logo
Fiatc BarnaPorters FCF


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 17:00 Ebre Escola 3 - 0 Jesús i Maria
07-09-2019 17:00 Amposta B 0 - 5 Aldeana
07-09-2019 17:30 Roquetenc 0 - 2 Flix
07-09-2019 19:00 Rapitenca B 0 - 0 Arnes
08-09-2019 16:30 Sant Jaume d'Enveja 2 - 4 La Cava
08-09-2019 16:45 Corbera d'Ebre 1 - 2 Godall
08-09-2019 17:30 Batea 5 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
08-09-2019 17:30 Jesús Catalònia 0 - 2 Remolins Bítem
08-09-2019 18:30 L'Ametlla de Mar 2 - 0 Santa Bàrbara

Jornada 2 - 15-09-2019

14-09-2019 17:00 Flix 6 - 1 Sant Jaume d'Enveja
15-09-2019 12:00 Aldeana 1 - 0 Corbera d'Ebre
15-09-2019 16:45 Godall 0 - 1 Ebre Escola
15-09-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 0 L'Ametlla de Mar
15-09-2019 17:00 Jesús i Maria 4 - 4 Batea
15-09-2019 17:00 Remolins Bítem 3 - 0 Roquetenc
15-09-2019 17:00 Arnes 2 - 0 Amposta B
15-09-2019 17:00 La Cava 1 - 0 Rapitenca B
15-09-2019 18:00 Santa Bàrbara 4 - 3 Jesús Catalònia

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 16:30 Roquetenc 1 - 2 Santa Bàrbara
21-09-2019 16:30 Jesús Catalònia 4 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
21-09-2019 17:00 Ebre Escola 1 - 1 Aldeana
21-09-2019 17:00 Amposta B 2 - 3 Corbera d'Ebre
21-09-2019 17:30 L'Ametlla de Mar 1 - 0 Jesús i Maria
21-09-2019 18:00 Rapitenca B 4 - 0 Flix
22-09-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 3 Remolins Bítem
22-09-2019 17:00 Arnes 1 - 2 La Cava
22-09-2019 17:15 Batea 5 - 3 Godall

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 16:30 Santa Bàrbara 3 - 0 Sant Jaume d'Enveja
28-09-2019 18:30 Flix 2 - 0 Arnes
29-09-2019 12:00 Aldeana 2 - 3 Batea
29-09-2019 16:15 Godall 1 - 0 L'Ametlla de Mar
29-09-2019 16:30 Corbera d'Ebre 1 - 5 Ebre Escola
29-09-2019 17:00 La Cava 3 - 2 Amposta B
29-09-2019 17:00 Remolins Bítem 4 - 0 Rapitenca B
29-09-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Roquetenc
29-09-2019 17:30 Jesús i Maria 2 - 2 Jesús Catalònia

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 16:30 Roquetenc 2 - 3 Jesús i Maria
05-10-2019 17:00 Amposta B 2 - 1 Ebre Escola
05-10-2019 17:15 L'Ametlla de Mar 1 - 1 Aldeana
05-10-2019 17:30 Rapitenca B 0 - 1 Santa Bàrbara
06-10-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja 1 - 8 Olímpic Móra d'Ebre
06-10-2019 17:00 La Cava 3 - 0 Flix
06-10-2019 17:00 Arnes 0 - 5 Remolins Bítem
06-10-2019 17:00 Batea 5 - 1 Corbera d'Ebre
06-10-2019 18:30 Jesús Catalònia 1 - 0 Godall

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 16:15 Flix 2 - 1 Amposta B
12-10-2019 19:00 Ebre Escola 1 - 1 Batea
13-10-2019 12:00 Aldeana 2 - 0 Jesús Catalònia
13-10-2019 16:15 Godall 1 - 1 Roquetenc
13-10-2019 16:30 Jesús i Maria 3 - 1 Sant Jaume d'Enveja
13-10-2019 16:30 Corbera d'Ebre 0 - 2 L'Ametlla de Mar
13-10-2019 17:00 Remolins Bítem 2 - 0 La Cava
13-10-2019 17:00 Santa Bàrbara 4 - 1 Arnes
13-10-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 2 Rapitenca B

Jornada 7 - 20-10-2019

19-10-2019 17:00 Flix Remolins Bítem
19-10-2019 17:00 Amposta B Batea
19-10-2019 17:30 Roquetenc Aldeana
19-10-2019 19:00 Rapitenca B Jesús i Maria
20-10-2019 16:30 Sant Jaume d'Enveja Godall
20-10-2019 17:00 La Cava Santa Bàrbara
20-10-2019 17:00 Arnes Olímpic Móra d'Ebre
20-10-2019 17:30 Jesús Catalònia Corbera d'Ebre
20-10-2019 18:30 L'Ametlla de Mar Ebre Escola

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 16:45 Godall Rapitenca B
26-10-2019 17:00 Ebre Escola Jesús Catalònia
26-10-2019 17:00 Santa Bàrbara Flix
27-10-2019 12:00 Aldeana Sant Jaume d'Enveja
27-10-2019 16:00 Jesús i Maria Arnes
27-10-2019 16:45 Corbera d'Ebre Roquetenc
27-10-2019 17:00 Remolins Bítem Amposta B
27-10-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre La Cava
27-10-2019 17:30 Batea L'Ametlla de Mar

Jornada 9 - 03-11-2019

02-11-2019 17:00 Flix Olímpic Móra d'Ebre
02-11-2019 17:00 Amposta B L'Ametlla de Mar
02-11-2019 17:30 Roquetenc Ebre Escola
02-11-2019 19:00 Rapitenca B Aldeana
03-11-2019 16:30 Sant Jaume d'Enveja Corbera d'Ebre
03-11-2019 17:00 La Cava Jesús i Maria
03-11-2019 17:00 Arnes Godall
03-11-2019 17:00 Remolins Bítem Santa Bàrbara
03-11-2019 17:30 Jesús Catalònia Batea

Jornada 10 - 10-11-2019

09-11-2019 16:45 Godall La Cava
09-11-2019 17:00 Santa Bàrbara Amposta B
09-11-2019 17:00 Ebre Escola Sant Jaume d'Enveja
10-11-2019 12:00 Aldeana Arnes
10-11-2019 16:00 Jesús i Maria Flix
10-11-2019 16:45 Corbera d'Ebre Rapitenca B
10-11-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Remolins Bítem
10-11-2019 17:30 Batea Roquetenc
10-11-2019 18:30 L'Ametlla de Mar Jesús Catalònia

Jornada 11 - 17-11-2019

16-11-2019 17:00 Santa Bàrbara Olímpic Móra d'Ebre
16-11-2019 17:00 Flix Godall
16-11-2019 17:00 Amposta B Jesús Catalònia
16-11-2019 17:30 Roquetenc L'Ametlla de Mar
16-11-2019 19:00 Rapitenca B Ebre Escola
17-11-2019 16:30 Sant Jaume d'Enveja Batea
17-11-2019 17:00 La Cava Aldeana
17-11-2019 17:00 Arnes Corbera d'Ebre
17-11-2019 17:00 Remolins Bítem Jesús i Maria

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 16:45 Godall Remolins Bítem
23-11-2019 17:00 Ebre Escola Arnes
24-11-2019 12:00 Aldeana Flix
24-11-2019 16:00 Jesús i Maria Santa Bàrbara
24-11-2019 16:45 Corbera d'Ebre La Cava
24-11-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Amposta B
24-11-2019 17:30 Batea Rapitenca B
24-11-2019 17:30 Jesús Catalònia Roquetenc
24-11-2019 18:30 L'Ametlla de Mar Sant Jaume d'Enveja

Jornada 13 - 01-12-2019

30-11-2019 17:00 Santa Bàrbara Godall
30-11-2019 17:00 Flix Corbera d'Ebre
30-11-2019 17:00 Amposta B Roquetenc
30-11-2019 19:00 Rapitenca B L'Ametlla de Mar
01-12-2019 16:30 Sant Jaume d'Enveja Jesús Catalònia
01-12-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Jesús i Maria
01-12-2019 17:00 La Cava Ebre Escola
01-12-2019 17:00 Arnes Batea
01-12-2019 17:00 Remolins Bítem Aldeana

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 16:45 Godall Olímpic Móra d'Ebre
14-12-2019 17:00 Ebre Escola Flix
14-12-2019 17:30 Roquetenc Sant Jaume d'Enveja
15-12-2019 12:00 Aldeana Santa Bàrbara
15-12-2019 16:00 Jesús i Maria Amposta B
15-12-2019 16:45 Corbera d'Ebre Remolins Bítem
15-12-2019 17:30 Batea La Cava
15-12-2019 17:30 Jesús Catalònia Rapitenca B
15-12-2019 18:30 L'Ametlla de Mar Arnes

Jornada 15 - 22-12-2019

21-12-2019 17:00 Santa Bàrbara Corbera d'Ebre
21-12-2019 17:00 Flix Batea
21-12-2019 17:00 Amposta B Sant Jaume d'Enveja
21-12-2019 19:00 Rapitenca B Roquetenc
22-12-2019 16:00 Jesús i Maria Godall
22-12-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Aldeana
22-12-2019 17:00 Remolins Bítem Ebre Escola
22-12-2019 17:00 La Cava L'Ametlla de Mar
22-12-2019 17:00 Arnes Jesús Catalònia

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 17:00 Amposta B Godall
11-01-2020 17:00 Ebre Escola Santa Bàrbara
11-01-2020 17:30 Roquetenc Arnes
12-01-2020 12:00 Aldeana Jesús i Maria
12-01-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Rapitenca B
12-01-2020 16:45 Corbera d'Ebre Olímpic Móra d'Ebre
12-01-2020 17:30 Batea Remolins Bítem
12-01-2020 17:30 Jesús Catalònia La Cava
12-01-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Flix

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 16:45 Godall Aldeana
18-01-2020 17:00 Santa Bàrbara Batea
18-01-2020 17:00 Flix Jesús Catalònia
18-01-2020 19:00 Rapitenca B Amposta B
19-01-2020 16:00 Jesús i Maria Corbera d'Ebre
19-01-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Ebre Escola
19-01-2020 17:00 Remolins Bítem L'Ametlla de Mar
19-01-2020 17:00 La Cava Roquetenc
19-01-2020 17:00 Arnes Sant Jaume d'Enveja

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 16:45 Godall Corbera d'Ebre
25-01-2020 17:00 Santa Bàrbara L'Ametlla de Mar
25-01-2020 17:00 Flix Roquetenc
26-01-2020 12:00 Aldeana Amposta B
26-01-2020 16:00 Jesús i Maria Ebre Escola
26-01-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Batea
26-01-2020 17:00 Remolins Bítem Jesús Catalònia
26-01-2020 17:00 Arnes Rapitenca B
26-01-2020 17:00 La Cava Sant Jaume d'Enveja

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 17:00 Amposta B Arnes
01-02-2020 17:00 Ebre Escola Godall
01-02-2020 17:30 Roquetenc Remolins Bítem
01-02-2020 19:00 Rapitenca B La Cava
02-02-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Flix
02-02-2020 16:45 Corbera d'Ebre Aldeana
02-02-2020 17:30 Batea Jesús i Maria
02-02-2020 17:30 Jesús Catalònia Santa Bàrbara
02-02-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 16:45 Godall Batea
08-02-2020 17:00 Flix Rapitenca B
08-02-2020 17:00 Santa Bàrbara Roquetenc
09-02-2020 12:00 Aldeana Ebre Escola
09-02-2020 16:00 Jesús i Maria L'Ametlla de Mar
09-02-2020 16:45 Corbera d'Ebre Amposta B
09-02-2020 17:00 La Cava Arnes
09-02-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Jesús Catalònia
09-02-2020 17:00 Remolins Bítem Sant Jaume d'Enveja

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 17:00 Amposta B La Cava
15-02-2020 17:00 Ebre Escola Corbera d'Ebre
15-02-2020 17:30 Roquetenc Olímpic Móra d'Ebre
15-02-2020 19:00 Rapitenca B Remolins Bítem
16-02-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Santa Bàrbara
16-02-2020 17:00 Arnes Flix
16-02-2020 17:30 Jesús Catalònia Jesús i Maria
16-02-2020 17:30 Batea Aldeana
16-02-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Godall

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 16:45 Godall Jesús Catalònia
29-02-2020 17:00 Ebre Escola Amposta B
29-02-2020 17:00 Flix La Cava
29-02-2020 17:00 Santa Bàrbara Rapitenca B
01-03-2020 12:00 Aldeana L'Ametlla de Mar
01-03-2020 16:00 Jesús i Maria Roquetenc
01-03-2020 16:45 Corbera d'Ebre Batea
01-03-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Sant Jaume d'Enveja
01-03-2020 17:00 Remolins Bítem Arnes

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 17:00 Amposta B Flix
07-03-2020 17:30 Roquetenc Godall
07-03-2020 19:00 Rapitenca B Olímpic Móra d'Ebre
08-03-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Jesús i Maria
08-03-2020 17:00 La Cava Remolins Bítem
08-03-2020 17:00 Arnes Santa Bàrbara
08-03-2020 17:30 Jesús Catalònia Aldeana
08-03-2020 17:30 Batea Ebre Escola
08-03-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Corbera d'Ebre

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 16:45 Godall Sant Jaume d'Enveja
14-03-2020 17:00 Ebre Escola L'Ametlla de Mar
14-03-2020 17:00 Santa Bàrbara La Cava
15-03-2020 12:00 Aldeana Roquetenc
15-03-2020 16:00 Jesús i Maria Rapitenca B
15-03-2020 16:45 Corbera d'Ebre Jesús Catalònia
15-03-2020 17:00 Remolins Bítem Flix
15-03-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Arnes
15-03-2020 17:30 Batea Amposta B

Jornada 25 - 22-03-2020

21-03-2020 17:00 Amposta B Remolins Bítem
21-03-2020 17:00 Flix Santa Bàrbara
21-03-2020 17:30 Roquetenc Corbera d'Ebre
21-03-2020 19:00 Rapitenca B Godall
22-03-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Aldeana
22-03-2020 17:00 La Cava Olímpic Móra d'Ebre
22-03-2020 17:00 Arnes Jesús i Maria
22-03-2020 17:30 Jesús Catalònia Ebre Escola
22-03-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Batea

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 16:45 Godall Arnes
28-03-2020 17:00 Santa Bàrbara Remolins Bítem
28-03-2020 17:00 Ebre Escola Roquetenc
29-03-2020 12:00 Aldeana Rapitenca B
29-03-2020 16:00 Jesús i Maria La Cava
29-03-2020 16:45 Corbera d'Ebre Sant Jaume d'Enveja
29-03-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Flix
29-03-2020 17:30 Batea Jesús Catalònia
29-03-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Amposta B

Jornada 27 - 05-04-2020

04-04-2020 17:00 Amposta B Santa Bàrbara
04-04-2020 17:00 Flix Jesús i Maria
04-04-2020 17:30 Roquetenc Batea
04-04-2020 19:00 Rapitenca B Corbera d'Ebre
05-04-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Ebre Escola
05-04-2020 17:00 La Cava Godall
05-04-2020 17:00 Arnes Aldeana
05-04-2020 17:00 Remolins Bítem Olímpic Móra d'Ebre
05-04-2020 17:30 Jesús Catalònia L'Ametlla de Mar

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 16:45 Godall Flix
18-04-2020 17:00 Ebre Escola Rapitenca B
19-04-2020 12:00 Aldeana La Cava
19-04-2020 16:00 Jesús i Maria Remolins Bítem
19-04-2020 16:45 Corbera d'Ebre Arnes
19-04-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Santa Bàrbara
19-04-2020 17:30 Batea Sant Jaume d'Enveja
19-04-2020 17:30 Jesús Catalònia Amposta B
19-04-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Roquetenc

Jornada 29 - 26-04-2020

25-04-2020 17:00 Amposta B Olímpic Móra d'Ebre
25-04-2020 17:00 Santa Bàrbara Jesús i Maria
25-04-2020 17:00 Flix Aldeana
25-04-2020 17:30 Roquetenc Jesús Catalònia
25-04-2020 19:00 Rapitenca B Batea
26-04-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja L'Ametlla de Mar
26-04-2020 17:00 La Cava Corbera d'Ebre
26-04-2020 17:00 Arnes Ebre Escola
26-04-2020 17:00 Remolins Bítem Godall

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 16:45 Godall Santa Bàrbara
02-05-2020 17:00 Ebre Escola La Cava
02-05-2020 17:30 Roquetenc Amposta B
03-05-2020 12:00 Aldeana Remolins Bítem
03-05-2020 16:00 Jesús i Maria Olímpic Móra d'Ebre
03-05-2020 16:45 Corbera d'Ebre Flix
03-05-2020 17:30 Batea Arnes
03-05-2020 17:30 Jesús Catalònia Sant Jaume d'Enveja
03-05-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Rapitenca B

Jornada 31 - 10-05-2020

09-05-2020 17:00 Amposta B Jesús i Maria
09-05-2020 17:00 Santa Bàrbara Aldeana
09-05-2020 17:00 Flix Ebre Escola
09-05-2020 19:00 Rapitenca B Jesús Catalònia
10-05-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Roquetenc
10-05-2020 17:00 La Cava Batea
10-05-2020 17:00 Arnes L'Ametlla de Mar
10-05-2020 17:00 Remolins Bítem Corbera d'Ebre
10-05-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Godall

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 16:45 Godall Jesús i Maria
16-05-2020 17:00 Ebre Escola Remolins Bítem
16-05-2020 17:30 Roquetenc Rapitenca B
17-05-2020 12:00 Aldeana Olímpic Móra d'Ebre
17-05-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Amposta B
17-05-2020 16:45 Corbera d'Ebre Santa Bàrbara
17-05-2020 17:30 Batea Flix
17-05-2020 17:30 Jesús Catalònia Arnes
17-05-2020 18:30 L'Ametlla de Mar La Cava

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 16:45 Godall Amposta B
23-05-2020 17:00 Santa Bàrbara Ebre Escola
23-05-2020 17:00 Flix L'Ametlla de Mar
23-05-2020 19:00 Rapitenca B Sant Jaume d'Enveja
24-05-2020 16:00 Jesús i Maria Aldeana
24-05-2020 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Corbera d'Ebre
24-05-2020 17:00 Remolins Bítem Batea
24-05-2020 17:00 La Cava Jesús Catalònia
24-05-2020 17:00 Arnes Roquetenc

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 17:00 Ebre Escola Olímpic Móra d'Ebre
30-05-2020 17:00 Amposta B Rapitenca B
30-05-2020 17:30 Roquetenc La Cava
31-05-2020 12:00 Aldeana Godall
31-05-2020 16:30 Sant Jaume d'Enveja Arnes
31-05-2020 16:45 Corbera d'Ebre Jesús i Maria
31-05-2020 17:30 Batea Santa Bàrbara
31-05-2020 17:30 Jesús Catalònia Flix
31-05-2020 18:30 L'Ametlla de Mar Remolins Bítem

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies