19 oct. 2018

logo

Mercat Segona B

Publicat per: Admin FBC 23 de juny de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

NOTA: Només fem constar les novetats dels equips catalans.

SEGONA B GRUP 3 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 15 octubre 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

BADALONA

23

Ramon Maria Calderé

(sense equip, exSalmantino)

Perales i Dani Hernández (Pobla Mafumet), Escudero (At. Saguntino), Sergi Garcia (Espanyol Juv.), Cristo Chávez* i Martí Soler* (Espanyol B), Moha (Stoke U23), Adri Díaz* (Sabadell), Isaac Padilla (Reus B), Iván Agudo (Recreativo/Cultural Leonesa), Marc Carbó (Llagostera), Xavi Boniquet (Peralada), Nadjib Mengoud (Tenerife), Chaco (Jumilla), Adri Ortiz (Osasuna), Estellés (Peralada/Barakaldo), Giva (PontePetra), Isaac Nana Asare (Mérida), Natalio (Recreativo), Santiago Magallán (Cultural Leonesa) Rubén Enri (torna Espanyol B), Juan Antonio Segura (torna Atlético B), Álvaro Vega (At. Balears), Rufo (torna Mallorca), Marqueta i Adrià Parera (Conquense), Sergio Maestre (Murcia), Rubén Sánchez (Sporting B), Héctor Camps (Cornellà), Uche (Arenas), Néstor Querol (Sabadell), Toni Lao (UE Sant Julià), Kilian Duran (Peralada), Dani Pérez (Llagostera B), Marcel Serramitja (Terrassa), Kevin Lacruz (Ejea), Martí Soler i Joel Cañaveras (Granollers), Cristo Chávez i Adri Díaz (Fund. Grama), Adri Rivas

Morales; Moyano, Robusté, Albarrán, Joel Cañaveras*; Aly Coulibaly, Robert Simón

 

BARCELONA B

23

Francesc Xavier García Pimienta

Wague (KAS Eupen), Lazar Carevic, Iñaki Peña, Mate Morey, Guillem, Riqui Puig, Mingueza, Chumi, Collado, Kike Siverio i Monchu (Juvenil), Rafa Mujica (torna Cornellà), Roland Araújo (Boston River)

Christian Rivera (torna Eibar), Matías Nahuel (torna Villarreal), Martín Hongla (torna Granada), Vitinho (torna Palmeiras), David Costas (torna Celta), Samuel Araujo (torna Celta B), Alberto Varo (torna Nàstic), Rodrigo Tarín i Arnáiz (Leganés), Ortolà (Deportivo), Aleñà (primer equip), Martínez, Marc Cardona i Cucurella (Eibar), Braima Fati (Vilafranca), Guillemenot (Rapid Viena), Josep Calavera (Lleida Esportiu), Ruiz de Galarreta (Las Palmas), Alasana Manneh (FK Etar), Palencia (Girondins), Sergi Puig (Conquense), Trápaga (Betis B), Cámara

Ezkieta; Jorge Cuenca, Miranda, Dani Morer; Oriol Busquets, Sarsanedas, McGuane; Ballou, Carles Pérez, Abel Ruiz

CORNELLÀ

23

Xavi Calm

(segon)

Sergio Pérez i Eloi Gila (Mirandés), David Goldar (Pontevedra), Agus Medina (Celta B), Héctor Camps (Badalona), Roman Tugarinov i Juan Fernández (Barcelona Juv.), Jaume Pascual (Mallorca B), Manu Torres (Badajoz), Leo Ramírez (Llagostera/Las Palmas), José Gaspar (Cartagena), Manucho (sense equip, exRayo Vallecano), Jorge Juliá i Carlos Esteve (At. Saguntino), Ignasi Vilarrasa (Juvenil)

Sergio Gómez i Reche (retirats), Rafa Mujica (torna Barça B), Sergio Cortés (Ebro), Édgar González (torna Espanyol B), Valentín (Sabadell), Joan Oriol i Xemi (Lleida Esportiu), Maureta (Mulhouse), Néstor Gordillo (Chennai City), Marc Caballé (Recreativo), Craviotto (Ontinyent), Jaume Batista (Vilafranca), Fito Miranda (Cartagena)

Ramon Juan; Ricard Pujol, Pere, Borja; Fall, Pep Caballé, Gao Lei Lei; Leon de Kogel

ESPANYOL B

25

David Gallego

Carles Soria 'Torito' (AEK Larnaca), Damià Sabater, Alberto Fernández i Ángel Sánchez (Mallorca B), Erik Sarmiento (Manchester City U23), Víctor Campuzano (RM Castilla), Nacho González (Betis Deportivo), Bojan Radulovic (Brighton), Moha (Hércules), Adri López, Yari, Pau Salvans i Ferran Brugué (Juvenil A)

Édgar González (Betis Deportivo), Álex Domínguez (Alavés B), Rubén Enri i Arnau Gaixas (Reus B), Cristo Chávez (Badalona), Martí Soler (Granollers), Antonio Pelegrín (Vilafranca), Jordan (Alcorcón B/Horta), Genís (At. Levante), Joselu, Manel Royo

Edu Frías; Víctor Gómez, Pedrosa, Lluís López, Iago Indias, Álex Salto; Marc Manchón, Doncel, Pol Lozano; Bermejo, Max Marcet

LLEIDA ESPORTIU

24

Gerard Albadalejo

Marc Martínez (Sabadell), Joan Oriol i Xemi (Cornellà), Pedro Martín (Murcia), César Soriano (Alcorcón), Jaime Almagro (Dep. Aragón), Josep Calavera (Barcelona B), Josemi (Betis Juv.), Pau Torres (Cartagena), Albert Dalmau (ACS Sepsi), Fer Cano (Mallorca), José Artiles (Las Palmas), Josimar Quintero (Chelsea), Mink Peeters (RM Castilla), Tano Bonnín (Osasuna), Adrià Gené i Alpha (Lleida Esp. B)

Valiente (Asteras Tripolis), Marc Nierga (Olot), David Oliveros (Tàrrega), Max Llovera (Horta), Jorge Félix (GKS Piast Gliwice), Eneko Satrustegui (Castellón), Pumar i Manu Molina (Salmantino), Javi López (Pontevedra), Andriu i Moustaphá (Ejea), Mele (torna Osmanlispor), Diego Rivas (Racing Ferrol), Aitor Núñez (Internacional Madid), Joel Huertas

Noel Carbonell, Marc Trilles, Musa, Raúl Feher, Leto; Albistegui, Juanto Ortuño

OLOT

20

Raúl Garrido

Alan Baró (Central Coast Mariners), Marc Nierga (Lleida Esportiu), Pep Chavarria (Figueres), Jaume Pol (Mallorca), Oriol Pujadas (filial), Lluís Aspar (Juvenil)

Uri Santos (Girona C), Bigas i Yeray Sabariego (Llagostera), Roger Vidal (retirat), Toril, Moha Chaoui, Bastida, Micaló

Ginard, Sacrest; Barnils, Blázquez, Carles Mas, José Martínez; Masó, Héctor Simón, Guzmán, Xumetra, Pedro del Campo; Marc Mas, Alfredo, Marc Cosme

SENSE FITXA: Dembo

PERALADA GIRONA B

22

Narcís Pèlach 'Chicho'

Marcel Lisak, Valery, Pedro Porro i Moha Keita (Girona Juv.), Mario Rodríguez (Sabadell), Roberto Sierra (Ontinyent), Iago Carracedo (Deportivo Fabril), Jordan Barroihet (Montpellier), Paulino Miguélez (Racing), Kilian Durán (Badalona), Yuya Nakasaka (Vissel Kobe), Nahuel Ferraresi (Torque), Teo Quintero i Giorgi (Juvenil)

Gianni (Talavera), Bambo Diaby (Lokeren), Santi Bueno (torna Barça B), Coro i Cesc Clotet (Terrassa), Vallho (Besalú), Manel Martínez (Murcia), Pablo Carbonell (Ontinyent), Estellés (Barakaldo/Badalona), Iu Ranera (Almería B), Xavi Boniquet (Badalona), Joel Arimany (At. Malagueño), Draman Konare (AD San Juan), David Serrano

José Suárez, Marc Vito; Sergi Álamo, Éric Montes, Santi Bueno; Paik; Kevin Soni, Yhoan Andzouana

SABADELL

22

Toni Seligrat

Édgar Hernández (Reus), Gato (Alcoyano), Adri Cuevas (Ebro), Valentín (Cornellà), David Acedo (Vilafranca), Carlos Cobo (RM Castilla), Romans Carrillo i Joan Castañer (Sabadell B), Néstor Querol (Badalona), Pol Ballesteros (Pobla Mafumet), Williams Velásquez (Watford), Nico Delmonte (Extremadura), Antonio Domínguez (Valladolid)

Guillemenot (torna Barça B), Marc Martínez (Lleida Esportiu), Víctor Martínez i Sergio Montero (Pobla Mafumet), Mario Rodríguez (RM Castilla/Peralada), Pol Moreno (GIF Sundsvall), Migue García (Écija), Adri Díaz (Badalona), Sergi Pastells (Granollers), Dani Gómez, Pol Gómez

Roberto; Aleix Coch, Migue, Òscar Rubio; Àngel, Pedro Capó, Josu Ozkoidi; Arturo, Felipe Sanchón

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com