logo
Fiatc BarnaPorters FCF


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 00:00 Llagostera B Reus B Cambrils- EXCLÒS
07-09-2019 17:00 Lloret 3 - 2 Mollet
07-09-2019 19:30 FE Grama 2 - 3 Palamós
08-09-2019 12:00 Parets 2 - 2 EF Mataró
08-09-2019 12:00 Rubí 3 - 1 Sabadell Nord
08-09-2019 17:00 Tona 0 - 2 Vic
08-09-2019 17:00 Manlleu 0 - 3 Girona B
08-09-2019 18:00 Júpiter 0 - 1 L'Escala
08-09-2019 19:00 EE Guineueta 2 - 0 La Jonquera

Jornada 2 - 15-09-2019

14-09-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Júpiter
14-09-2019 16:00 Vic 4 - 0 Parets
15-09-2019 11:30 Sabadell Nord 3 - 2 Manlleu
15-09-2019 12:00 Mollet 5 - 0 Rubí
15-09-2019 12:00 Girona B 4 - 1 Tona
15-09-2019 12:00 La Jonquera 1 - 3 FE Grama
15-09-2019 17:00 EF Mataró 2 - 1 EE Guineueta
15-09-2019 17:00 L'Escala 4 - 1 Lloret
15-09-2019 18:00 Palamós 1 - 0 Llagostera B

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 00:00 Lloret Reus B Cambrils- EXCLÒS
22-09-2019 11:30 Sabadell Nord 2 - 1 Mollet
22-09-2019 11:45 FE Grama 1 - 2 EF Mataró
22-09-2019 12:00 Parets 1 - 3 Girona B
22-09-2019 12:00 Rubí 3 - 1 L'Escala
22-09-2019 12:30 EE Guineueta 2 - 1 Vic
22-09-2019 17:00 Manlleu 3 - 1 Tona
22-09-2019 17:30 Llagostera B 0 - 1 La Jonquera
22-09-2019 18:00 Júpiter 1 - 2 Palamós

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Rubí
28-09-2019 17:00 Vic 0 - 1 FE Grama
29-09-2019 11:45 Tona 2 - 0 Parets
29-09-2019 12:00 Girona B 1 - 0 EE Guineueta
29-09-2019 12:00 La Jonquera 0 - 2 Júpiter
29-09-2019 12:00 Mollet 4 - 1 Manlleu
29-09-2019 17:00 L'Escala 1 - 2 Sabadell Nord
29-09-2019 17:00 Palamós 2 - 1 Lloret
29-09-2019 17:00 EF Mataró 3 - 1 Llagostera B

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 00:00 Sabadell Nord Reus B Cambrils- EXCLÒS
05-10-2019 17:00 Lloret 3 - 1 La Jonquera
06-10-2019 11:45 FE Grama 0 - 0 Girona B
06-10-2019 12:00 Mollet 3 - 2 L'Escala
06-10-2019 12:00 Júpiter 2 - 2 EF Mataró
06-10-2019 12:00 Rubí 1 - 3 Palamós
06-10-2019 12:15 EE Guineueta 0 - 0 Tona
06-10-2019 17:00 Manlleu 1 - 0 Parets
06-10-2019 17:00 Llagostera B 0 - 3 Vic

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Mollet
12-10-2019 16:00 Vic 2 - 1 Júpiter
12-10-2019 16:00 Tona 0 - 1 FE Grama
12-10-2019 16:45 La Jonquera 0 - 1 Rubí
13-10-2019 12:00 Parets 1 - 1 EE Guineueta
13-10-2019 12:00 Girona B 1 - 0 Llagostera B
13-10-2019 17:00 EF Mataró 1 - 1 Lloret
13-10-2019 17:00 Palamós 1 - 1 Sabadell Nord
13-10-2019 17:00 L'Escala 3 - 1 Manlleu

Jornada 7 - 20-10-2019

19-10-2019 00:00 L'Escala Reus B Cambrils- EXCLÒS
19-10-2019 17:00 Lloret 1 - 2 Vic
20-10-2019 11:30 Sabadell Nord 1 - 2 La Jonquera
20-10-2019 11:45 FE Grama 2 - 1 Parets
20-10-2019 12:00 Júpiter 0 - 4 Girona B
20-10-2019 12:00 Rubí 0 - 1 EF Mataró
20-10-2019 12:00 Mollet 2 - 2 Palamós
20-10-2019 17:00 Manlleu 2 - 1 EE Guineueta
20-10-2019 18:30 Llagostera B 0 - 0 Tona

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Manlleu
26-10-2019 16:45 La Jonquera 3 - 2 Mollet
26-10-2019 17:30 Vic 2 - 0 Rubí
27-10-2019 11:45 Tona 1 - 1 Júpiter
27-10-2019 12:00 Parets 1 - 1 Llagostera B
27-10-2019 12:00 Girona B 3 - 0 Lloret
27-10-2019 12:30 EE Guineueta 1 - 1 FE Grama
27-10-2019 17:00 EF Mataró 0 - 0 Sabadell Nord
27-10-2019 17:00 Palamós 3 - 4 L'Escala

Jornada 9 - 03-11-2019

02-11-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Palamós
02-11-2019 16:00 Lloret 3 - 0 Tona
03-11-2019 11:30 Sabadell Nord 1 - 2 Vic
03-11-2019 12:00 Júpiter 1 - 0 Parets
03-11-2019 12:00 Mollet 2 - 0 EF Mataró
03-11-2019 16:00 Manlleu 3 - 1 FE Grama
03-11-2019 16:00 L'Escala 0 - 1 La Jonquera
03-11-2019 18:15 Llagostera B 0 - 1 EE Guineueta
05-12-2019 20:30 Rubí 0 - 4 Girona B

Jornada 10 - 10-11-2019

09-11-2019 00:00 La Jonquera Reus B Cambrils- EXCLÒS
09-11-2019 16:00 Vic 2 - 0 Mollet
09-11-2019 16:00 EE Guineueta 2 - 1 Júpiter
10-11-2019 11:45 FE Grama 2 - 0 Llagostera B
10-11-2019 11:45 Tona 3 - 3 Rubí
10-11-2019 12:00 Parets 1 - 1 Lloret
10-11-2019 12:00 Girona B 4 - 0 Sabadell Nord
10-11-2019 12:00 Palamós 3 - 0 Manlleu
10-11-2019 17:00 EF Mataró 2 - 1 L'Escala

Jornada 11 - 17-11-2019

16-11-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS EF Mataró
16-11-2019 17:00 Lloret 0 - 0 EE Guineueta
17-11-2019 11:30 Sabadell Nord 1 - 0 Tona
17-11-2019 12:00 Rubí 1 - 3 Parets
17-11-2019 12:00 Júpiter 1 - 0 FE Grama
17-11-2019 12:00 Palamós 1 - 0 La Jonquera
17-11-2019 12:00 Mollet 0 - 2 Girona B
17-11-2019 16:00 L'Escala 1 - 1 Vic
17-11-2019 16:30 Manlleu 1 - 2 Llagostera B

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 00:00 Vic Reus B Cambrils- EXCLÒS
23-11-2019 16:00 La Jonquera 0 - 2 Manlleu
23-11-2019 19:00 Llagostera B 1 - 3 Júpiter
24-11-2019 11:45 FE Grama 4 - 3 Lloret
24-11-2019 11:45 Tona 1 - 1 Mollet
24-11-2019 12:00 Parets 1 - 3 Sabadell Nord
24-11-2019 12:00 Girona B 3 - 0 L'Escala
24-11-2019 12:30 EE Guineueta 2 - 0 Rubí
24-11-2019 18:00 EF Mataró 1 - 0 Palamós

Jornada 13 - 01-12-2019

30-11-2019 15:00 La Jonquera 1 - 0 EF Mataró
01-12-2019 00:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Girona B
01-12-2019 11:30 Sabadell Nord 0 - 4 EE Guineueta
01-12-2019 12:00 Rubí 2 - 1 FE Grama
01-12-2019 12:00 Lloret 1 - 0 Llagostera B
01-12-2019 12:00 Palamós 1 - 4 Vic
01-12-2019 12:00 Mollet 2 - 1 Parets
01-12-2019 16:00 L'Escala 0 - 1 Tona
01-12-2019 16:00 Manlleu 1 - 1 Júpiter

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 16:00 Vic La Jonquera
15-12-2019 11:45 Tona Reus B Cambrils- EXCLÒS
15-12-2019 11:45 FE Grama Sabadell Nord
15-12-2019 12:00 Júpiter Lloret
15-12-2019 12:00 Parets L'Escala
15-12-2019 12:00 Girona B Palamós
15-12-2019 12:30 EE Guineueta Mollet
15-12-2019 17:00 EF Mataró Manlleu
15-12-2019 17:00 Llagostera B Rubí

Jornada 15 - 22-12-2019

22-12-2019 12:00 La Jonquera Girona B
22-12-2019 12:00 Mollet FE Grama
22-12-2019 12:00 Sabadell Nord Llagostera B
22-12-2019 12:00 Rubí Júpiter
22-12-2019 16:00 L'Escala EE Guineueta
22-12-2019 17:00 EF Mataró Vic
22-12-2019 17:00 Palamós Tona
22-12-2019 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Parets
22-12-2019 17:00 Manlleu Lloret

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 16:00 Lloret Rubí
12-01-2020 11:45 FE Grama L'Escala
12-01-2020 11:45 Tona La Jonquera
12-01-2020 12:00 Parets Palamós
12-01-2020 12:00 Girona B EF Mataró
12-01-2020 12:00 Júpiter Sabadell Nord
12-01-2020 12:30 EE Guineueta Reus B Cambrils- EXCLÒS
12-01-2020 17:00 Manlleu Vic
12-01-2020 17:00 Llagostera B Mollet

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 16:00 Vic Girona B
19-01-2020 12:00 La Jonquera Parets
19-01-2020 12:00 Mollet Júpiter
19-01-2020 12:00 Sabadell Nord Lloret
19-01-2020 12:00 Rubí Manlleu
19-01-2020 16:00 L'Escala Llagostera B
19-01-2020 17:00 Palamós EE Guineueta
19-01-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS FE Grama
19-01-2020 17:00 EF Mataró Tona

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 16:00 Vic Tona
26-01-2020 12:00 Girona B Manlleu
26-01-2020 12:00 La Jonquera EE Guineueta
26-01-2020 12:00 Sabadell Nord Rubí
26-01-2020 12:00 Mollet Lloret
26-01-2020 16:00 L'Escala Júpiter
26-01-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Llagostera B
26-01-2020 17:00 Palamós FE Grama
26-01-2020 17:00 EF Mataró Parets

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 16:00 Lloret L'Escala
02-02-2020 11:45 FE Grama La Jonquera
02-02-2020 11:45 Tona Girona B
02-02-2020 12:00 Parets Vic
02-02-2020 12:00 Júpiter Reus B Cambrils- EXCLÒS
02-02-2020 12:00 Rubí Mollet
02-02-2020 12:30 EE Guineueta EF Mataró
02-02-2020 17:00 Manlleu Sabadell Nord
02-02-2020 17:00 Llagostera B Palamós

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 16:00 Vic EE Guineueta
09-02-2020 11:45 Tona Manlleu
09-02-2020 12:00 Girona B Parets
09-02-2020 12:00 La Jonquera Llagostera B
09-02-2020 12:00 Mollet Sabadell Nord
09-02-2020 16:00 L'Escala Rubí
09-02-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Lloret
09-02-2020 17:00 Palamós Júpiter
09-02-2020 17:00 EF Mataró FE Grama

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 16:00 Lloret Palamós
16-02-2020 11:45 FE Grama Vic
16-02-2020 12:00 Parets Tona
16-02-2020 12:00 Júpiter La Jonquera
16-02-2020 12:00 Sabadell Nord L'Escala
16-02-2020 12:00 Rubí Reus B Cambrils- EXCLÒS
16-02-2020 12:30 EE Guineueta Girona B
16-02-2020 17:00 Manlleu Mollet
16-02-2020 17:00 Llagostera B EF Mataró

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 16:00 Vic Llagostera B
01-03-2020 11:45 Tona EE Guineueta
01-03-2020 12:00 Parets Manlleu
01-03-2020 12:00 Girona B FE Grama
01-03-2020 12:00 La Jonquera Lloret
01-03-2020 16:00 L'Escala Mollet
01-03-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Sabadell Nord
01-03-2020 17:00 Palamós Rubí
01-03-2020 17:00 EF Mataró Júpiter

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 16:00 Lloret EF Mataró
08-03-2020 11:45 FE Grama Tona
08-03-2020 12:00 Júpiter Vic
08-03-2020 12:00 Mollet Reus B Cambrils- EXCLÒS
08-03-2020 12:00 Sabadell Nord Palamós
08-03-2020 12:00 Rubí La Jonquera
08-03-2020 12:30 EE Guineueta Parets
08-03-2020 17:00 Manlleu L'Escala
08-03-2020 17:00 Llagostera B Girona B

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 16:00 Vic Lloret
15-03-2020 11:45 Tona Llagostera B
15-03-2020 12:00 Parets FE Grama
15-03-2020 12:00 Girona B Júpiter
15-03-2020 12:00 La Jonquera Sabadell Nord
15-03-2020 12:30 EE Guineueta Manlleu
15-03-2020 17:00 EF Mataró Rubí
15-03-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS L'Escala
15-03-2020 17:00 Palamós Mollet

Jornada 25 - 22-03-2020

21-03-2020 16:00 Lloret Girona B
22-03-2020 11:45 FE Grama EE Guineueta
22-03-2020 12:00 Júpiter Tona
22-03-2020 12:00 Mollet La Jonquera
22-03-2020 12:00 Sabadell Nord EF Mataró
22-03-2020 12:00 Rubí Vic
22-03-2020 16:00 L'Escala Palamós
22-03-2020 17:00 Manlleu Reus B Cambrils- EXCLÒS
22-03-2020 17:00 Llagostera B Parets

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 16:00 Vic Sabadell Nord
29-03-2020 11:45 Tona Lloret
29-03-2020 11:45 FE Grama Manlleu
29-03-2020 12:00 Parets Júpiter
29-03-2020 12:00 Girona B Rubí
29-03-2020 12:00 La Jonquera L'Escala
29-03-2020 12:30 EE Guineueta Llagostera B
29-03-2020 17:00 Palamós Reus B Cambrils- EXCLÒS
29-03-2020 17:00 EF Mataró Mollet

Jornada 27 - 05-04-2020

04-04-2020 16:00 Lloret Parets
05-04-2020 12:00 Júpiter EE Guineueta
05-04-2020 12:00 Mollet Vic
05-04-2020 12:00 Sabadell Nord Girona B
05-04-2020 12:00 Rubí Tona
05-04-2020 16:00 L'Escala EF Mataró
05-04-2020 17:00 Llagostera B FE Grama
05-04-2020 17:00 Manlleu Palamós
05-04-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS La Jonquera

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 16:00 Vic L'Escala
19-04-2020 11:45 Tona Sabadell Nord
19-04-2020 11:45 FE Grama Júpiter
19-04-2020 12:00 Parets Rubí
19-04-2020 12:00 Girona B Mollet
19-04-2020 12:00 La Jonquera Palamós
19-04-2020 12:30 EE Guineueta Lloret
19-04-2020 17:00 Llagostera B Manlleu
19-04-2020 17:00 EF Mataró Reus B Cambrils- EXCLÒS

Jornada 29 - 26-04-2020

25-04-2020 16:00 Lloret FE Grama
26-04-2020 12:00 Júpiter Llagostera B
26-04-2020 12:00 Mollet Tona
26-04-2020 12:00 Sabadell Nord Parets
26-04-2020 12:00 Rubí EE Guineueta
26-04-2020 16:00 L'Escala Girona B
26-04-2020 17:00 Manlleu La Jonquera
26-04-2020 17:00 Palamós EF Mataró
26-04-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Vic

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 16:00 Vic Palamós
03-05-2020 11:45 Tona L'Escala
03-05-2020 11:45 FE Grama Rubí
03-05-2020 12:00 Júpiter Manlleu
03-05-2020 12:00 Parets Mollet
03-05-2020 12:00 Girona B Reus B Cambrils- EXCLÒS
03-05-2020 12:30 EE Guineueta Sabadell Nord
03-05-2020 17:00 EF Mataró La Jonquera
03-05-2020 17:00 Llagostera B Lloret

Jornada 31 - 10-05-2020

09-05-2020 16:00 Lloret Júpiter
10-05-2020 12:00 Mollet EE Guineueta
10-05-2020 12:00 Sabadell Nord FE Grama
10-05-2020 12:00 Rubí Llagostera B
10-05-2020 12:00 La Jonquera Vic
10-05-2020 16:00 L'Escala Parets
10-05-2020 17:00 Manlleu EF Mataró
10-05-2020 17:00 Palamós Girona B
10-05-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS Tona

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 16:00 Vic EF Mataró
16-05-2020 16:00 Lloret Manlleu
17-05-2020 11:45 FE Grama Mollet
17-05-2020 11:45 Tona Palamós
17-05-2020 12:00 Parets Reus B Cambrils- EXCLÒS
17-05-2020 12:00 Girona B La Jonquera
17-05-2020 12:00 Júpiter Rubí
17-05-2020 12:30 EE Guineueta L'Escala
17-05-2020 17:00 Llagostera B Sabadell Nord

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 16:00 Vic Manlleu
24-05-2020 12:00 La Jonquera Tona
24-05-2020 12:00 Mollet Llagostera B
24-05-2020 12:00 Sabadell Nord Júpiter
24-05-2020 12:00 Rubí Lloret
24-05-2020 16:00 L'Escala FE Grama
24-05-2020 17:00 Palamós Parets
24-05-2020 17:00 Reus B Cambrils- EXCLÒS EE Guineueta
24-05-2020 17:00 EF Mataró Girona B

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 16:00 Lloret Sabadell Nord
31-05-2020 11:45 Tona EF Mataró
31-05-2020 11:45 FE Grama Reus B Cambrils- EXCLÒS
31-05-2020 12:00 Parets La Jonquera
31-05-2020 12:00 Girona B Vic
31-05-2020 12:00 Júpiter Mollet
31-05-2020 12:30 EE Guineueta Palamós
31-05-2020 17:00 Llagostera B L'Escala
31-05-2020 17:00 Manlleu Rubí

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies