18 ag. 2018

logo

Mercat Primera Catalana 1

Publicat per: Admin FBC 23 de juny de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

 

PRIMERA CATALANA 1 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 16 agost 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ARGENTONA

19

'Chava' Jiménez

Joan Planas (At. Sant Pol), Carlos Medina (Sabadell Juv.), Charlie Calzado i Xavier Cervera (Premià Dalt), Dani González (Mataró), David González (Badalona Juv.)

Borja Montejo (Can Vidalet), Cristian Pérez (Vilassar Mar)

Adrián Labiano, Josep Maria Tejedo, Jota, Peque, Nugui, Javier Fernández, Teixi, Víctor Domingo, Joel Samper, Albert Coca, Edu Benedito 'Piru', Daniel Olmeda, Sergi Nogueras

BANYOLES

20

Adam Fontes

Dani Ruvirola i Sergi Ferrusola (Sant Jaume Llierca), Nil Congost (Can Gibert), Henry Gilham (Palamós), Marc Bonaventura (Figueres), Bru Ortega (EF Gironès Sàbat Juv.), Nil Moyano (Juvenil)

Amós Gasca i Facundo Khun (Guíxols), Jam Baldeh i Bena (L'Escala), Roger Torrent (Besalú), Francesc Tarifa (Bescanó), Sergi Grabalosa (Camprodon)

Martí Bartrina, Quimo, Andreu Moreno, Marc Viadé, Carles Gallardo, Toni Güell, Adrià Casanova, Èric Gispert, Pol Bastidas, David Barceló, Jordi Turon, Jordi Sala, Ignasi Massó

CAN VIDALET

19

Pedro Milla

David Ruano (Unif. Bellvitge Juv.), Cristian Becerra (Sants Juv.), Borja Montejo (Argentona), Dani Ramírez (Mercantil), Sergi Serés (Torrelles), Miquel Puerto (Damm), Pedro Lemos (sense equip), Aidán i Aarón Serrano (Juvenil)

Michael Owono i Pol Reñé (Santfeliuenc), Sergio Vacas (Marianao Poblet), Caleb (Fund. Grama), Caba, Marc Guiró

Khalid; Pau Guardia, Samu Homedes, Cristian Rivera, Marc Sabaté, Aniol, Javi Eslava, Sergi Cabré, Aleix Soler; Raúl Capitán

FARNERS

19

Pau Menéndez

Haji i Sergi Massegur (Cassà), Abde (Llagostera B), Harouna Kande (Salt Coma Cros), Fran Pérez i Guillem Cornellà (La Jonquera), Litus i Gerard Herrera (Palamós), Pau Domínguez (Llagostera Juv.)

Xavier Morell i Pol Peracaula (Juvenil, pretemporada)

Fajardo, Joel Salas i Adri Salas (Palamós), Toni Rossell (Girona C), Bader (Lloret), Marc Crespo (Llagostera B)

Blanquera, Nicolás Ghirardi; Gerard Gómez, Álex Castelló, Pitu Riart, Peracaula; Riki Solà, Parcet; José M. Martínez, Pep Muniesa

GIRONA C

19

Àxel Vizuete

Xavi Ferron i Aleix Feixas (Figueres), Uri Santos (Olot), Diego Garzón (Alavés B), Toni Rossell (Farners), Botxi, Lluc Banús i Kike Sánchez (Palamós), Muritala (Aspire), Miki Poveda (Martinenc), Homet i Aleja Mejía (Juvenil)

Alberto i Collet (Juvenil, pretemporada)

Marc Hervías (Santboià), Pepu Soler i Òscar Fernández (Palamós), Makaay (Guineueta), Òscar Almendros (Vic), Llorenç Genesca (Fund. Grama), Joan Pujol (La Jonquera), Ferran Vila (Cardedeu)

Toni Montero; Pau Ribas, Murga, Marc Roura, Ferran López; Jaume Duran, Cristian Venzal

GUINEUETA

24

Luis Gallego

Yossef (Mataró), Sergi Ayllón (Europa B), Eric Lopes (Premià), Juan Rojas 'Falcao' (Montcada), Damián Obispo (San Juan At. Montcada), Makaay (Girona C), Roberto Sossa (Martinenc), Eduard Vayreda (Parc), Tommy (Damm)

Chema (Pubilla Casas), Pep Fortuny (Canyelles), Erik Martori, Ismael, Iván, Andrade, Lucas, Rubén Moreno, Pol Escofet

Rubén Pellitero, Aleix Gaseni; Ferran Sánchez, Aitor, Manel, Marc Anguera, Marc Fernández, Froy, Nil Puigmacià, Pepe, Javi Aldana, Joel Puigmacià, Jordi Ros, Dani Álvarez, Andy Gorfinkel

LA JONQUERA

17

Jordi Boix i Lluís Moñino

Sergi Barco (Llagostera B), Bernat Batlle (Peralada Juv.), Pere Compte i Àngel Hernández (Figueres Juv.), Ivu Jawo (Base Roses), Andreu Paneque (Cassà), Joan Pujol (Girona C), Pol Compte (L'Escala)

 Joel Crespo (Empuriabrava, pretemporada), Martí Costa, Jordi Casademont, David Velandia, Marc Darné i Oriol Martínez (Juvenil, pretemporada)

Genís Balaguer (Palamós), Gabernet (Balaguer), Fran Pérez i Guillem Cornellà (Farners), Dani Muñoz (L'Escala), Cristian Hidalgo (Martinenc/Lliga andorrana), Migue Martín (Llançà), Àlex Alaminos (Marca de L'Ham)

Dani Lobato, Aleix Manzano; Albert Genís, Albert Moñino, Miquel Juan, Ramon Masó; Jorge Torres, Marc Bech; Bruno Muller

LLAGOSTERA B

22

Salvador Jaspe

(Juvenil)

Ramon Blanco (Manresa), Marc Crespo (Farners), Álex Cobos (Girona Juv.), Alós (Palamós Juv.), Sebby van den Berg, Martí Bagué, Cristian Durán, Nahum López, Marc Ávila, Pol Muniesa, Adrià Parra, Abel Fàbregas, Monsif i Gerard Mercader (Juvenil)

Madu i Frede (Juvenil B, pretemporada), Eduard de la Rocha (At. Sant Pol, pretemporada), Musa (Vilartagues, pretemporada)

Arnau Campeny i Kamal (primer equip), Eloi Pena (Europa), Abde (Farners), Pol Tarrenchs, Lucas Allende, Àlex Santoro i Alexis Sánchez (Palamós), Sergi Barco (La Jonquera), Marc Ferrer (L'Escala)

Juan Cruz, Joel Vilalta, Roger Valentí, Mario Jiménez; Marçal Nonell; Llorenç Busquets, Ousman Touray, Felipe

Oriol Alsina (pretemporada)

LLORET

212

Albert Batllosera

Bader (Farners), Chamizo i Diego Zayas (Bescanó), Feliu Torrus (At. Sant Pol), Fili (Llagostera Juv.), Marc Vilà (Manlleu)

-

Jordi Tuscà, Francesc Gurt; Xavi Aparicio, Roger Cunill, Edu Poderoso, Albert Puntí, Nil Victoria, Josep Maria Majó, Massa, Riky, Ivi Poza, Josep Velis; Adri Expósito, Narcís Caballero, Bukary, Rubén Peke

MANLLEU

21

Albert Santanera

(torna al primer equip)

Fredi i Eloi (Vic), Aitor Angulo i Pau Franquesa (Tona), Gerard Llivina i Adriel Garcia (Juvenil)

Dan Coll (Figueres), Marc Vilà (Lloret), Javi del Pozo, Xavi Ferrer, Guillem Pajares, Werick Maciel, Èric Martínez

Iván González, Cristian Carbó; Raül Garcia, Joel Puntí, Payán; Álex Soler, Isaac Aguilar, Franc Gómez; Kako, Miquel Criado, Marçal Sáenz; Martí Soler, Adam Ferrer, Adrià Balagué, Guillem Crivillé

PALAMÓS

25

Javi Salamero

(Llagostera B)

Fajardo, Joel Salas i Adri Salas (Farners), Genís Balaguer (La Jonquera), Pol Tarrenchs, Lucas Allende, Àlex Santoro i Alexis Sánchez (Llagostera B), Nil Pàmies (L'Escala), Pepu Soler i Òscar Fernández (Girona C), Zema i Pep Roca (Bescanó), Dani Gómez, Raúl Álvarez, Toni Gamell, Xevi Germán, Enric Genís, Oriol Puignau, Nordine Dhamani i Arnau Sayols (Juvenil)

Carles Tayeda (Juvenil, pretemporada)

Nahuel Arroyo (Horta), Marc Medina (Llagostera), Álex Campos, Subi i Gelmà (Figueres), Henry Gilham (Banyoles), Litus i Gerard Herrera (Farners), Botxi, Lluc Banús i Kike Sánchez (Girona C), Sergi Caballero (Santboià)

Quintanas, Sergio García, Uri Vila, David Cano

RUBÍ

17

Alberto Fernández

Éric Martínez i Sergi Estrada (Sabadell B), Sergio Campos (Martinenc), Carlos Silva (Olímpic Can Fatjó), Adrià Torres (Jàbac), Iván Campos (Fund. Grama), Durán (Juvenil)

Víctor Rodríguez (Mollet), Kevin i Xavi Fernández (Masnou), Yuti (Berga), Jaime Ruiz (Montcada), Víctor Barragán (Gramenet), Lluís Clop (Tàrrega), Rachid (Fund. Grama)

Albert Bonet, Uri; Kiki, Aitor Torres, Raventós; Tino Mendoza, Gurrea; Charly Lumbreras, Óscar Uroz, Vicente

SABADELL NORD

23

Quico Díaz

Adri Peña (Ripollet), Juancho (Olímpic Can Fatjó), Alan (Cerdanyola), Isaac Serna (Castellar), Javi Viso i David López (Mollet Juv.), Marc Burgos (Sant Cugat), Álvaro Tapias (Can Trias), Dani Muela (Gavà)

Omar (Mollet), Adrián (Castellar), Andy, David Cordón, Óscar, Francis, Carlos Rosa

Lluri, Luke, Montero, Ángel Gil, Anzo, Quereda, Alegría; Vadillo, Piñol, Kevin, Marc Martí; Sergi Martí, Jairo, Jon

SAN JUAN AT. MONTCADA

19

Paco Hidalgo

Javi Ruiz (Fund. Grama), Bernat Mesa (FP Hermes), Héctor Miguel (Granollers), Jordi Rivera i Gerard Lorente (Sant Cugat), Álex Fernández (Prat B), Diego (Júpiter)

Barry (Vilassar Mar), Josevi i Lluís Bassas (Júpiter), Gabri Padrós (Sant Cugat), Uri Martínez (Mataró), Damián Obispo (Guineueta), Ramón Fernández (Mollet), Pepe (Montcada), Viti

BAIXES PRETEMPORADA: Geri Coronado (havia arribat del Masnou)

Sito; Robert Bargues, Moya, Riky, Rojas, Juanjo, Antonio, Wass, Poño, Albert, Marc Gracia, Marc Pilar

SANT CUGAT

20

Joan García

Unai Muguruza (Can Rull RT), Óscar Vega (Ripollet), Mauri (Sant Quirze), Nil Sanz (Mollet), Éric Arévalo i Roger Ligero (Sabadell B), Gabri Padrós (San Juan At. Montcada), Turu (Molletense), Adrián Arenas (Manresa), Omar Ruiz (Prat B), Arnau Benet (Juvenil)

Badre (Montañesa), Capa (Granollers), Jordi Rivera i Gerard Lorente (San Juan At. Montcada), Ferran Roca (Santfeliuenc), Víctor Castro (retirat), Adri Pérez (Gavà), Marc Burgos (Sabadell Nord), Roger Nolla (Sant Ildefons), Juanmi Beas (Martinenc), Caste (Montcada), Oriol Vidal

Marc Samper, Lucas Palma; Pesky, Manel Montoya, Patrick; Naoufal, Èric Reverter, Joel Fernández, Uri Peix

TONA

17

Dani Juvany, Jordi Solé i Xus Sánchez

Djibi (Fund. Grama), Jordi Canadell (Vilanova Vallès), Genís Donadeu (Tona B)

Albert Roca (retirat), Aitor Angulo i Pau Franquesa (Manlleu), Edu Fortet (Vic Riuprimer)

Charly Zorrilla; Arnau Trulls, Éric Gómez; Xevi Roura, Iván Fernández, Ivan Garcia, Veli Noguera, Nil Salarich, Ricard Seuma, Adrià Tuneu; Pol Vilaregut, Xavi Mendoza, Pol Coll, Javi Revert

VIC

21

Rafa Rodríguez i Xevi Melero

Enric Casanovas (Folgueroles), Adrià Caballé (Sabadell B), Max Morell (Tortosa), Òscar Almendros (Girona C), Eloi Blanes (Mollet), Toni Sureda (Mallorca B), Ferran Sadurní i Tino Abraham (Vic B)

Ramonet (retirat), Fredi i Eloi (Manlleu), Sua (Berga), Aleix Velasco

Albert Reig, Arnau Soria, Gil Bertrana, Marc Guijarro 'Giggi, Héctor Moreno', Oriol Espina, Robert Busquets, David Busquets; Ignasi Armengou, Gerard Enrich, Carles Roca, Isma Taleb; Peque

VILASSAR MAR

22

Alberto Aybar 'Peque'

(EF Mataró)

Mendo (Masnou), Álex Pacheco (Santfeliuenc), Barry (San Juan At. Montcada), Bargalló (Mataró), Santiago Varese (Martinenc), Roger Peña i Lobo (Júpiter), Fran Fuentes (Granollers), Gómiz (Girona Juv.), Mamadou (At. Sant Pol), Álex Gil (Montañesa), Ferran Esteve (Europa B), Edu Domingo (Fund. Grama),Cristian Pérez (Argentona), Marc Molina i Riki (Vilassar Mar B)

Iván Rodríguez (Cerdanyola), Pep Mateu (Vilafranca), Éric Jiménez (Llagostera), Andrés Borges (Santboià), Dani Prieto (Horta, pretemporada), Oumar Bah (Europa), Fran Ochoa (Llagostera/Martinenc)

Imanol; Joel Riera, Soufiane, Nando; Matamala, Alin

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com