logo
Fiatc BarnaPorters FCF


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 11:00 Lleida Esportiu B 5 - 1 Sudanell
07-09-2019 18:00 Balaguer 1 - 1 Linyola
07-09-2019 18:00 Guissona 0 - 1 Artesa de Segre
07-09-2019 19:00 At. Alpicat 2 - 0 L'Albi
08-09-2019 17:00 Solsona 1 - 3 Borges Blanques
08-09-2019 17:00 At Castellserà 0 - 2 Torrefarrera
08-09-2019 18:00 Balàfia 0 - 3 Juneda
08-09-2019 18:00 Angulària d'Anglesola 1 - 3 Termens
08-09-2019 18:00 Cervera 2 - 0 Palau d'Anglesola

Jornada 2 - 15-09-2019

10-09-2019 21:00 Linyola 0 - 5 At. Alpicat
14-09-2019 17:00 Lleida Esportiu B 11 - 0 At Castellserà
14-09-2019 18:00 Torrefarrera 1 - 1 Balaguer
15-09-2019 17:00 Borges Blanques 4 - 0 Balàfia
15-09-2019 17:30 Termens 1 - 2 Solsona
15-09-2019 17:30 Palau d'Anglesola 3 - 0 Angulària d'Anglesola
15-09-2019 18:00 Artesa de Segre 2 - 1 Cervera
15-09-2019 18:00 L'Albi 3 - 2 Guissona
15-09-2019 18:00 Juneda 2 - 1 Sudanell

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 17:30 At. Alpicat 1 - 0 Torrefarrera
21-09-2019 18:00 Balaguer 3 - 0 Lleida Esportiu B
22-09-2019 16:30 Guissona 1 - 2 Linyola
22-09-2019 17:00 Sudanell 1 - 2 At Castellserà
22-09-2019 17:00 Solsona 1 - 1 Palau d'Anglesola
22-09-2019 17:30 Angulària d'Anglesola 0 - 5 Artesa de Segre
22-09-2019 18:00 Cervera 3 - 2 L'Albi
22-09-2019 18:00 Juneda 1 - 3 Borges Blanques
22-09-2019 18:00 Balàfia 6 - 1 Termens

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 15:30 Lleida Esportiu B 0 - 1 At. Alpicat
28-09-2019 17:30 Torrefarrera 2 - 2 Guissona
29-09-2019 12:00 At Castellserà 1 - 1 Balaguer
29-09-2019 16:30 Linyola 4 - 2 Cervera
29-09-2019 17:00 L'Albi 0 - 1 Angulària d'Anglesola
29-09-2019 17:00 Borges Blanques 4 - 1 Sudanell
29-09-2019 17:00 Palau d'Anglesola 1 - 3 Balàfia
29-09-2019 17:30 Artesa de Segre 0 - 1 Solsona
29-09-2019 17:30 Termens 2 - 2 Juneda

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 17:00 At. Alpicat 0 - 2 At Castellserà
05-10-2019 18:00 Balaguer 4 - 0 Sudanell
05-10-2019 19:30 Juneda 2 - 1 Palau d'Anglesola
06-10-2019 16:30 Guissona 1 - 1 Lleida Esportiu B
06-10-2019 17:00 Borges Blanques 2 - 1 Termens
06-10-2019 17:00 Angulària d'Anglesola 1 - 1 Linyola
06-10-2019 18:00 Cervera 1 - 2 Torrefarrera
06-10-2019 18:00 Balàfia 0 - 2 Artesa de Segre
06-10-2019 18:00 Solsona 2 - 1 L'Albi

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 18:00 Torrefarrera 1 - 3 Angulària d'Anglesola
13-10-2019 11:00 Palau d'Anglesola 0 - 2 Borges Blanques
13-10-2019 12:00 Linyola 1 - 2 Solsona
13-10-2019 15:00 Lleida Esportiu B 3 - 1 Cervera
13-10-2019 17:00 At Castellserà 0 - 4 Guissona
13-10-2019 17:00 Termens 2 - 0 Sudanell
13-10-2019 17:00 Artesa de Segre 1 - 3 Juneda
13-10-2019 17:00 L'Albi 3 - 1 Balàfia
13-10-2019 18:00 Balaguer 3 - 1 At. Alpicat

Jornada 7 - 20-10-2019

19-10-2019 16:30 At. Alpicat 3 - 4 Sudanell
20-10-2019 16:30 Borges Blanques 3 - 2 Artesa de Segre
20-10-2019 16:30 Balàfia 3 - 0 Linyola
20-10-2019 16:30 Angulària d'Anglesola 0 - 3 Lleida Esportiu B
20-10-2019 16:30 Guissona 2 - 2 Balaguer
20-10-2019 17:00 Termens 4 - 3 Palau d'Anglesola
20-10-2019 17:00 Cervera 2 - 1 At Castellserà
20-10-2019 17:00 Solsona 0 - 0 Torrefarrera
20-10-2019 17:00 Juneda 0 - 0 L'Albi

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 11:15 Lleida Esportiu B 0 - 0 Solsona
26-10-2019 16:00 At. Alpicat 0 - 3 Guissona
26-10-2019 16:30 Balaguer 2 - 1 Cervera
26-10-2019 17:30 Torrefarrera 0 - 1 Balàfia
27-10-2019 16:30 Artesa de Segre 2 - 0 Termens
27-10-2019 16:30 Borges Blanques 4 - 1 L'Albi
27-10-2019 17:00 Linyola 0 - 2 Juneda
14-11-2019 21:00 Palau d'Anglesola 3 - 1 Sudanell
21-11-2019 21:00 At Castellserà 0 - 2 Angulària d'Anglesola

Jornada 9 - 03-11-2019

31-10-2019 21:00 Borges Blanques 3 - 0 Linyola
03-11-2019 16:00 Termens 0 - 1 L'Albi
03-11-2019 16:00 Solsona 2 - 0 At Castellserà
03-11-2019 16:30 Angulària d'Anglesola 2 - 0 Balaguer
03-11-2019 16:30 Guissona 1 - 3 Sudanell
03-11-2019 16:30 Palau d'Anglesola 0 - 1 Artesa de Segre
03-11-2019 16:30 Juneda 4 - 1 Torrefarrera
03-11-2019 16:30 Balàfia 2 - 1 Lleida Esportiu B
03-11-2019 17:00 Cervera At. Alpicat

Jornada 10 - 10-11-2019

08-11-2019 21:00 Palau d'Anglesola 2 - 1 L'Albi
09-11-2019 15:30 Lleida Esportiu B 3 - 2 Juneda
09-11-2019 16:00 At. Alpicat 2 - 0 Angulària d'Anglesola
09-11-2019 17:00 Torrefarrera 1 - 0 Borges Blanques
09-11-2019 17:00 Balaguer 1 - 2 Solsona
10-11-2019 16:00 Linyola 3 - 1 Termens
10-11-2019 16:00 At Castellserà 0 - 2 Balàfia
10-11-2019 16:30 Guissona 3 - 0 Cervera
10-11-2019 16:30 Artesa de Segre 3 - 5 Sudanell

Jornada 11 - 17-11-2019

17-11-2019 16:00 Palau d'Anglesola 0 - 2 Linyola
17-11-2019 16:00 Termens 0 - 2 Torrefarrera
17-11-2019 16:00 Solsona 1 - 0 At. Alpicat
17-11-2019 16:30 Angulària d'Anglesola 4 - 2 Guissona
17-11-2019 16:30 Juneda 3 - 0 At Castellserà
17-11-2019 16:30 Balàfia 2 - 0 Balaguer
17-11-2019 17:00 Cervera 3 - 3 Sudanell
17-11-2019 17:00 Artesa de Segre 2 - 1 L'Albi
17-11-2019 18:00 Borges Blanques 3 - 1 Lleida Esportiu B

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 16:00 At. Alpicat 2 - 1 Balàfia
23-11-2019 17:00 Balaguer 0 - 0 Juneda
23-11-2019 17:00 Torrefarrera 4 - 0 Palau d'Anglesola
24-11-2019 15:30 Lleida Esportiu B 2 - 1 Termens
24-11-2019 16:00 At Castellserà 2 - 4 Borges Blanques
24-11-2019 16:00 L'Albi 2 - 4 Sudanell
24-11-2019 16:30 Guissona 2 - 0 Solsona
24-11-2019 17:00 Cervera 1 - 0 Angulària d'Anglesola
24-11-2019 17:00 Linyola 2 - 1 Artesa de Segre

Jornada 13 - 01-12-2019

01-12-2019 15:30 Termens 0 - 2 At Castellserà
01-12-2019 16:00 Borges Blanques 3 - 0 Balaguer
01-12-2019 16:00 L'Albi 2 - 1 Linyola
01-12-2019 16:00 Solsona 3 - 1 Cervera
01-12-2019 16:00 Sudanell 1 - 2 Angulària d'Anglesola
01-12-2019 16:00 Palau d'Anglesola 4 - 0 Lleida Esportiu B
01-12-2019 16:30 Artesa de Segre 1 - 1 Torrefarrera
01-12-2019 16:30 Juneda 3 - 2 At. Alpicat
01-12-2019 16:30 Balàfia 4 - 2 Guissona

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 15:30 Lleida Esportiu B Artesa de Segre
14-12-2019 16:00 At. Alpicat Borges Blanques
14-12-2019 18:00 Torrefarrera L'Albi
15-12-2019 16:00 Cervera Balàfia
15-12-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Solsona
15-12-2019 17:00 At Castellserà Palau d'Anglesola
15-12-2019 17:30 Linyola Sudanell
15-12-2019 18:00 Balaguer Termens
15-12-2019 18:25 Guissona Juneda

Jornada 15 - 22-12-2019

22-12-2019 16:00 Termens At. Alpicat
22-12-2019 16:00 Juneda Cervera
22-12-2019 16:30 Palau d'Anglesola Balaguer
22-12-2019 17:00 L'Albi Lleida Esportiu B
22-12-2019 17:00 Borges Blanques Guissona
22-12-2019 17:00 Sudanell Solsona
22-12-2019 17:30 Linyola Torrefarrera
22-12-2019 18:00 Artesa de Segre At Castellserà
22-12-2019 18:00 Balàfia Angulària d'Anglesola

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 15:30 Lleida Esportiu B Linyola
11-01-2020 16:00 At. Alpicat Palau d'Anglesola
12-01-2020 16:00 Cervera Borges Blanques
12-01-2020 16:00 Solsona Balàfia
12-01-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Juneda
12-01-2020 17:00 Sudanell Torrefarrera
12-01-2020 17:00 At Castellserà L'Albi
12-01-2020 18:00 Balaguer Artesa de Segre
12-01-2020 18:25 Guissona Termens

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 18:00 Torrefarrera Lleida Esportiu B
19-01-2020 16:00 Termens Cervera
19-01-2020 16:00 Juneda Solsona
19-01-2020 16:30 Palau d'Anglesola Guissona
19-01-2020 17:00 Borges Blanques Angulària d'Anglesola
19-01-2020 17:00 L'Albi Balaguer
19-01-2020 17:30 Linyola At Castellserà
19-01-2020 18:00 Artesa de Segre At. Alpicat
19-01-2020 18:00 Balàfia Sudanell

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 15:30 Lleida Esportiu B Sudanell
25-01-2020 18:00 Torrefarrera At Castellserà
26-01-2020 16:00 Juneda Balàfia
26-01-2020 16:00 Termens Angulària d'Anglesola
26-01-2020 16:30 Palau d'Anglesola Cervera
26-01-2020 17:00 Borges Blanques Solsona
26-01-2020 17:00 L'Albi At. Alpicat
26-01-2020 17:30 Linyola Balaguer
26-01-2020 18:00 Artesa de Segre Guissona

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 16:00 At. Alpicat Linyola
02-02-2020 16:00 Cervera Artesa de Segre
02-02-2020 16:00 Solsona Termens
02-02-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Palau d'Anglesola
02-02-2020 17:00 Sudanell Juneda
02-02-2020 17:00 At Castellserà Lleida Esportiu B
02-02-2020 18:00 Balàfia Borges Blanques
02-02-2020 18:00 Balaguer Torrefarrera
02-02-2020 18:25 Guissona L'Albi

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 15:30 Lleida Esportiu B Balaguer
08-02-2020 18:00 Torrefarrera At. Alpicat
09-02-2020 16:00 Termens Balàfia
09-02-2020 16:30 Palau d'Anglesola Solsona
09-02-2020 17:00 L'Albi Cervera
09-02-2020 17:00 Borges Blanques Juneda
09-02-2020 17:00 At Castellserà Sudanell
09-02-2020 17:30 Linyola Guissona
09-02-2020 18:00 Artesa de Segre Angulària d'Anglesola

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 16:00 At. Alpicat Lleida Esportiu B
16-02-2020 16:00 Cervera Linyola
16-02-2020 16:00 Juneda Termens
16-02-2020 16:00 Solsona Artesa de Segre
16-02-2020 16:30 Angulària d'Anglesola L'Albi
16-02-2020 17:00 Sudanell Borges Blanques
16-02-2020 18:00 Balàfia Palau d'Anglesola
16-02-2020 18:00 Balaguer At Castellserà
16-02-2020 18:25 Guissona Torrefarrera

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 15:30 Lleida Esportiu B Guissona
29-02-2020 18:00 Torrefarrera Cervera
01-03-2020 16:00 Termens Borges Blanques
01-03-2020 16:30 Palau d'Anglesola Juneda
01-03-2020 17:00 L'Albi Solsona
01-03-2020 17:00 At Castellserà At. Alpicat
01-03-2020 17:30 Linyola Angulària d'Anglesola
01-03-2020 18:00 Artesa de Segre Balàfia
01-03-2020 18:00 Balaguer Sudanell

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 16:00 At. Alpicat Balaguer
08-03-2020 16:00 Juneda Artesa de Segre
08-03-2020 16:00 Solsona Linyola
08-03-2020 16:00 Cervera Lleida Esportiu B
08-03-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Torrefarrera
08-03-2020 17:00 Sudanell Termens
08-03-2020 17:00 Borges Blanques Palau d'Anglesola
08-03-2020 18:00 Balàfia L'Albi
08-03-2020 18:25 Guissona At Castellserà

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 15:30 Lleida Esportiu B Angulària d'Anglesola
14-03-2020 16:00 At. Alpicat Sudanell
14-03-2020 18:00 Torrefarrera Solsona
15-03-2020 16:30 Palau d'Anglesola Termens
15-03-2020 17:00 L'Albi Juneda
15-03-2020 17:00 At Castellserà Cervera
15-03-2020 17:30 Linyola Balàfia
15-03-2020 18:00 Artesa de Segre Borges Blanques
15-03-2020 18:00 Balaguer Guissona

Jornada 25 - 22-03-2020

22-03-2020 16:00 Termens Artesa de Segre
22-03-2020 16:00 Juneda Linyola
22-03-2020 16:00 Solsona Lleida Esportiu B
22-03-2020 16:00 Cervera Balaguer
22-03-2020 16:30 Angulària d'Anglesola At Castellserà
22-03-2020 17:00 Borges Blanques L'Albi
22-03-2020 17:00 Sudanell Palau d'Anglesola
22-03-2020 18:00 Balàfia Torrefarrera
22-03-2020 18:25 Guissona At. Alpicat

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 15:30 Lleida Esportiu B Balàfia
28-03-2020 16:00 At. Alpicat Cervera
28-03-2020 18:00 Torrefarrera Juneda
29-03-2020 17:00 L'Albi Termens
29-03-2020 17:00 At Castellserà Solsona
29-03-2020 17:30 Linyola Borges Blanques
29-03-2020 18:00 Artesa de Segre Palau d'Anglesola
29-03-2020 18:00 Balaguer Angulària d'Anglesola
29-03-2020 18:25 Guissona Sudanell

Jornada 27 - 05-04-2020

05-04-2020 16:00 Termens Linyola
05-04-2020 16:00 Juneda Lleida Esportiu B
05-04-2020 16:00 Solsona Balaguer
05-04-2020 16:00 Cervera Guissona
05-04-2020 16:30 Angulària d'Anglesola At. Alpicat
05-04-2020 16:30 Palau d'Anglesola L'Albi
05-04-2020 17:00 Sudanell Artesa de Segre
05-04-2020 17:00 Borges Blanques Torrefarrera
05-04-2020 18:00 Balàfia At Castellserà

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 15:30 Lleida Esportiu B Borges Blanques
18-04-2020 16:00 At. Alpicat Solsona
18-04-2020 18:00 Torrefarrera Termens
19-04-2020 16:00 Cervera Sudanell
19-04-2020 17:00 At Castellserà Juneda
19-04-2020 17:00 L'Albi Artesa de Segre
19-04-2020 17:30 Linyola Palau d'Anglesola
19-04-2020 18:00 Balaguer Balàfia
19-04-2020 18:25 Guissona Angulària d'Anglesola

Jornada 29 - 26-04-2020

26-04-2020 16:00 Termens Lleida Esportiu B
26-04-2020 16:00 Juneda Balaguer
26-04-2020 16:00 Solsona Guissona
26-04-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Cervera
26-04-2020 16:30 Palau d'Anglesola Torrefarrera
26-04-2020 17:00 Borges Blanques At Castellserà
26-04-2020 17:00 Sudanell L'Albi
26-04-2020 18:00 Artesa de Segre Linyola
26-04-2020 18:00 Balàfia At. Alpicat

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B Palau d'Anglesola
02-05-2020 16:00 At. Alpicat Juneda
02-05-2020 18:00 Torrefarrera Artesa de Segre
03-05-2020 16:00 Cervera Solsona
03-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Sudanell
03-05-2020 17:00 At Castellserà Termens
03-05-2020 17:30 Linyola L'Albi
03-05-2020 18:00 Balaguer Borges Blanques
03-05-2020 18:25 Guissona Balàfia

Jornada 31 - 10-05-2020

10-05-2020 16:00 Termens Balaguer
10-05-2020 16:00 Juneda Guissona
10-05-2020 16:00 Solsona Angulària d'Anglesola
10-05-2020 16:30 Palau d'Anglesola At Castellserà
10-05-2020 17:00 Borges Blanques At. Alpicat
10-05-2020 17:00 Sudanell Linyola
10-05-2020 17:00 L'Albi Torrefarrera
10-05-2020 18:00 Artesa de Segre Lleida Esportiu B
10-05-2020 18:00 Balàfia Cervera

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B L'Albi
16-05-2020 16:00 At. Alpicat Termens
16-05-2020 18:00 Torrefarrera Linyola
17-05-2020 16:00 Solsona Sudanell
17-05-2020 16:00 Cervera Juneda
17-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Balàfia
17-05-2020 17:00 At Castellserà Artesa de Segre
17-05-2020 18:00 Balaguer Palau d'Anglesola
17-05-2020 18:25 Guissona Borges Blanques

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 18:00 Torrefarrera Sudanell
24-05-2020 16:00 Termens Guissona
24-05-2020 16:00 Juneda Angulària d'Anglesola
24-05-2020 16:30 Palau d'Anglesola At. Alpicat
24-05-2020 17:00 Borges Blanques Cervera
24-05-2020 17:00 L'Albi At Castellserà
24-05-2020 17:30 Linyola Lleida Esportiu B
24-05-2020 18:00 Artesa de Segre Balaguer
24-05-2020 18:00 Balàfia Solsona

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B Torrefarrera
30-05-2020 16:00 At. Alpicat Artesa de Segre
31-05-2020 16:00 Cervera Termens
31-05-2020 16:00 Solsona Juneda
31-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Borges Blanques
31-05-2020 17:00 Sudanell Balàfia
31-05-2020 17:00 At Castellserà Linyola
31-05-2020 18:00 Balaguer L'Albi
31-05-2020 18:25 Guissona Palau d'Anglesola

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies