23 ag. 2017

logo

Mercat Primera Catalana 1

Publicat per: Admin FBC 9 de juny de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

PRIMERA CATALANA (1) 2017-2018

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 22 agost 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN
BANYOLES

Adam Fontes

(ex Director Esportiu UE Figueres)

Marc Viadé (Cassà), Adrià Casanovas, Pau Valeros, Quimo, Ian Vila i Torque (Figueres), Toni Güell (sense equip), Pol Bastidas (Can Gibert), Carles Gallardo (Girona C), Carles Poch (Cornellà Terri, pretemporada), Tarifa (Can Gibert, pretemporada), Lidón i Herrera (juvenil, pretemporada)

Iván Romero (Cassà), Eric Díaz (Besalú), Barco (Llagostera B), Dani Giménez (Farners)

Xevi Donat; Lanzas, Barceló, Facundo; Amos Gasca, Éric Gibert, Feixas, Turón, Andreu Moré, Jordi Sala; Ignasi Massó, Jam

CAN VIDALET

Pedro Milla

Hamza (Masnou), Caleb (Martinenc), Pau Guardia, Éric Hernández i Raúl Capitán (Juvenil), Góngora (Juvenil, pretemporada), Yasu (At. Sant Just, pretemporada)

Velarde i Pozzo (Prat B), Aitor Pecellín

Oliver; Michel Owono, Cristian Daniel, Samu, Guiró, Sabaté; Aleix, Aniol, Eslava, Jiei, Urrutia, Marc Pecellín; Edu, Sergi Serés, Caba

CARDEDEU

Jordi López

Carles Valls (CF Caldes), Ferran Roca (Llagostera B), Álex Ortega (Sant Andreu Juv.), Álvaro Martos, Guille López i David Verdaguer (Juvenil), Pol Vallès (EF Mataró Juv.), Jordi Mola (Almería B)

Meca, Montpart, Soler, Edu Cosme

Albert Matamala, Jordi Sabé; Guijarro, Buil, Víctor González, Gerard Casals; Víctor Morales, Graus, Genís Rabost, Pol Brugués, Emili Argemí; Paitu, Arnau Fortuny, Jordi Altimira, Gerard Beltran, Joel Jou, Joel Ramírez

CASTELLAR

Juan Antonio Roldán

Óscar Esteban (Can Rull RT), Jadir (Terrassa 1906), Arnau Rubió (Mercantil), Antonio García (Rubí), Marc Estrada (Castellar B), Jan Marc i Òscar Arias (Juvenil)

Carlos Sabalete i Marc Argemí (retirats), Víctor Gil, Nando Cáliz, Óscar Sánchez, Xala

Marc Ollé; Torres, Éric Serna, Pedro, Àlex Rubió 'Rubi'; Juanan, Víctor León, Víctor Moya, Isaac Serna, Carlos Ortiz, Carlos Silva; Jairo Díaz, David López, Dani Quesada, Brian Gil

FARNERS

Pau Menéndez

(Tossa)

Roger Parals (Ter Brugent Juv.), Carlos Gómez i Sergi Caixal (Guíxols), José Manuel Martínez (Llagostera B), Bader i Abde Mouka (Lloret), Víctor Da Costa (sense equip), Dani Giménez (Banyoles), Leandro Morales (Mataró juv.)

Yaya Sidibe (Terrassa), Miquel Criado (Manlleu), Litus (Palamós), Coro (Horta)

Gabi Agües, Blanquera; Pitu Riart, Joel Salas, Robert Negre; Riki Solà, Peracaula, Toni Rossell; Fajardo, Guillem Palanca, Adri Salas, Muniesa

FE GRAMA

José Antonio García Escribano

(sense equip)

Joel Garzón (Mataró), Toni Texeira (Prat), Albert Jiménez (San Juan At. Montcada), Aitor Pérez (Cerdanyola), Edu Soler (MBD Lions), Marc Reyes (Horta), Sergio González (Sabadell B), Rojas (Europa), Lolo (Formentera)

Sergio Montero, Uri Serra, Maxime i Pau Núñez (Ripollet), José Mora i Víctor Rodríguez (Júpiter), Kevin Sorbas i Charly Lumbreras (Rubí), Adrià Aguilera (Martorell), Juba Abdi, Ignasi Grifé, Christan Tomás, Dani Valero 'Peque', De Sande, Michael Steeven

Iván Campos, Jonathan Reina; Sergio Garrido, Roberto Morales, Kevin Rodríguez, Juan Carlos Oliver; Javi Ruiz, Cristóbal León, Lamin

JÚPITER

Alberto Fernández

(ex Rubí)

Cristian Cifuentes (FP Hermes), Uri Llavería (Ripollet), Diego (Montañesa), Ao (San Cristóbal), Dani Tacón i Ferran Tacón (Masnou), Roger Peña (Igualada), Óscar Castellano (Mataró), Geri Coronado (Sants), José Mora i Víctor Rodríguez (FE Grama), Álex Lobo (Martinenc), Marc Ahufinger (Crevillente), Marc Burgos (Granollers), Adrián Canelada (Sant Cugat), Aleix Lage (Sants), Chiqui (Lora)

Adri Escibano i Pau Darbra (Prat), Pep Mateu (Llagostera), Ángel Pérez i Àlex Prat(Europa), Éric Blasco (Martinenc), Dani Prieto (Vilassar Mar), Rafa Murillo (Santfeliuenc), Andrés i Javi Santolalla (Horta), Sergi Pérez i Joan Vives (Vilafranca), Òscar Uroz (Castelldefels)

Iván Fuentes; Marc González, Mechi; Roger Peris

LA JONQUERA

Miquel Àngel Muñoz

(ex Farners)

Javi Revert, Masó i Genís (Figueres), Jorge Torres (Roses), Dani Muñoz (Peralada Juv.), Manzano (Palamós), Sebas Galles i Albert Bassols (Ripoll), Marc Nieto (Leganés B), Genís Balaguer i Marc Bech (Girona C), Albert Moñino (Andorra), Max Serra (Figueres Juv.), Lamine (Agullana), Isma (Roses), Remo Forzinetti (Ordino), Paco Morales (Sevilla Este), Xavier Gabernet (sense equip), Vitor Silva i Kenny Torres (Juvenil, pretemporada), Manu Sena (San Rafael)

Joan Pons i Aleix Feixas (Figueres), Marc Vilà i Botxi (Palamós), Iván Ruiz i Bonmatí (Besalú), Sergi Murga, Joan Pujol i Toni Montero (Girona C), Brice (Guíxols), Boido Balde

Bena, Zou; Mamau, Fran Pérez, Tidian Barry

LLAGOSTERA B

Javi Salamero

(sense equip)

Abde (Manlleu), Jaume Solé, Juan Cruz i Mario Jiménez (Girona C), Barco (Banyoles), Omar (Cassà)

Carlos Martínez (Terrassa), Ferran Roca (Cardedeu), José Manuel Martínez (Farners), Rubén Martínez 'Peke' (Lloret), Eloi Zamorano (Granollers), Dani Castilla (Tordera), Oriol Vila i Marçal Sáenz (Manlleu), Òscar Almendros (Girona C), Maynau (primer equip), Pol Busquets (Gavà), Pere Espuña

Gelmà, Tarrenchs, Maymí, Ferrer

LLORET

Edu Urdiales

Bukary (Blanes), Rubén Martínez 'Peke' (Llagostera B), Francesc Gurt (Can Gibert), Marc Sánchez i Nil Victoria (Palafolls), Massa i Josep Velis (Juvenil), Mora El Almenari i Arnau Terradas (Lloret B, pretemporada), Berna Baldeh (Júpiter B, pretemporada)

Bade i Abde Mouka (Farners)

Tuscà; Xavi Aparicio, Calvo, Puntí, Juanpi, Jordi Valls, Edu Poderoso, Riky; Majó, Chino, Romero, Ivi; Adrián, Gusmani, Narcís, Àlex Portavella

MANLLEU

Albert Santanera

Guillem Pajares (Abadessenc), Miquel Criado (Farners), Adrià Costa (Roda de Ter), Franc Gómez (Vic Riuprimer), Joel Puntí (Terrassa), Jordi Pla, Eric Martínez i Crivillé (Tona), Xerry (Olot Juv.), Oriol Vila i Marçal Sáenz (Llagostera B), Raúl García (Girona C), Javi del Pozo (Viladrau), Cristian Carbó i Adrià Balagué (juvenil)

Manel Sala (Manresa), David Aroca, Ot Bofill i Canal (Figueres), Fredi (Vic), Seuma (Tona), Aumatell (Castelldefels), Abde (Llagostera B), Marc Garcia (Granollers), Pol Coll, Ivan Fernández

Ivan González; Dan Coll; Martí Soler; Cristian Martínez

MANRESA

José Solivelles

(ex Sabadell)

Manel Sala (Manlleu), Biel Rodríguez (Gimn. Manresa), Sergi Tienda (Cerdanyola), Sergi Porcel (Avià), Chipi (Mollet), Florent (Sant Cugat), Marçal Lladó (Horta), Albert López (San Cristóbal), Arnau Trulls (Juvenil), Marc Coello i Luis Cortés (filial, pretemporada)

Riki i Rebollo (retirats), Romans Carrillo i Enric Soriano (Sabadell B)

Jonny, Moha, Erencia, Alejandro Espinosa, Agustín, Solernou; Bernat, Sergi Solé, Roger Herms; Brian, Javi López

MOLLET

Dani Rizaldos

(sense equip, exGranollers)

Ramon Suárez (Granollers), Max Morell (Avià), Corzo (San Cristóbal), Roberto Camacho (Vilassar Mar), Eloi Blanes (Girona C), Dani Delgado, Josep Serra, Ferran Figueroa i Javi Aldana (Juvenil)

Jandro (Martinenc), Chipi (Manresa), Parra (Unificació Llefià), Miguelito (Rubí), Jalal Kasmi (torna Sant Andreu), Jordi Solà (Olímpic La Garriga), David Llobet, Juan Pérez, Carles Caballería

Pol Flores, Roger Garcia; Nil Sanz, Iván Arroyo, Eric Solivelles; David Castro, Toni Roldán, Édgar Velasco Sergio Navarro; Marc Masip, Edu Ranchal

MONTAÑESA

Toni Pérez i Tato Burgada

Bauli (Castelldefels), Fran Bea (Europa), Nil Puigmacià (Guineueta), Cazorla (Cerdanyola), Àlex Gil i Marcos López (Granollers), Juanpi, Yan Carlos i Dowi (FP Hermes), Jaime (Vilassar Mar), Matías Rubio (Igualada), Xavi Pumuki (Juvenil), Alejandro Moya (Santboià B), Eric Louzao (Canyelles), Abdoul (Parc)

Uri Escabrós (Prat), Alberto García, Rubén, Pau López i Montoro (Cerdanyola), Enric Vega (torna Terrassa), Dani Sánchez (Terrassa), Diego (Júpiter), Edu Domingo (Granollers), Payán (Figueres), Joel (Vilassar Mar)

Víctor Cócera; José Santos, Álvaro, Joshuá; Pedro García

SABADELL B

Carles López

(secretari tècnic Mercantil)

Anthony Hernández, Alejandro Delgado i Roger Claret (Avià), Éric Arévalo (Martorell), Marc Serra (Cornellà Juv.), Romans Carrillo i Enric Soriano (Manresa), Nil Pradas i Isaac Santaularia (Manresa Juv.), Sergi Estrada (Vista Alegre), Joan Fernández i Aitor Vives (Sant Andreu Juv.), Goran Ehsan i Mouha Diallo (Gimn, Manresa), Marc Alfonso (Sant Quirze), Joan Castanyer i Adrià Caballé (Damm), Mario Cardete (Ripollet), Roger Ligero i Pol Gómez (Juvenil), Grego (Molletense, pretemporada), Fode (Sabadellenca, pretemporada)

Manel Raigón, Ñito i Diego Garzón (Prat), Víctor Aliaga i Éric Pujol (Cerdanyola), Arnau Riera (Europa), Rubén Pedragosa i Tino Mendoza (Sant Cugat), Adrià Lledó (Horta), Kilian, Víctor Martínez i Sergi Montero (primer equip), José González (torna Sant Andreu/Santboià), Sergio González (FE Grama), Gonzalo (Reus B Cambrils), Guillem Pujol

Sergi Casals; Óscar Carmona

SAN JUAN AT. MONTCADA

Jordi Gallardo i Paco Hidalgo

(FP Hermes Inf. i Unif. Bellvitge)

Ramón, Rubén Benítez, Lluís Bassas, Pepe González i Rojas (Sant Cugat), Roberto Aguado, Antoñito García, Sergio Moyano, Josevi, Riky López i Robert Bargués (Unif. Bellvitge), Pol Principal (Mercantil), Alejandro Moreno (Can Buxeres), Alfonso Medina (Olímpic Can Fatjó), Damián Obispo (Districte 030), Edu Ferrer (Sant Andreu Juv.), Dani Torrecillas (FP Hermes, pretemporada), Scott Sesé (Premià Dalt, pretemporada), Uri Martínez (Vilassar Mar), Marc Pilar (Damm)

Álvaro Gómez (Canyelles), Francis Baena (Sant Andreu de la Barca), Jordi Rivera, Rubén del Barrio, Rai i Peramos (FP Hermes), Gerard Pujol 'Dete' (Martinenc), Albert Jiménez (FE Grama)

Leo Cangiotti, Marc Gràcia; Juanjo, Víctor Ruiz 'Viti'; Óscar Jiménez, Fran Espinosa

SANT CUGAT

Lluís Macià

(Cadet A)

Ferran Roca (Masnou), Unai i Alejandro Varón (Sant Quirze), Mario Villaescusa (Ripollet), Richi (Rayo Cantabria), David Biyong (sense equip, exMartinenc), Dani Muela (Sant Ildefons), Rubén Pedragosa i Tino Mendoza (Sabadell B), Carles Morales (Sabadell Juv.), Gerard Lorente (Horta)

Ramón, Rubén Benítez, Lluís Bassas, Pepe González i Rojas (San Juan At.), Didi (Cerdanyola), Florent (Manresa), Sergi Santesteban 'Chechu' (Martinenc), Aarón Adams i David Caste (FP Hermes), Adrián Canelada (Júpiter)

Juanmi Beas, Joseph; Víctor Castro, Palma, Béjar; Patrick; Uri Peix

VIC

Rafa Rodríguez i Xevi Melero

Gigi i Miki López (Avià), Fredi (Manlleu), Súa (Berga), Eloi Serrajordià (Tona), Arnau Soria i Oriol Espina (Vic B), Ignasi Armengou (Horta)

Puigdesens (retirat), Quim Rovira (Tona), Joan Torné (Borges Blanques), Sergi Abad (Abadessenc), Adri Peña (Ripollet), Lucho (Roda de Ter), Álex Cañadilla (Mataró), Iván Palomar, Sergi Escalé, Òscar Gely

Reig, Ramonet, Robert Busquets, Gerard Enrich, Isma, Gil, David Busquets, Carles Roca, Gerard Verdaguer 'Peke', Rachid, Mia Valls, Gerard Quintana, Aleix Velasco, Héctor Moreno

Joel Rama (pretemporada)

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com