logo
Fiatc BarnaPorters FCF


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 17:00 Solsona B 2 - 2 Ivars d'Urgell
07-09-2019 17:00 Torà 3 - 2 Butsenit
07-09-2019 17:30 La Seu d'Urgell 2 - 0 Agramunt
07-09-2019 18:00 Vilanova de L'Aguda 3 - 4 Organyà
07-09-2019 19:00 Tremp 2 - 0 La Fuliola
08-09-2019 16:15 At. Torregrossa 1 - 0 Vallfogona Balaguer
08-09-2019 17:00 Pobla de Segur 1 - 0 Bellpuig
08-09-2019 17:30 Bellcairenc 2 - 2 Oliana
08-09-2019 18:00 Ponts 3 - 0 Tornabous

Jornada 2 - 15-09-2019

13-09-2019 20:30 Bellpuig 4 - 1 At. Torregrossa
14-09-2019 16:00 Vallfogona Balaguer 0 - 1 Torà
14-09-2019 17:00 Oliana 5 - 4 Solsona B
15-09-2019 16:00 Tornabous 1 - 1 Tremp
15-09-2019 17:00 Agramunt 5 - 0 Bellcairenc
15-09-2019 17:00 Butsenit 4 - 3 Vilanova de L'Aguda
15-09-2019 17:00 Pobla de Segur 4 - 1 La Fuliola
15-09-2019 17:30 Organyà 3 - 0 La Seu d'Urgell
15-09-2019 18:00 Ponts 4 - 0 Ivars d'Urgell

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 16:00 Solsona B 3 - 0 Agramunt
21-09-2019 17:00 Torà Bellpuig
21-09-2019 17:30 La Seu d'Urgell 3 - 0 Butsenit
21-09-2019 17:30 Vilanova de L'Aguda 1 - 2 Vallfogona Balaguer
22-09-2019 16:00 Bellcairenc 2 - 4 Organyà
22-09-2019 16:00 Tornabous 3 - 1 Ivars d'Urgell
22-09-2019 17:00 Tremp 0 - 0 Pobla de Segur
22-09-2019 18:00 Ponts 4 - 2 Oliana
22-09-2019 18:15 At. Torregrossa 2 - 1 La Fuliola

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 16:00 Bellpuig 4 - 0 Vilanova de L'Aguda
28-09-2019 17:00 Torà 3 - 2 La Fuliola
28-09-2019 17:00 Oliana 2 - 1 Tornabous
28-09-2019 19:45 Vallfogona Balaguer 1 - 1 La Seu d'Urgell
29-09-2019 16:00 Agramunt 3 - 0 Ponts
29-09-2019 16:30 Butsenit 4 - 0 Bellcairenc
29-09-2019 17:00 Ivars d'Urgell 0 - 2 Tremp
29-09-2019 17:00 Pobla de Segur 3 - 1 At. Torregrossa
29-09-2019 17:30 Organyà 4 - 1 Solsona B

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 17:00 Solsona B 1 - 1 Butsenit
05-10-2019 17:00 Vilanova de L'Aguda 3 - 1 La Fuliola
05-10-2019 17:30 La Seu d'Urgell 0 - 1 Bellpuig
06-10-2019 12:30 Ivars d'Urgell 0 - 1 Oliana
06-10-2019 16:00 Tornabous 2 - 2 Agramunt
06-10-2019 16:00 Bellcairenc 3 - 4 Vallfogona Balaguer
06-10-2019 17:00 Ponts 2 - 1 Organyà
06-10-2019 17:00 Pobla de Segur 2 - 2 Torà
06-10-2019 17:00 Tremp 3 - 1 At. Torregrossa

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 16:00 Vallfogona Balaguer 4 - 4 Solsona B
12-10-2019 16:30 Bellpuig 2 - 1 Bellcairenc
12-10-2019 17:00 Oliana 6 - 0 Tremp
13-10-2019 16:15 At. Torregrossa 2 - 1 Torà
13-10-2019 16:30 Butsenit 1 - 2 Ponts
13-10-2019 17:00 Agramunt 4 - 3 Ivars d'Urgell
13-10-2019 17:00 Organyà 6 - 0 Tornabous
13-10-2019 17:00 La Fuliola 2 - 3 La Seu d'Urgell
13-10-2019 17:00 Pobla de Segur 2 - 4 Vilanova de L'Aguda

Jornada 7 - 20-10-2019

19-10-2019 16:00 Solsona B 2 - 3 Bellpuig
19-10-2019 16:30 Vilanova de L'Aguda 4 - 3 At. Torregrossa
19-10-2019 16:30 Oliana 3 - 3 Agramunt
19-10-2019 17:00 La Seu d'Urgell 2 - 3 Pobla de Segur
20-10-2019 16:00 Tornabous 1 - 1 Butsenit
20-10-2019 16:00 Bellcairenc 1 - 0 La Fuliola
20-10-2019 16:30 Ivars d'Urgell 1 - 1 Organyà
20-10-2019 17:00 Ponts 2 - 0 Vallfogona Balaguer
20-10-2019 17:00 Tremp 2 - 1 Torà

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 16:00 Vallfogona Balaguer Tornabous
26-10-2019 17:00 Torà Vilanova de L'Aguda
26-10-2019 20:30 Bellpuig Ponts
27-10-2019 16:00 La Fuliola Solsona B
27-10-2019 16:00 Agramunt Tremp
27-10-2019 16:15 At. Torregrossa La Seu d'Urgell
27-10-2019 17:00 Butsenit Ivars d'Urgell
27-10-2019 17:00 Pobla de Segur Bellcairenc
27-10-2019 17:30 Organyà Oliana

Jornada 9 - 03-11-2019

02-11-2019 17:00 Oliana Butsenit
02-11-2019 17:00 Solsona B Pobla de Segur
02-11-2019 17:30 La Seu d'Urgell Torà
02-11-2019 19:00 Tremp Vilanova de L'Aguda
03-11-2019 16:00 Tornabous Bellpuig
03-11-2019 16:00 Agramunt Organyà
03-11-2019 17:30 Ivars d'Urgell Vallfogona Balaguer
03-11-2019 17:30 Bellcairenc At. Torregrossa
03-11-2019 18:00 Ponts La Fuliola

Jornada 10 - 10-11-2019

09-11-2019 16:00 Vallfogona Balaguer Oliana
09-11-2019 17:00 Torà Bellcairenc
09-11-2019 20:30 Bellpuig Ivars d'Urgell
10-11-2019 16:00 La Fuliola Tornabous
10-11-2019 16:15 At. Torregrossa Solsona B
10-11-2019 17:00 Pobla de Segur Ponts
10-11-2019 17:00 Butsenit Agramunt
10-11-2019 17:30 Organyà Tremp
10-11-2019 21:00 Vilanova de L'Aguda La Seu d'Urgell

Jornada 11 - 17-11-2019

16-11-2019 17:00 Oliana Bellpuig
16-11-2019 17:00 Solsona B Torà
16-11-2019 19:00 Tremp La Seu d'Urgell
17-11-2019 16:00 Tornabous Pobla de Segur
17-11-2019 16:00 Agramunt Vallfogona Balaguer
17-11-2019 17:30 Organyà Butsenit
17-11-2019 17:30 Ivars d'Urgell La Fuliola
17-11-2019 17:30 Bellcairenc Vilanova de L'Aguda
17-11-2019 18:00 Ponts At. Torregrossa

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 16:00 Vallfogona Balaguer Organyà
23-11-2019 17:00 Torà Ponts
23-11-2019 17:30 La Seu d'Urgell Bellcairenc
23-11-2019 20:30 Bellpuig Agramunt
24-11-2019 16:00 La Fuliola Oliana
24-11-2019 16:15 At. Torregrossa Tornabous
24-11-2019 17:00 Butsenit Tremp
24-11-2019 17:00 Pobla de Segur Ivars d'Urgell
24-11-2019 21:00 Vilanova de L'Aguda Solsona B

Jornada 13 - 01-12-2019

30-11-2019 17:00 Oliana Pobla de Segur
30-11-2019 17:00 Solsona B La Seu d'Urgell
30-11-2019 19:00 Tremp Bellcairenc
01-12-2019 16:00 Tornabous Torà
01-12-2019 16:00 Agramunt La Fuliola
01-12-2019 17:00 Butsenit Vallfogona Balaguer
01-12-2019 17:30 Organyà Bellpuig
01-12-2019 17:30 Ivars d'Urgell At. Torregrossa
01-12-2019 18:00 Ponts Vilanova de L'Aguda

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 16:00 Vallfogona Balaguer Tremp
14-12-2019 17:00 Torà Ivars d'Urgell
14-12-2019 17:30 La Seu d'Urgell Ponts
14-12-2019 20:30 Bellpuig Butsenit
15-12-2019 16:00 La Fuliola Organyà
15-12-2019 16:15 At. Torregrossa Oliana
15-12-2019 17:00 Pobla de Segur Agramunt
15-12-2019 17:30 Bellcairenc Solsona B
15-12-2019 21:00 Vilanova de L'Aguda Tornabous

Jornada 15 - 22-12-2019

21-12-2019 16:00 Vallfogona Balaguer Bellpuig
21-12-2019 17:00 Oliana Torà
21-12-2019 19:00 Tremp Solsona B
22-12-2019 16:00 Agramunt At. Torregrossa
22-12-2019 16:00 Tornabous La Seu d'Urgell
22-12-2019 17:00 Butsenit La Fuliola
22-12-2019 17:30 Organyà Pobla de Segur
22-12-2019 17:30 Ivars d'Urgell Vilanova de L'Aguda
22-12-2019 18:00 Ponts Bellcairenc

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 17:00 Torà Agramunt
11-01-2020 17:00 Solsona B Ponts
11-01-2020 17:30 La Seu d'Urgell Ivars d'Urgell
11-01-2020 19:00 Tremp Bellpuig
12-01-2020 16:00 La Fuliola Vallfogona Balaguer
12-01-2020 16:15 At. Torregrossa Organyà
12-01-2020 17:00 Pobla de Segur Butsenit
12-01-2020 17:30 Bellcairenc Tornabous
12-01-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Oliana

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Pobla de Segur
18-01-2020 17:00 Oliana La Seu d'Urgell
18-01-2020 20:30 Bellpuig La Fuliola
19-01-2020 16:00 Agramunt Vilanova de L'Aguda
19-01-2020 16:00 Tornabous Solsona B
19-01-2020 17:00 Butsenit At. Torregrossa
19-01-2020 17:30 Organyà Torà
19-01-2020 17:30 Ivars d'Urgell Bellcairenc
19-01-2020 18:00 Ponts Tremp

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 16:00 Vallfogona Balaguer At. Torregrossa
25-01-2020 17:00 Oliana Bellcairenc
25-01-2020 20:30 Bellpuig Pobla de Segur
26-01-2020 16:00 La Fuliola Tremp
26-01-2020 16:00 Agramunt La Seu d'Urgell
26-01-2020 16:00 Tornabous Ponts
26-01-2020 17:00 Butsenit Torà
26-01-2020 17:30 Ivars d'Urgell Solsona B
26-01-2020 17:30 Organyà Vilanova de L'Aguda

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 17:00 Solsona B Oliana
01-02-2020 17:00 Torà Vallfogona Balaguer
01-02-2020 17:30 La Seu d'Urgell Organyà
01-02-2020 19:00 Tremp Tornabous
02-02-2020 16:15 At. Torregrossa Bellpuig
02-02-2020 17:00 Pobla de Segur La Fuliola
02-02-2020 17:30 Bellcairenc Agramunt
02-02-2020 18:00 Ponts Ivars d'Urgell
02-02-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Butsenit

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Vilanova de L'Aguda
08-02-2020 17:00 Oliana Ponts
08-02-2020 20:30 Bellpuig Torà
09-02-2020 16:00 La Fuliola At. Torregrossa
09-02-2020 16:00 Agramunt Solsona B
09-02-2020 17:00 Butsenit La Seu d'Urgell
09-02-2020 17:00 Pobla de Segur Tremp
09-02-2020 17:30 Ivars d'Urgell Tornabous
09-02-2020 17:30 Organyà Bellcairenc

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 17:00 Solsona B Organyà
15-02-2020 17:00 Torà La Fuliola
15-02-2020 17:30 La Seu d'Urgell Vallfogona Balaguer
15-02-2020 19:00 Tremp Ivars d'Urgell
16-02-2020 16:00 Tornabous Oliana
16-02-2020 16:15 At. Torregrossa Pobla de Segur
16-02-2020 17:30 Bellcairenc Butsenit
16-02-2020 18:00 Ponts Agramunt
16-02-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Bellpuig

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Bellcairenc
29-02-2020 17:00 Oliana Ivars d'Urgell
29-02-2020 20:30 Bellpuig La Seu d'Urgell
01-03-2020 16:00 La Fuliola Vilanova de L'Aguda
01-03-2020 16:00 Agramunt Tornabous
01-03-2020 16:15 At. Torregrossa Tremp
01-03-2020 17:00 Butsenit Solsona B
01-03-2020 17:00 Pobla de Segur Torà
01-03-2020 17:30 Organyà Ponts

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 17:00 Solsona B Vallfogona Balaguer
07-03-2020 17:00 Torà At. Torregrossa
07-03-2020 17:30 La Seu d'Urgell La Fuliola
07-03-2020 19:00 Tremp Oliana
08-03-2020 16:00 Tornabous Organyà
08-03-2020 17:30 Ivars d'Urgell Agramunt
08-03-2020 17:30 Bellcairenc Bellpuig
08-03-2020 18:00 Ponts Butsenit
08-03-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Pobla de Segur

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Ponts
14-03-2020 17:00 Torà Tremp
14-03-2020 20:30 Bellpuig Solsona B
15-03-2020 16:00 La Fuliola Bellcairenc
15-03-2020 16:00 Agramunt Oliana
15-03-2020 16:15 At. Torregrossa Vilanova de L'Aguda
15-03-2020 17:00 Butsenit Tornabous
15-03-2020 17:00 Pobla de Segur La Seu d'Urgell
15-03-2020 17:30 Organyà Ivars d'Urgell

Jornada 25 - 22-03-2020

21-03-2020 17:00 Oliana Organyà
21-03-2020 17:00 Solsona B La Fuliola
21-03-2020 17:30 La Seu d'Urgell At. Torregrossa
21-03-2020 19:00 Tremp Agramunt
22-03-2020 16:00 Tornabous Vallfogona Balaguer
22-03-2020 17:30 Ivars d'Urgell Butsenit
22-03-2020 17:30 Bellcairenc Pobla de Segur
22-03-2020 18:00 Ponts Bellpuig
22-03-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Torà

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Ivars d'Urgell
28-03-2020 17:00 Torà La Seu d'Urgell
28-03-2020 20:30 Bellpuig Tornabous
29-03-2020 16:00 La Fuliola Ponts
29-03-2020 16:15 At. Torregrossa Bellcairenc
29-03-2020 17:00 Pobla de Segur Solsona B
29-03-2020 17:00 Butsenit Oliana
29-03-2020 17:30 Organyà Agramunt
29-03-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Tremp

Jornada 27 - 05-04-2020

04-04-2020 17:00 Oliana Vallfogona Balaguer
04-04-2020 17:00 Solsona B At. Torregrossa
04-04-2020 17:30 La Seu d'Urgell Vilanova de L'Aguda
04-04-2020 19:00 Tremp Organyà
05-04-2020 16:00 Agramunt Butsenit
05-04-2020 16:00 Tornabous La Fuliola
05-04-2020 17:30 Bellcairenc Torà
05-04-2020 17:30 Ivars d'Urgell Bellpuig
05-04-2020 18:00 Ponts Pobla de Segur

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Agramunt
18-04-2020 17:00 Torà Solsona B
18-04-2020 17:30 La Seu d'Urgell Tremp
18-04-2020 20:30 Bellpuig Oliana
19-04-2020 16:00 La Fuliola Ivars d'Urgell
19-04-2020 16:15 At. Torregrossa Ponts
19-04-2020 17:00 Butsenit Organyà
19-04-2020 17:00 Pobla de Segur Tornabous
19-04-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Bellcairenc

Jornada 29 - 26-04-2020

25-04-2020 17:00 Oliana La Fuliola
25-04-2020 17:00 Solsona B Vilanova de L'Aguda
25-04-2020 19:00 Tremp Butsenit
26-04-2020 16:00 Tornabous At. Torregrossa
26-04-2020 16:00 Agramunt Bellpuig
26-04-2020 17:30 Bellcairenc La Seu d'Urgell
26-04-2020 17:30 Organyà Vallfogona Balaguer
26-04-2020 17:30 Ivars d'Urgell Pobla de Segur
26-04-2020 18:00 Ponts Torà

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 16:00 Vallfogona Balaguer Butsenit
02-05-2020 17:00 Torà Tornabous
02-05-2020 17:30 La Seu d'Urgell Solsona B
02-05-2020 20:30 Bellpuig Organyà
03-05-2020 16:00 La Fuliola Agramunt
03-05-2020 16:15 At. Torregrossa Ivars d'Urgell
03-05-2020 17:00 Pobla de Segur Oliana
03-05-2020 17:30 Bellcairenc Tremp
03-05-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Ponts

Jornada 31 - 10-05-2020

09-05-2020 17:00 Oliana At. Torregrossa
09-05-2020 17:00 Solsona B Bellcairenc
09-05-2020 19:00 Tremp Vallfogona Balaguer
10-05-2020 16:00 Agramunt Pobla de Segur
10-05-2020 16:00 Tornabous Vilanova de L'Aguda
10-05-2020 17:00 Butsenit Bellpuig
10-05-2020 17:30 Organyà La Fuliola
10-05-2020 17:30 Ivars d'Urgell Torà
10-05-2020 18:00 Ponts La Seu d'Urgell

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 17:00 Torà Oliana
16-05-2020 17:00 Solsona B Tremp
16-05-2020 17:30 La Seu d'Urgell Tornabous
16-05-2020 20:30 Bellpuig Vallfogona Balaguer
17-05-2020 16:00 La Fuliola Butsenit
17-05-2020 16:15 At. Torregrossa Agramunt
17-05-2020 17:00 Pobla de Segur Organyà
17-05-2020 17:30 Bellcairenc Ponts
17-05-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Ivars d'Urgell

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 16:00 Vallfogona Balaguer La Fuliola
23-05-2020 17:00 Oliana Vilanova de L'Aguda
23-05-2020 20:30 Bellpuig Tremp
24-05-2020 16:00 Agramunt Torà
24-05-2020 16:00 Tornabous Bellcairenc
24-05-2020 17:00 Butsenit Pobla de Segur
24-05-2020 17:30 Organyà At. Torregrossa
24-05-2020 17:30 Ivars d'Urgell La Seu d'Urgell
24-05-2020 18:00 Ponts Solsona B

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 17:00 Torà Organyà
30-05-2020 17:00 Solsona B Tornabous
30-05-2020 17:30 La Seu d'Urgell Oliana
30-05-2020 19:00 Tremp Ponts
31-05-2020 16:00 La Fuliola Bellpuig
31-05-2020 16:15 At. Torregrossa Butsenit
31-05-2020 17:00 Pobla de Segur Vallfogona Balaguer
31-05-2020 17:30 Bellcairenc Ivars d'Urgell
31-05-2020 21:00 Vilanova de L'Aguda Agramunt

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies