logo
Fiatc BarnaPorters FCF


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 16:00 Soses 1 - 1 Rosselló
07-09-2019 17:00 Alcarràs B 1 - 3 Artesa Lleida
08-09-2019 16:00 Albagés 1 - 2 Alcoletge
08-09-2019 16:30 Vilanova de la Barca 2 - 4 Golmés
08-09-2019 17:00 Sp. Pinyana 3 - 3 Aitona
08-09-2019 18:00 Arbeca 1 - 2 At. Almacelles
08-09-2019 18:30 Alguaire 9 - 2 EF Tremp
08-09-2019 19:00 Pardinyes 2 - 2 Benavent
10-10-2019 21:00 Puigvertenc 3 - 2 At Alpicat B

Jornada 2 - 15-09-2019

14-09-2019 17:00 Rosselló 2 - 2 Albagés
14-09-2019 17:00 Aitona 1 - 0 Alguaire
14-09-2019 18:00 Alcoletge 0 - 0 Alcarràs B
15-09-2019 16:00 At Alpicat B 6 - 2 Vilanova de la Barca
15-09-2019 17:00 Sp. Pinyana 5 - 2 Benavent
15-09-2019 17:00 Artesa Lleida 7 - 0 Arbeca
15-09-2019 17:00 EF Tremp 2 - 4 Soses
15-09-2019 17:30 Golmés 2 - 4 Pardinyes
15-09-2019 18:30 At. Almacelles 2 - 1 Puigvertenc

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 16:00 Soses 3 - 2 Aitona
21-09-2019 17:00 Alcarràs B 4 - 3 Rosselló
22-09-2019 12:00 Benavent 1 - 4 Golmés
22-09-2019 16:00 Albagés 1 - 2 EF Tremp
22-09-2019 17:00 Sp. Pinyana 3 - 1 Alguaire
22-09-2019 17:00 At. Almacelles 1 - 2 Vilanova de la Barca
22-09-2019 17:00 Puigvertenc 2 - 2 Artesa Lleida
22-09-2019 17:30 Arbeca 1 - 2 Alcoletge
22-09-2019 18:15 Pardinyes 1 - 1 At Alpicat B

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 19:00 Rosselló 4 - 1 Arbeca
28-09-2019 19:00 Aitona 0 - 0 Albagés
29-09-2019 16:00 At Alpicat B 3 - 3 Benavent
29-09-2019 17:00 At. Almacelles 1 - 2 Pardinyes
29-09-2019 17:00 Artesa Lleida 1 - 3 Vilanova de la Barca
29-09-2019 17:00 Alcoletge 1 - 0 Puigvertenc
29-09-2019 17:00 EF Tremp 2 - 5 Alcarràs B
29-09-2019 17:00 Golmés 2 - 3 Sp. Pinyana
29-09-2019 17:30 Alguaire 0 - 0 Soses

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 17:00 Alcarràs B 1 - 3 Aitona
06-10-2019 12:00 Benavent 2 - 0 At. Almacelles
06-10-2019 16:30 Arbeca 2 - 3 EF Tremp
06-10-2019 17:00 Golmés 3 - 2 At Alpicat B
06-10-2019 17:00 Albagés 1 - 5 Alguaire
06-10-2019 17:00 Sp. Pinyana 2 - 1 Soses
06-10-2019 17:00 Vilanova de la Barca 1 - 1 Alcoletge
06-10-2019 17:00 Puigvertenc 2 - 0 Rosselló
06-10-2019 18:00 Pardinyes 5 - 2 Artesa Lleida

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 17:00 Aitona 3 - 3 Arbeca
12-10-2019 17:00 Soses 3 - 1 Albagés
13-10-2019 11:30 Alguaire 4 - 3 Alcarràs B
13-10-2019 16:00 Rosselló 0 - 4 Vilanova de la Barca
13-10-2019 16:00 At Alpicat B 1 - 4 Sp. Pinyana
13-10-2019 17:00 At. Almacelles 3 - 2 Golmés
13-10-2019 17:00 Artesa Lleida 1 - 1 Benavent
13-10-2019 17:00 Alcoletge 1 - 4 Pardinyes
13-10-2019 18:00 EF Tremp 1 - 0 Puigvertenc

Jornada 7 - 20-10-2019

19-10-2019 17:00 Alcarràs B 3 - 3 Soses
20-10-2019 11:45 Benavent 2 - 0 Alcoletge
20-10-2019 15:45 Vilanova de la Barca 1 - 1 EF Tremp
20-10-2019 16:00 Puigvertenc 1 - 3 Aitona
20-10-2019 16:00 Arbeca 1 - 2 Alguaire
20-10-2019 16:00 At Alpicat B 3 - 2 At. Almacelles
20-10-2019 16:00 Golmés 2 - 4 Artesa Lleida
20-10-2019 17:00 Sp. Pinyana 3 - 0 Albagés
20-10-2019 18:00 Pardinyes 4 - 0 Rosselló

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 15:30 Rosselló 0 - 5 Benavent
26-10-2019 16:00 Soses 4 - 2 Arbeca
26-10-2019 17:00 Vilanova de la Barca 2 - 3 Aitona
27-10-2019 16:00 Alguaire 5 - 0 Puigvertenc
27-10-2019 16:00 Albagés 0 - 2 Alcarràs B
27-10-2019 16:00 Artesa Lleida 2 - 0 At Alpicat B
27-10-2019 17:00 Alcoletge 2 - 1 Golmés
27-10-2019 17:00 EF Tremp 1 - 0 Pardinyes
27-10-2019 17:00 At. Almacelles 1 - 0 Sp. Pinyana

Jornada 9 - 03-11-2019

03-11-2019 12:00 Benavent 8 - 1 EF Tremp
03-11-2019 15:30 Vilanova de la Barca 0 - 6 Alguaire
03-11-2019 16:00 Puigvertenc 1 - 1 Soses
03-11-2019 16:00 Arbeca 3 - 0 Albagés
03-11-2019 16:00 Sp. Pinyana 4 - 3 Alcarràs B
03-11-2019 16:00 At Alpicat B 3 - 3 Alcoletge
03-11-2019 16:00 Golmés 3 - 0 Rosselló
03-11-2019 17:00 Pardinyes 4 - 0 Aitona
03-11-2019 17:00 At. Almacelles 1 - 2 Artesa Lleida

Jornada 10 - 10-11-2019

09-11-2019 15:15 Aitona 2 - 0 Benavent
09-11-2019 16:00 Soses 2 - 0 Vilanova de la Barca
09-11-2019 16:00 Rosselló 2 - 1 At Alpicat B
09-11-2019 16:00 Alcarràs B 6 - 2 Arbeca
10-11-2019 16:00 Artesa Lleida 0 - 1 Sp. Pinyana
10-11-2019 16:00 Alcoletge 1 - 1 At. Almacelles
10-11-2019 16:00 Albagés 1 - 1 Puigvertenc
10-11-2019 16:00 Alguaire 3 - 0 Pardinyes
10-11-2019 17:00 EF Tremp 0 - 3 Golmés

Jornada 11 - 17-11-2019

17-11-2019 12:00 Benavent Alguaire
17-11-2019 15:15 Vilanova de la Barca Albagés
17-11-2019 16:00 Puigvertenc Alcarràs B
17-11-2019 16:00 Sp. Pinyana Arbeca
17-11-2019 16:00 Artesa Lleida Alcoletge
17-11-2019 16:00 At Alpicat B EF Tremp
17-11-2019 16:00 Golmés Aitona
17-11-2019 16:15 At. Almacelles Rosselló
17-11-2019 18:00 Pardinyes Soses

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 16:00 Soses Benavent
23-11-2019 17:00 Alcarràs B Vilanova de la Barca
23-11-2019 17:00 Rosselló Artesa Lleida
23-11-2019 17:00 Aitona At Alpicat B
23-11-2019 18:00 Alcoletge Sp. Pinyana
24-11-2019 16:00 Albagés Pardinyes
24-11-2019 17:00 EF Tremp At. Almacelles
24-11-2019 18:00 Arbeca Puigvertenc
24-11-2019 18:30 Alguaire Golmés

Jornada 13 - 01-12-2019

30-11-2019 18:00 Alcoletge Rosselló
01-12-2019 12:00 Benavent Albagés
01-12-2019 16:00 At Alpicat B Alguaire
01-12-2019 16:00 Golmés Soses
01-12-2019 16:30 Vilanova de la Barca Arbeca
01-12-2019 17:00 Sp. Pinyana Puigvertenc
01-12-2019 17:00 Artesa Lleida EF Tremp
01-12-2019 17:00 At. Almacelles Aitona
01-12-2019 19:00 Pardinyes Alcarràs B

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 16:00 Soses At Alpicat B
14-12-2019 17:00 Alcarràs B Benavent
14-12-2019 17:00 Rosselló Sp. Pinyana
14-12-2019 17:00 Aitona Artesa Lleida
15-12-2019 16:00 Albagés Golmés
15-12-2019 17:00 EF Tremp Alcoletge
15-12-2019 17:00 Puigvertenc Vilanova de la Barca
15-12-2019 18:00 Arbeca Pardinyes
15-12-2019 18:30 Alguaire At. Almacelles

Jornada 15 - 22-12-2019

21-12-2019 17:00 Rosselló EF Tremp
21-12-2019 18:00 Alcoletge Aitona
22-12-2019 12:00 Benavent Arbeca
22-12-2019 16:00 At Alpicat B Albagés
22-12-2019 16:00 Golmés Alcarràs B
22-12-2019 17:00 Artesa Lleida Alguaire
22-12-2019 17:00 At. Almacelles Soses
22-12-2019 17:00 Sp. Pinyana Vilanova de la Barca
22-12-2019 19:00 Pardinyes Puigvertenc

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 16:00 Soses Artesa Lleida
11-01-2020 17:00 Aitona Rosselló
11-01-2020 17:00 Alcarràs B At Alpicat B
12-01-2020 16:00 Albagés At. Almacelles
12-01-2020 16:30 Vilanova de la Barca Pardinyes
12-01-2020 17:00 Sp. Pinyana EF Tremp
12-01-2020 17:00 Puigvertenc Benavent
12-01-2020 18:00 Arbeca Golmés
12-01-2020 18:30 Alguaire Alcoletge

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 17:00 Rosselló Alguaire
18-01-2020 18:00 Alcoletge Soses
19-01-2020 12:00 Benavent Vilanova de la Barca
19-01-2020 16:00 At Alpicat B Arbeca
19-01-2020 16:00 Golmés Puigvertenc
19-01-2020 17:00 Artesa Lleida Albagés
19-01-2020 17:00 At. Almacelles Alcarràs B
19-01-2020 17:00 EF Tremp Aitona
19-01-2020 19:00 Pardinyes Sp. Pinyana

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 17:00 Rosselló Soses
25-01-2020 17:00 Aitona Sp. Pinyana
25-01-2020 18:00 Alcoletge Albagés
26-01-2020 12:00 Benavent Pardinyes
26-01-2020 16:00 Golmés Vilanova de la Barca
26-01-2020 16:00 At Alpicat B Puigvertenc
26-01-2020 17:00 At. Almacelles Arbeca
26-01-2020 17:00 Artesa Lleida Alcarràs B
26-01-2020 17:00 EF Tremp Alguaire

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 16:00 Soses EF Tremp
01-02-2020 17:00 Alcarràs B Alcoletge
02-02-2020 16:00 Albagés Rosselló
02-02-2020 16:30 Vilanova de la Barca At Alpicat B
02-02-2020 17:00 Puigvertenc At. Almacelles
02-02-2020 17:00 Sp. Pinyana Benavent
02-02-2020 18:00 Arbeca Artesa Lleida
02-02-2020 18:30 Alguaire Aitona
02-02-2020 19:00 Pardinyes Golmés

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 17:00 Rosselló Alcarràs B
08-02-2020 17:00 Aitona Soses
08-02-2020 18:00 Alcoletge Arbeca
09-02-2020 16:00 Golmés Benavent
09-02-2020 16:00 At Alpicat B Pardinyes
09-02-2020 17:00 At. Almacelles Vilanova de la Barca
09-02-2020 17:00 Artesa Lleida Puigvertenc
09-02-2020 17:00 EF Tremp Albagés
09-02-2020 18:30 Alguaire Sp. Pinyana

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 16:00 Soses Alguaire
15-02-2020 17:00 Alcarràs B EF Tremp
16-02-2020 12:00 Benavent At Alpicat B
16-02-2020 16:00 Albagés Aitona
16-02-2020 16:30 Vilanova de la Barca Artesa Lleida
16-02-2020 17:00 Puigvertenc Alcoletge
16-02-2020 17:00 Sp. Pinyana Golmés
16-02-2020 18:00 Arbeca Rosselló
16-02-2020 19:00 Pardinyes At. Almacelles

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 16:00 Soses Sp. Pinyana
29-02-2020 17:00 Aitona Alcarràs B
29-02-2020 17:00 Rosselló Puigvertenc
29-02-2020 18:00 Alcoletge Vilanova de la Barca
01-03-2020 16:00 At Alpicat B Golmés
01-03-2020 17:00 At. Almacelles Benavent
01-03-2020 17:00 Artesa Lleida Pardinyes
01-03-2020 17:00 EF Tremp Arbeca
01-03-2020 18:30 Alguaire Albagés

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 17:00 Alcarràs B Alguaire
08-03-2020 12:00 Benavent Artesa Lleida
08-03-2020 16:00 Golmés At. Almacelles
08-03-2020 16:00 Albagés Soses
08-03-2020 16:30 Vilanova de la Barca Rosselló
08-03-2020 17:00 Puigvertenc EF Tremp
08-03-2020 17:00 Sp. Pinyana At Alpicat B
08-03-2020 18:00 Arbeca Aitona
08-03-2020 19:00 Pardinyes Alcoletge

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 16:00 Soses Alcarràs B
14-03-2020 17:00 Aitona Puigvertenc
14-03-2020 17:00 Rosselló Pardinyes
14-03-2020 18:00 Alcoletge Benavent
15-03-2020 16:00 Albagés Sp. Pinyana
15-03-2020 17:00 EF Tremp Vilanova de la Barca
15-03-2020 17:00 At. Almacelles At Alpicat B
15-03-2020 17:00 Artesa Lleida Golmés
15-03-2020 18:30 Alguaire Arbeca

Jornada 25 - 22-03-2020

21-03-2020 17:00 Alcarràs B Albagés
22-03-2020 12:00 Benavent Rosselló
22-03-2020 16:00 At Alpicat B Artesa Lleida
22-03-2020 16:00 Golmés Alcoletge
22-03-2020 16:30 Vilanova de la Barca Aitona
22-03-2020 17:00 Puigvertenc Alguaire
22-03-2020 17:00 Sp. Pinyana At. Almacelles
22-03-2020 18:00 Arbeca Soses
22-03-2020 19:00 Pardinyes EF Tremp

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 16:00 Soses Puigvertenc
28-03-2020 17:00 Aitona Pardinyes
28-03-2020 17:00 Rosselló Golmés
28-03-2020 17:00 Alcarràs B Sp. Pinyana
28-03-2020 18:00 Alcoletge At Alpicat B
29-03-2020 16:00 Albagés Arbeca
29-03-2020 17:00 Artesa Lleida At. Almacelles
29-03-2020 17:00 EF Tremp Benavent
29-03-2020 18:30 Alguaire Vilanova de la Barca

Jornada 27 - 05-04-2020

05-04-2020 12:00 Benavent Aitona
05-04-2020 16:00 At Alpicat B Rosselló
05-04-2020 16:00 Golmés EF Tremp
05-04-2020 16:30 Vilanova de la Barca Soses
05-04-2020 17:00 Puigvertenc Albagés
05-04-2020 17:00 Sp. Pinyana Artesa Lleida
05-04-2020 17:00 At. Almacelles Alcoletge
05-04-2020 18:00 Arbeca Alcarràs B
05-04-2020 19:00 Pardinyes Alguaire

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 16:00 Soses Pardinyes
18-04-2020 17:00 Alcarràs B Puigvertenc
18-04-2020 17:00 Rosselló At. Almacelles
18-04-2020 17:00 Aitona Golmés
18-04-2020 18:00 Alcoletge Artesa Lleida
19-04-2020 16:00 Albagés Vilanova de la Barca
19-04-2020 17:00 EF Tremp At Alpicat B
19-04-2020 18:00 Arbeca Sp. Pinyana
19-04-2020 18:30 Alguaire Benavent

Jornada 29 - 26-04-2020

26-04-2020 12:00 Benavent Soses
26-04-2020 16:00 At Alpicat B Aitona
26-04-2020 16:00 Golmés Alguaire
26-04-2020 16:30 Vilanova de la Barca Alcarràs B
26-04-2020 17:00 Puigvertenc Arbeca
26-04-2020 17:00 Sp. Pinyana Alcoletge
26-04-2020 17:00 Artesa Lleida Rosselló
26-04-2020 17:00 At. Almacelles EF Tremp
26-04-2020 19:00 Pardinyes Albagés

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 16:00 Soses Golmés
02-05-2020 17:00 Alcarràs B Pardinyes
02-05-2020 17:00 Rosselló Alcoletge
02-05-2020 17:00 Aitona At. Almacelles
03-05-2020 16:00 Albagés Benavent
03-05-2020 17:00 EF Tremp Artesa Lleida
03-05-2020 17:00 Puigvertenc Sp. Pinyana
03-05-2020 18:00 Arbeca Vilanova de la Barca
03-05-2020 18:30 Alguaire At Alpicat B

Jornada 31 - 10-05-2020

09-05-2020 18:00 Alcoletge EF Tremp
10-05-2020 12:00 Benavent Alcarràs B
10-05-2020 16:00 At Alpicat B Soses
10-05-2020 16:00 Golmés Albagés
10-05-2020 16:30 Vilanova de la Barca Puigvertenc
10-05-2020 17:00 Sp. Pinyana Rosselló
10-05-2020 17:00 Artesa Lleida Aitona
10-05-2020 17:00 At. Almacelles Alguaire
10-05-2020 19:00 Pardinyes Arbeca

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 16:00 Soses At. Almacelles
16-05-2020 17:00 Aitona Alcoletge
16-05-2020 17:00 Alcarràs B Golmés
17-05-2020 16:00 Albagés At Alpicat B
17-05-2020 16:30 Vilanova de la Barca Sp. Pinyana
17-05-2020 17:00 EF Tremp Rosselló
17-05-2020 17:00 Puigvertenc Pardinyes
17-05-2020 18:00 Arbeca Benavent
17-05-2020 18:30 Alguaire Artesa Lleida

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 17:00 Rosselló Aitona
23-05-2020 18:00 Alcoletge Alguaire
24-05-2020 12:00 Benavent Puigvertenc
24-05-2020 16:00 At Alpicat B Alcarràs B
24-05-2020 16:00 Golmés Arbeca
24-05-2020 17:00 Artesa Lleida Soses
24-05-2020 17:00 At. Almacelles Albagés
24-05-2020 17:00 EF Tremp Sp. Pinyana
24-05-2020 19:00 Pardinyes Vilanova de la Barca

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 16:00 Soses Alcoletge
30-05-2020 17:00 Aitona EF Tremp
30-05-2020 17:00 Alcarràs B At. Almacelles
31-05-2020 16:00 Albagés Artesa Lleida
31-05-2020 16:30 Vilanova de la Barca Benavent
31-05-2020 17:00 Sp. Pinyana Pardinyes
31-05-2020 17:00 Puigvertenc Golmés
31-05-2020 18:00 Arbeca At Alpicat B
31-05-2020 18:30 Alguaire Rosselló

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies