - Manlleu 2-4 Cadena (28') i Barrachina (67') /  Llobet (3'), Codinach (27'), Anguita (42') iCárdenas (56')
27 (20.30) San Cugat - Martinenca 1-0 Pedregosa (84')
27 (21.00) Alcarràs - Fraga 0-0 -
28 (19.30) Ascó - Delhi Dinamos 0-3 Carlos Delgado,  Namdakumar (35') i Aridane (36')
28 (19.30) Palafrugell - La Jonquera 0-4 Arnau (17'), Abde (55'), Muller /72'), Vinicius (83')
28 (19.30) Martorell - Guineueta 0-1 Dani Pardo (48')
28 (19.30) Manresa - Vic 2-2 Festa Major Manresa / Fran Orellana (10') i Dani Ruiz (20') / Enric Casanovas (40') i Marc Vilajosana (83')
28 (20.00) Pª Jove Roquetes - Vilanova G. 3-4 Monago (35') i Raúl Mesa (53' i 61') / Adrià (4' i 39') i Contreras (47' i 81')
28 (20.00) Sant Ildefons - Can Buxeres 1-0 Sergi Santesteban (29')
28 (20.00) Mollet - Molletense 4-2 Anglada (45'), David García (60'), José González (84') i  Joshua (89')/ Silvestre (51' i 78')
28 (20.00) Unif. Bellvitge - Viladecans 1-1 Adrián (33') / Javi Gallardo (80')
28 (20.30) Valls At. - Vilabella At. 6-0 Grau (1') Zurita (4'), Farid (55'), Giro (77'),  Gabriel (81') i Sergi Bonet  (8')
28 (20.30) Cal Aguido - Llagostera B 2-1 Alex Ruiz (63' i 77') / Mora (71')
28 (20.30) Alpicat - EFAC Almacelles 1-1 Alcalá (53') / Gauso (63')
28 (20.30) Sta Perpètua - Sabadell Nord 2-4 Oscar Garcíua (86') i Mejías (8') /  Joan Antoni (12'), Pajares (52' i 63') i Martí (79')
28 (20.30) Marianao Poblet - San Juan Montcada 0-3 Dávila (2'), Carlos V. (22') i Baena (60')
28 (20.30) Ripollet - Parets 2-3 Diego Novo (60' i 62') / Reche /15'), Parias (37') i  Sergio Sánchez (76')
28 (20.45) Llagostera - Fornells 2-1 Vila (45') i Oriol Martín (64') / Fuentes (66')
28 (20.45) Seva - Vic 3-5 Isaac (12'), Burillo (22') i Amine (27') / Vivet (1') i Marc Rosell (23', 32', 67' i 76')
28 (21.00) Masnou - Molinos 1-1 Diaby (28') / Saldaña (69')
28 (21.00) Palau d'Anglesola - Mollerussa 0-1 III Memorial Dani V. / Xavi Puigros (17')
29 (20.00) Porqueres - Girona B 1-1 Marc Ortega (44') /Carlos Martínez (60')
29 (20.00) Sants - At. Sant Just 2-2 Festa Major / Guillermo 58', Michu 82') // Raul 55' pp, Pedrol 66' // Als penaltis 3-2
29 (20.15) Sant Cugat - Manlleu 2-2 Cámara (21') i Vargas (51') / Hugo (3') i Joel (89')
30 (20.00) EFAC Almacelles - Borges Blanques 4-1 Oscar Imaz (10'), Cheikh (85', 87' i 88') / Joel Guitart (28') // FINAL Copa Lleida
31 (18.15) UCF Santa Perpétua - Mollet 0-4 David Castro (1' i 14') , Makuba (46') i López  (81')
31 (18.30) Manlleu - Berga 2-1 Erencia (37' i 79') /  Casanovas (51')
31 (18.30) Sitges - Vilanova 1-2  Contreras (1') / Alonso (29') i Cubedo (65')
31 (19.00) Marianao Poblet - Vista Alegre 0-6 Sánchez (11'), Peralta (26' i 77'), Cazorla (38'),  Muñoz (53') i Bernáldez  (84')
31 (19.00) El Catllar - Camarles 3-1 Manrique (22' i 85') i Prades (40')/ Infante (4')
31 (19.00) Guíxols - Llagostera B 4-2 Mballo (7' i 45'), Keumanga (27') i Juanola (76') / Busquets (3') i José Alberto (38')
31 (19.00)  Júpiter - Martinenc 1-0 3 x 1 (a 45')/ Prat (39')
31 (19.00) Lloret - Bescanó 2-1 Lobo (58') i Bukary Marena (70') / Muñoz (38')
31 (20.00) Gavà - Sabadell B 2-1 Ruiz (20' i 67') / Beteta (65')
31 (20.00) At. Sant Pol - Palamós 2-0 Centenari At. Sant Pol
31 (20.00) Can Buxeres - Martinenc 0-0 3 x 1 (a 45') 
31 (20.00) Mataró - Montañesa 2-6 Redondo (44') i Paredes (79')/ Brian (25' i 43'), Alba (30'), Erik (46'), Lugo (75' i 71')
31 (20.00) Rubí - Ripollet 1-1 Raúl Pérez (85') / Bauli (70')

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies