28 juny 2017

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 9 de juny de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

PRIMERA CATALANA (2) 2017-2018

COMPOSICIÓ PROVISIONAL - DARRERA ACTUALITZACIÓ: 28 juny 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

AT. ALPICAT

Jordi López 'Mena'

-

-

Egea, Vendrell, Pampliega

ANDORRA

-

-

Kike Espinosa, José Antonio Aguilar, Sergio Moreno, Oriol Roch

-

BALAGUER

Edu March

(sense equip)

-

-

-

BORGES BLANQUES

Joan Roca

(sense equip, exBalaguer)

Llorenç Sobrepere (Alcarràs)

-

Arnau Setó, Roger Pelegrí, Quini, Gerard Tió, Adrià Xammar, David Montoy, Xavir Florensa, Éric Rius, Valero, Mané

CAN VIDALET

Pedro Milla

Pau Guardia, Éric Hernández i Raúl Capitán (Juvenil)

-

Oliver, Cristian Daniel, Samu, Aleix, Aniol, Urrutia, Aitor Pecellín, Marc Pecellín, Edu, Serés, Caba, Owono, Sabaté, Jiei, Eslava, Guiró

EFAC ALMACELLES

Pablo Petreñas

(segon)

Jordi Martí (Ascó), Ivan Romero (Balafia), Albert Simó i Pau Mora (Juvenil)

-

Jordi Chiné, Víctor Roca; Jioel Chiné, Berbegal, Adrià Monfort, Edu Cons, Joel Uriach, Carles Barco; Marc Hortal, Ciru, Juclà; Marc Viladegut, Roger Canadell, Rafa Sánchez, Pol Arnán

IGUALADA

Dani Gimeno

-

Roger Peña (Júpiter), Matías Rubio (Montañesa)

Dani Lledó, Bernat, Aleix, Baraldés, Juan Cano, Édgar, Carles Güell, Éric, Martí Just, Fran Arévalo, Eloi

LLEIDA ESPORTIU B

Ismael Mariani

David Traguany, Abel Sedeño, Pol Cervera, Julià Jou, Bass Cisse, Eloi Gras i Marc Soldevila (Juvenil)

Juanjo Serrano, Ramon Rueda

Albert Alfonso, Joan Marc Balagué, Jaume Viñes, Marcel Ormo, Pau Garcia, Sasha Litwin, Marc Benseny, Albert López ‘Tatis’, Joan Vicente, Mario Peco, Cheng Hui, Liu Yang, Sergi Gómez, Gerard Borda, Jordi Martínez

MARTINENC

Miguel López

Jandro (Mollet), Éric Blasco (Júpiter), Miki Poveda (Avià), Marc Martínez (Castelldefels), Caldentey (Martinenc B), Roberto Sossa (Juvenil)

Raventós (Martinenc), Aleix Vall

Kilian, Vallejo, Adri Ruiz, Roland Garrós, Antolínez, Varese, Grimau, Felius

RAPITENCA

Germán Inglés

(torna)

Raúl Jiménez (Batea), Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Vila-seca), Bryan Hurtado (La Cava), Denis Coch (Europa), Saddik (Tortosa), Aleix Matamoros, Gerard Bes, Buera i Víctor Paulino (Juvenil)

Jach Cid i Nacho Nuez (Ulldecona), Villa i Sam (Tortosa), Pau Ripoll (Gandesa)

Josué; Brayan Escobar, Raúl Istoc, Oriol; Ivan Gasparin, Pachu, Xavi Marqués; Àlex Forés, Sergi José

SANT ILDEFONS

Javi Gómez

Over (Suburense), Sani Bello (Vista Alegre), Quiles (Viladecans) Karim Moya (Juvenil)

David López (Santfeliuenc), Pedro Bilbao (Castelldefels), Dani Muela (Sant Cugat), Àlex Palomar (Gornal),, José Muñoz Lucas Martínez

Marc Guillén, Alan, Adri García, Pau Otero, Iván García, Víctor García, Yeray Torres, Guillermo, Joel Chillón. Óscar Melero, Cepeda, Casares, Pulido

SANTS

Tito Lossio

-

Geri Coronado (Júpiter), Fran Avilés, Peke

-

TORTOSA

Ángel García

Àlex Ródenas i Cristian González (Cambrils Unió), Villa i Sam (Rapitenca), Édgar Samper (Camarles), José Mari Monfort (Santa Bàrbara)

Marc Vilarroya i Víctor Calsina (Camarles), Saddik (Rapitenca), Galera (Gandesa), Iván Cristino, Mochi, Edu Escoté

Aleix Cuenca, Cristian Ventura, Ike, Virgili, Raúl García, Dani Bel, Sorolla, Albert Arnau

UNIFICACIÓ BELLVITGE

Xavi Vila

(Espluguenc)

VCarlos Martínez (Espluguenc)

Roberto Aguado, Antoñito García, Sergio Moyano, Robert Bargués, Riky López i Josevi (San Juan At.)

-

VALLS

José Miguel López (?)

-

-

-

VILADECANS

Raúl Paje

Josep Maria (Suburense), Martí Ramos i Albert Lara (Vista Alegre), Toni Domínguez (Unif. Bellvitge Juv.)

Espinosa (Marianao Poblet), Quiles (Sant Ildefons), Eric Jiménez

Poncela, Mario Canti, Triguero, Miguel, Riki, Mario Saborido, Santi Pérez, Borja Esteve, Xavi Arias, Iván Enríquez, Erik Pérez, Roger García

VILA-SECA

Edu Franco

(posa carnet Miguel Javier Manjón)

-

Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Rapitenca)

-

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Rubén García (Sant Joan Despí), Álex Peñas (Castelldefels), Fran Orellana (Rubí), Iván Peralta (Ripollet), Lucas Molina (Júpiter Juv.), Álex Prior (Vista Alegre B), Marc Pulido (Suburense)

Martí Ramos i Albert Lara (Viladecans), Sergi Estrada (Sabadell B), Sani Bello (Sant Ildefons), Poche

Tomàs Egea, Manel, Álvaro, Edu, Javi Carmona, Naoufal, Raymer, Jonatan Izquierdo, Dani Fernández, Germán Santana, Jarabo, Sergio Prieto, Adri Pérez

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com