23 ag. 2017

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 9 de juny de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

PRIMERA CATALANA (2) 2017-2018

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 22 agost 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN
AT. ALPICAT

Jordi López 'Mena'

Hichem Boumedol (Cervera), Albert Martí (Valls), Jona (L'Albi), Patrick Roquet (Balàfia), Juanan (Tamarite), Joel Domínguez (Benabarre), Jordi Fabregat (Sant Andreu Juv.), Xavi Rosell i Víctor Royo (At. Segre Juv.), Iván Martínez (Alcarràs), Genís Morera (Lleida Esportiu B)

Rubén Brezmes (EFAC), Garriga, Toje, Francés, Fornós

Crisos; Rubén Egea, Pampliega; Caste, Aitor, Kelly, Rafa Delgado; Vendrell, Xavi Gomà

ANDORRA

Marc Castellsagué

(segon ent. Girona C)

Joan Cervós (Josep M. Gené), Txus Rubio (UE Santa Coloma), Roger Nazzaro (torna UE Santa Coloma), Àlex Villagrasa (torna FC Santa Coloma), Xisco Pires, Alex Martínez i Aláez (Juvenil)

Albert Moñino (La Jonquera), José Antonio Aguilar i Sergio Moreno (Inter Escaldes), Pedrós (Balaguer), Kike Espinosa, Oriol Roch, Patet, Sebas Gómez, Aleix Cisteró, Víctor Hugo Moreira, Roy

Ferran Pol; Álex Sánchez, Aleix Viladot, Robert Font, Emili García; Ludo, Marc Pujol, Marc Ferré; Cristian Martínez, Jordi Betriu, Aarón Sánchez

BALAGUER

Edu March

(Mollerussa)

Joan Sala (Castellserà), Josep Domingo, Alex Dumi i Ivan Fontana (Mollerussa), Xavier Ricard (Tamarite Juv.), Aleix Sánchez (Artesa de Segre), Jean Marco (Ascó), Pedrós (Andorra), Éric Trota (Binéfar), Monclús, Alcové i Àngel (Juvenil)

Raúl Feher (Lleida Esportiu), Miki Massana i Asier Eizaguirre (retirats)

Alfred; Joan Martínez, Jordana, Víctor Darías, Giri, Sergi Curià; Marc Sánchez, Carlos Martínez, Sergi Galceran, Mikel del Águila, Putxi, Isaac Solanes, Pau Solanes; Adrià Fernández, Genís Soldevila, Gerard Angerri

BORGES BLANQUES

Joan Roca

(Castellserà)

Llorenç Sobrepere (Alcarràs), Edu Vives (Montblanc), Joan Pijoan (L'Albi), Joan Torné (Vic), Eudald Recasens (Amposta), Aitor Serrano (pobla Mafumet), Fede Fuentes (Juvenil)

-

Adrià Xammar, Roger Monseny; Mané, Gerard Tió, Roger Pelegrí, Nasser, Nano, Éric Rius; Arnau Setó, Nwanaju Santos, Quini, Valero, Joel Guitart; David Montoy, Xavi Florensa

EFAC ALMACELLES

Pablo Petreñas

(segon)

Jordi Martí (Ascó), Ivan Romero (Balafia), Rubén Brezmes (Alpicat), Éric Garcia (Barbadás), Albert Simó i Pau Mora (Juvenil), Musa (Tamarite, pretemporada)

Enric Bosch (Lleida Esportiu B), Lluís Roque (Fraga)

Jordi Chiné, Víctor Roca; Joel Chiné, Berbegal, Adrià Monfort, Edu Cons, Joel Uriach, Carles Barco; Marc Hortal, Ciru, Juclà, Pol Arnán, Roger Canadell; Marc Viladegut, Òscar Canadell, Rafa Sánchez

IGUALADA

Dani Gimeno

Josel Solà i Jesús Peñarrubia (Gimn. Manresa), Álex Iloie i Édgar Doblas (Reus B), Víctor Morillas i Juanjo Carricondo (Vilanova), José Muñoz (Sant Ildefons), Anderson Nascimento (Morell), El Ouahabi (Juvenil), Edgar Doblas (Reus B)

Roger Peña (Júpiter), Matías Rubio (Montañesa), Arnau Miró (Valls), Felipe Orozco (Montserrat Igualada)

Dani Lledó; Bernat, Aleix, Baraldés, Juan Cano; Carles Güell, Eloi; Édgar, Éric, Martí Just, Fran Arévalo

LLEIDA ESPORTIU B

Ismael Mariani

Enric Bosch (EFAC Almacelles), David Traguany, Abel Sedeño, Pol Cervera, Julià Jou, Bass Cisse, Eloi Gras i Marc Soldevila (Juvenil)

Jaume Viñes (Fraga),Genís Morera (At. Alpicat), Juanjo Serrano, Ramon Rueda

Albert Alfonso, Joan Marc Balagué, Marcel Ormo, Pau Garcia, Sasha Litwin, Marc Benseny, Albert López ‘Tatis’, Joan Vicente, Mario Peco, Cheng Hui, Liu Yang, Sergi Gómez, Gerard Borda, Jordi Martínez

MARTINENC

Miguel López

Jandro (Mollet), Éric Blasco (Júpiter), Miki Poveda (Avià), Marc Martínez (Castelldefels), Sergi Santesteban 'Chechu' (Sant Cugat), Gerard Pujol 'Dete' (San Juan At. Montcada), Albert Villegas (Terrassa 1906), Marc Esteve (Horta), Caldentey (Martinenc B), Roberto Sossa (Juvenil), Adrián Buetas (Horta)

Álex Lobo (Júpiter), Raventós (Rubí), Cristian Fernández (FP Hermes), Adri Grau (Molins de Rei), Chicho (Sants), Alex Espinet (Sant Ildefons), Caleb (Can Vidalet), Aleix Vall

Barragán; Kilian, Vallejo, Grimau, Campos; Adri Ruiz, Antolínez, Varese, Felius; Roland Garrós, Ferran Alabau

RAPITENCA

Germán Inglés

(torna)

Raúl Jiménez (Batea), Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Vila-seca), Bryan Hurtado (La Cava), Denis Coch (Europa), Saddik (Tortosa), Marc Vernet (Reus B), Marc Blasi (Ascó), Aleix Matamoros, Gerard Bes, Buera i Víctor Paulino (Juvenil)

Jach Cid i Nacho Nuez (Ulldecona), Villa i Sam (Tortosa), Pau Ripoll (Gandesa)

Josué; Brayan Escobar, Raúl Istoc, Oriol; Ivan Gasparin, Pachu, Xavi Marqués; Àlex Forés, Sergi José

SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga

Sergi Martínez (Sant Andreu Juv.), Cristian Gómez (Ripollet), Xapi Arnau i Marc Vilajosana (Terrassa), Mario Domingo (Rubí), Kike García (Sabadell Juv.)

Ao (Júpiter), Joan Pallàs (Terrassa), Albert López (Manresa), Corzo (Mollet), Pablo Prieto (Llanes), Néstor (Rubí), David Álvarez, Xavi Camps

Álvaro Herzog, Adri Menárguez; Iván Armenteros, Karim, Dell'Isola, Edu García; Josep Casasayas, Kevin, Muntada, Cabrera; Hassen, Ruy Gama, Aitor García

SANT ILDEFONS

Javi Gómez

Over (Suburense), Sani Bello (Vista Alegre), Quiles (Viladecans), Roger Gorrea (Terrassa 1906), Cristian Mulero (Sants), Àlex Espinet (Martinenc), Karim Moya (Juvenil)

David López (Santfeliuenc), Pedro Bilbao (Castelldefels), Dani Muela (Sant Cugat), Àlex Palomar (Gornal), José Muñoz (Igualada), Lucas Martínez (Espluguenc), Pau Otero (ASD Troina)

Marc Guillén; Alan, Adri García, Casares, Pulido. Óscar Melero, Cristian Fabra; Yeray Torres, Cepeda, Joel Chillón; Iván García, Víctor García, Guillermo

SANTS

Tito Lossio

Anto (Matadepera), Chicho (Martinenc), Cervantes (Santboià), Carlos Álvaro, Xavi Pérez i Forcadell (Juvenil), Andreu Martí (Sants B), Dani Bremen (Prat B, pretemporada), Lois (Damm, pretemporada), Javi Enciso (Iberiana 2010, pretemporada), Massegú (Sant Joan Despí, pretemporada), Pacheco (Vilassar, pretemporada)

Geri Coronado (Júpiter), Cristian Mulero (Sant Ildefons), Aleix Lage (Júpiter), Fran Avilés, Peke

Yamandú; Llauradó, Alberto, Picolo, Cura, Cristian Fabregat; Guille, Gala, Luis Gaudioso; Crivillés, Sergio Navarro, Borrull

TORTOSA

Ángel García

Àlex Ródenas (Cambrils Unió), Villa i Sam (Rapitenca), Édgar Samper i Carles Kader (Camarles), José Mari Monfort (Santa Bàrbara), Ben el Hadi Yassine (Mechelen), Benito (Reddis, pretemporada), Ion Perelló (Nàstic Juv., pretemporada), Escoda i Jordi Tomàs (Jesus Catalònia, pretemporada), Selu

Marc Vilarroya i Víctor Calsina (Camarles), Saddik (Rapitenca), Galera (Gandesa), Iván Cristino, Mochi, Edu Escoté

Eudald Brull; Aleix Cuenca, Dani Bel, Manolo Puig, Raúl García; Cristian Ventura, Sorolla, Ike, Sergio Giralte;Virgili, Albert Arnau

UNIFICACIÓ BELLVITGE

Xavi Vila

(Espluguenc)

Carlos Martínez i Xavi Félez (Espluguenc), Juli Muñoz (Marianao Poblet), Carrique (Viladecans), Robert Ochoa (Sant Joan Despí), Àlex Masuet (sense equip, exCastelldefels)

Roberto Aguado, Antoñito García, Sergio Moyano, Robert Bargués, Riky López i Josevi (San Juan At.), Albert Jorba (Viladecans)

Lluís; Lucas, Gerard de Gracia, Sergi; Alex Fernández, Àlex Garcia, Alberto Morales, Moreno, Óscar Arnau; Ezequiel, Mario Guitart, Toni Estalrich

VALLS

José Miguel López

Jordi Fernández (Jov. Ribetana), Arnau Miró (Igualada), Òscar Rodríguez (Reus B), Álex Ruiz, Moha Simo i Cesc Gómez (Juvenil)

Albert Martí (Alpicat), Juanjo Alias (Sant Jaume dels Domenys), Vieri (Amposta), Jusi (Cambrils Unió), Pedro Huertas, Víctor Arroyo, Pere Balcells, Sergi Miró

Botero, Éric, Carlos Herrero; Giró, Martí Fàbregas, José Castro, David Molina, Albert Plana, Hermann; Ferri, Ramon Miranda, Óscar Pérez, Genís Vidal

VILADECANS

Raúl Paje

Josep Maria (Suburense), Martí Ramos i Albert Lara (Vista Alegre), Toni Domínguez (Unif. Bellvitge Juv.), Joan Cunillera 'Cuni' (FP Hermes), Albert Jorba (Unif. Bellvitge), Javi Gallardo (Vilanova), Ferri (Santfeliuenc), Omar (Santboià)

Espinosa (Marianao Poblet), Quiles (Sant Ildefons), Carrique (Unif. Bellvitge), Eric Jiménez (Vilassar Mar), José Vicente (Viladecans B), Aitor Sánchez

Santi Pérez; Borja Esteve, Poncela, Mario Saborido, Riki, Xavi Arias; Triguero, Miguel, Iván Enríquez, Erik Pérez, Roger García; Mario Canti

Rosa i Dani (sense fitxa)

VILA-SECA

Edu Franco

(posa carnet Miguel Javier Manjón)

-

Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Rapitenca), Sardà (Vilafranca)

Ántonio Domínguez; Álex Domínguez; Valerio

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Rubén García (Sant Joan Despí), Álex Peñas (Castelldefels), Fran Orellana (Rubí), Iván Peralta (Ripollet), Lucas Molina (Júpiter Juv.), Marc Pulido, Alex Villalgordo i David Gallardo i Alejandro Pascua (Suburense), Alejandro Sacristán (Jov. Ribetana), Álex Prior (Vista Alegre B), Víctor Muñoz (Linares Deportivo B), Víctor Hidalgo (Juvenil, pretemporada)

Martí Ramos i Albert Lara (Viladecans), Sergi Estrada (Sabadell B), Sani Bello (Sant Ildefons), Marc Zenón (retirat), Poche, Kevin Díez

Tomàs Egea; Javi Carmona, Germán Santana, Adri Pérez; Manel, Dani Fernández, Jarabo, Sergio Prieto, Jonatan Izquierdo; Álvaro, Edu, Naoufal, Raymer

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com