20 juny 2018

logo


Jornada 1 - 06-09-2015

05-09-2015 17:00 Llavaneres 1 - 2 Argentona
05-09-2015 20:00 Districte 030 5 - 2 Cabrils
06-09-2015 12:00 Turó Peira 4 - 3 Alella
06-09-2015 12:00 Pineda de Mar 1 - 1 Singuerlín
06-09-2015 12:00 Arenys de Mar 3 - 2 Premià Dalt
06-09-2015 12:00 Cabrera 4 - 2 L'Empenta
06-09-2015 12:15 Canyelles B 3 - 2 Liverpool
06-09-2015 18:00 Vilassar Dalt 1 - 1 FE Grama
22-09-2015 21:00 Pla d'en Boet 1 - 0 La Florida

Jornada 2 - 13-09-2015

12-09-2015 17:00 Liverpool 4 - 2 Pineda de Mar
12-09-2015 18:15 Cabrils 2 - 2 Cabrera
12-09-2015 20:00 Argentona 1 - 2 Districte 030
13-09-2015 11:45 FE Grama 2 - 2 Turó Peira
13-09-2015 12:00 La Florida 2 - 1 Vilassar Dalt
13-09-2015 12:00 Singuerlín 4 - 1 Pla d'en Boet
13-09-2015 12:00 Alella 3 - 4 Llavaneres
13-09-2015 12:00 Premià Dalt 4 - 0 Canyelles B
13-09-2015 18:00 L'Empenta 1 - 1 Arenys de Mar

Jornada 3 - 20-09-2015

19-09-2015 16:45 Cabrera 1 - 2 Argentona
19-09-2015 18:00 Llavaneres 2 - 5 FE Grama
19-09-2015 20:00 Districte 030 5 - 2 Alella
20-09-2015 12:00 Turó Peira 3 - 0 La Florida
20-09-2015 12:00 Singuerlín 0 - 1 Liverpool
20-09-2015 12:00 Pineda de Mar 4 - 1 Premià Dalt
20-09-2015 12:15 Canyelles B 1 - 8 L'Empenta
20-09-2015 12:30 Pla d'en Boet 2 - 0 Vilassar Dalt
20-09-2015 17:00 Arenys de Mar 1 - 1 Cabrils

Jornada 4 - 27-09-2015

26-09-2015 17:00 Liverpool 2 - 2 Pla d'en Boet
26-09-2015 17:00 Argentona 2 - 1 Arenys de Mar
26-09-2015 18:15 Cabrils 5 - 0 Canyelles B
27-09-2015 11:45 FE Grama 1 - 0 Districte 030
27-09-2015 12:00 La Florida 2 - 3 Llavaneres
27-09-2015 12:00 Vilassar Dalt 1 - 1 Turó Peira
27-09-2015 12:00 Alella 0 - 3 Cabrera
27-09-2015 12:00 Premià Dalt 1 - 3 Singuerlín
27-09-2015 18:00 L'Empenta 0 - 3 Pineda de Mar

Jornada 5 - 04-10-2015

03-10-2015 16:45 Cabrera 0 - 2 FE Grama
03-10-2015 17:00 Liverpool 1 - 3 Premià Dalt
03-10-2015 18:00 Llavaneres 6 - 4 Vilassar Dalt
03-10-2015 20:00 Districte 030 3 - 2 La Florida
04-10-2015 12:00 Pineda de Mar 1 - 3 Cabrils
04-10-2015 12:15 Canyelles B 0 - 6 Argentona
04-10-2015 12:30 Pla d'en Boet 3 - 1 Turó Peira
04-10-2015 17:00 Arenys de Mar 1 - 3 Alella
04-10-2015 18:30 Singuerlín 2 - 4 L'Empenta

Jornada 6 - 11-10-2015

10-10-2015 17:00 Argentona 5 - 2 Pineda de Mar
10-10-2015 18:15 Cabrils 2 - 2 Singuerlín
11-10-2015 11:45 FE Grama 5 - 2 Arenys de Mar
11-10-2015 12:00 La Florida 2 - 2 Cabrera
11-10-2015 12:00 Alella 3 - 1 Canyelles B
11-10-2015 12:00 Premià Dalt 2 - 1 Pla d'en Boet
11-10-2015 12:15 Turó Peira 1 - 4 Llavaneres
11-10-2015 16:30 Vilassar Dalt 3 - 0 Districte 030
11-10-2015 18:00 L'Empenta 1 - 3 Liverpool

Jornada 7 - 18-10-2015

17-10-2015 16:45 Cabrera 2 - 2 Vilassar Dalt
17-10-2015 17:00 Arenys de Mar 2 - 1 La Florida
17-10-2015 17:00 Liverpool 0 - 3 Cabrils
17-10-2015 20:00 Districte 030 2 - 1 Turó Peira
18-10-2015 12:00 Premià Dalt 3 - 3 L'Empenta
18-10-2015 12:00 Singuerlín 0 - 3 Argentona
18-10-2015 12:00 Pineda de Mar 4 - 1 Alella
18-10-2015 12:30 Canyelles B 1 - 1 FE Grama
18-10-2015 12:30 Pla d'en Boet 2 - 4 Llavaneres

Jornada 8 - 25-10-2015

24-10-2015 18:15 Cabrils 2 - 1 Premià Dalt
25-10-2015 11:45 FE Grama 1 - 0 Pineda de Mar
25-10-2015 12:00 La Florida 5 - 1 Canyelles B
25-10-2015 12:00 Turó Peira 0 - 4 Cabrera
25-10-2015 12:00 Alella 1 - 3 Singuerlín
25-10-2015 17:00 Llavaneres 1 - 0 Districte 030
25-10-2015 17:00 Vilassar Dalt 2 - 1 Arenys de Mar
25-10-2015 18:00 L'Empenta 3 - 2 Pla d'en Boet
25-10-2015 18:15 Argentona 5 - 2 Liverpool

Jornada 9 - 01-11-2015

31-10-2015 16:00 Cabrera 0 - 1 Llavaneres
31-10-2015 17:00 Liverpool 2 - 3 Alella
31-10-2015 17:15 Arenys de Mar 3 - 2 Turó Peira
01-11-2015 12:00 Premià Dalt 3 - 5 Argentona
01-11-2015 12:00 Pineda de Mar 1 - 1 La Florida
01-11-2015 12:30 Canyelles B 1 - 4 Vilassar Dalt
01-11-2015 12:30 Pla d'en Boet 1 - 2 Districte 030
01-11-2015 17:00 Singuerlín 3 - 3 FE Grama
01-11-2015 18:00 L'Empenta 0 - 4 Cabrils

Jornada 10 - 08-11-2015

07-11-2015 17:00 Argentona 6 - 1 L'Empenta
07-11-2015 17:00 Llavaneres 2 - 0 Arenys de Mar
07-11-2015 18:15 Cabrils 5 - 1 Pla d'en Boet
07-11-2015 20:00 Districte 030 2 - 2 Cabrera
08-11-2015 11:45 FE Grama 2 - 1 Liverpool
08-11-2015 12:00 La Florida 6 - 5 Singuerlín
08-11-2015 12:00 Turó Peira 1 - 3 Canyelles B
08-11-2015 16:00 Alella 3 - 4 Premià Dalt
08-11-2015 17:00 Vilassar Dalt 2 - 1 Pineda de Mar

Jornada 11 - 15-11-2015

14-11-2015 17:00 Liverpool 2 - 3 La Florida
14-11-2015 18:15 Cabrils 1 - 4 Argentona
14-11-2015 18:15 Arenys de Mar 1 - 1 Districte 030
15-11-2015 12:00 Pineda de Mar 1 - 2 Turó Peira
15-11-2015 12:00 Premià Dalt 2 - 1 FE Grama
15-11-2015 12:30 Canyelles B 2 - 1 Llavaneres
15-11-2015 12:30 Pla d'en Boet 1 - 4 Cabrera
15-11-2015 17:00 Singuerlín 4 - 0 Vilassar Dalt
15-11-2015 18:00 L'Empenta 3 - 2 Alella

Jornada 12 - 22-11-2015

21-11-2015 15:30 Cabrera 5 - 2 Arenys de Mar
21-11-2015 16:00 Llavaneres 1 - 1 Pineda de Mar
22-11-2015 11:45 FE Grama 7 - 0 L'Empenta
22-11-2015 12:00 La Florida 2 - 3 Premià Dalt
22-11-2015 12:00 Alella 1 - 2 Cabrils
22-11-2015 17:00 Vilassar Dalt 3 - 1 Liverpool
22-11-2015 18:00 Turó Peira 3 - 1 Singuerlín
22-11-2015 18:00 Argentona 2 - 1 Pla d'en Boet
22-11-2015 18:00 Districte 030 2 - 2 Canyelles B

Jornada 13 - 29-11-2015

28-11-2015 17:00 Argentona 7 - 0 Alella
28-11-2015 17:00 Liverpool 1 - 1 Turó Peira
28-11-2015 18:15 Cabrils 1 - 4 FE Grama
29-11-2015 12:00 Pineda de Mar 1 - 2 Districte 030
29-11-2015 12:30 Canyelles B 1 - 4 Cabrera
29-11-2015 12:30 Pla d'en Boet 4 - 2 Arenys de Mar
29-11-2015 14:00 Premià Dalt 3 - 3 Vilassar Dalt
29-11-2015 17:00 Singuerlín 1 - 6 Llavaneres
29-11-2015 18:00 L'Empenta 1 - 2 La Florida

Jornada 14 - 13-12-2015

12-12-2015 17:15 Arenys de Mar 8 - 0 Canyelles B
12-12-2015 18:00 Llavaneres 9 - 2 Liverpool
12-12-2015 20:00 Districte 030 3 - 0 Singuerlín
13-12-2015 11:45 FE Grama 4 - 0 Argentona
13-12-2015 12:00 La Florida 4 - 1 Cabrils
13-12-2015 12:00 Alella 3 - 5 Pla d'en Boet
13-12-2015 12:00 Turó Peira 0 - 2 Premià Dalt
13-12-2015 12:00 Cabrera 3 - 2 Pineda de Mar
13-12-2015 17:00 Vilassar Dalt 4 - 1 L'Empenta

Jornada 15 - 20-12-2015

19-12-2015 16:00 Pineda de Mar 3 - 4 Arenys de Mar
19-12-2015 17:00 Liverpool 3 - 1 Districte 030
19-12-2015 17:00 Argentona 2 - 1 La Florida
19-12-2015 18:15 Cabrils 0 - 0 Vilassar Dalt
19-12-2015 18:15 Pla d'en Boet 3 - 1 Canyelles B
20-12-2015 12:00 Singuerlín 0 - 2 Cabrera
20-12-2015 12:00 Alella 0 - 6 FE Grama
20-12-2015 12:00 Premià Dalt 1 - 1 Llavaneres
20-12-2015 18:00 L'Empenta 2 - 3 Turó Peira

Jornada 16 - 10-01-2016

09-01-2016 16:00 Cabrera 5 - 0 Liverpool
09-01-2016 17:15 Arenys de Mar 1 - 4 Singuerlín
09-01-2016 18:00 Llavaneres 5 - 2 L'Empenta
09-01-2016 18:15 Turó Peira 1 - 4 Cabrils
09-01-2016 20:00 Districte 030 2 - 2 Premià Dalt
10-01-2016 12:00 Pla d'en Boet 0 - 2 FE Grama
10-01-2016 12:00 La Florida 4 - 1 Alella
10-01-2016 13:00 Canyelles B 1 - 4 Pineda de Mar
10-01-2016 17:00 Vilassar Dalt 1 - 1 Argentona

Jornada 17 - 17-01-2016

16-01-2016 17:00 Liverpool 2 - 1 Arenys de Mar
16-01-2016 17:30 Argentona 1 - 2 Turó Peira
16-01-2016 18:15 Cabrils 1 - 5 Llavaneres
17-01-2016 11:45 FE Grama 3 - 0 La Florida
17-01-2016 12:00 Singuerlín 2 - 2 Canyelles B
17-01-2016 12:00 Pineda de Mar 2 - 0 Pla d'en Boet
17-01-2016 12:00 Premià Dalt 0 - 3 Cabrera
17-01-2016 12:45 Alella 1 - 6 Vilassar Dalt
17-01-2016 18:00 L'Empenta 1 - 5 Districte 030

Jornada 18 - 24-01-2016

23-01-2016 17:00 Liverpool 4 - 2 Canyelles B
23-01-2016 18:00 Argentona 2 - 3 Llavaneres
23-01-2016 18:15 Cabrils 3 - 3 Districte 030
24-01-2016 11:45 FE Grama 1 - 1 Vilassar Dalt
24-01-2016 12:00 La Florida 1 - 2 Pla d'en Boet
24-01-2016 12:00 Alella 2 - 4 Turó Peira
24-01-2016 12:00 Singuerlín 0 - 1 Pineda de Mar
24-01-2016 12:00 Premià Dalt 2 - 1 Arenys de Mar
24-01-2016 16:15 L'Empenta 1 - 2 Cabrera

Jornada 19 - 31-01-2016

30-01-2016 16:00 Cabrera 3 - 1 Cabrils
30-01-2016 18:00 Llavaneres 10 - 0 Alella
31-01-2016 12:00 Turó Peira 2 - 1 FE Grama
31-01-2016 12:00 Districte 030 1 - 0 Argentona
31-01-2016 12:00 Pla d'en Boet 0 - 2 Singuerlín
31-01-2016 12:00 Pineda de Mar 0 - 0 Liverpool
31-01-2016 12:45 Canyelles B 3 - 5 Premià Dalt
31-01-2016 16:00 Arenys de Mar 5 - 1 L'Empenta
31-01-2016 17:00 Vilassar Dalt 4 - 0 La Florida

Jornada 20 - 14-02-2016

13-02-2016 17:00 Liverpool 2 - 2 Singuerlín
13-02-2016 17:30 Argentona 2 - 3 Cabrera
13-02-2016 18:15 Cabrils 1 - 1 Arenys de Mar
14-02-2016 11:45 FE Grama 2 - 1 Llavaneres
14-02-2016 12:00 La Florida 1 - 1 Turó Peira
14-02-2016 12:00 Premià Dalt 3 - 3 Pineda de Mar
14-02-2016 16:15 L'Empenta 0 - 1 Canyelles B
14-02-2016 17:00 Vilassar Dalt 3 - 2 Pla d'en Boet
01-03-2016 21:00 Alella 4 - 4 Districte 030

Jornada 21 - 21-02-2016

20-02-2016 16:00 Cabrera 5 - 0 Alella
20-02-2016 17:00 Arenys de Mar 0 - 4 Argentona
20-02-2016 18:00 Llavaneres 3 - 1 La Florida
21-02-2016 12:00 Turó Peira 1 - 1 Vilassar Dalt
21-02-2016 12:00 Districte 030 1 - 2 FE Grama
21-02-2016 12:00 Pla d'en Boet 2 - 0 Liverpool
21-02-2016 12:00 Singuerlín 3 - 2 Premià Dalt
21-02-2016 12:00 Pineda de Mar 5 - 1 L'Empenta
21-02-2016 12:45 Canyelles B 1 - 5 Cabrils

Jornada 22 - 28-02-2016

27-02-2016 17:00 Argentona 6 - 0 Canyelles B
28-02-2016 11:45 FE Grama 3 - 3 Cabrera
28-02-2016 12:00 La Florida 2 - 4 Districte 030
28-02-2016 12:00 Turó Peira 1 - 1 Pla d'en Boet
28-02-2016 12:00 Alella 0 - 3 Arenys de Mar
28-02-2016 12:00 Premià Dalt 2 - 0 Liverpool
28-02-2016 17:00 Vilassar Dalt 1 - 0 Llavaneres
28-02-2016 18:00 L'Empenta 2 - 3 Singuerlín
15-03-2016 21:00 Cabrils 2 - 2 Pineda de Mar

Jornada 23 - 06-03-2016

05-03-2016 16:00 Cabrera 2 - 1 La Florida
05-03-2016 17:00 Liverpool 1 - 0 L'Empenta
05-03-2016 18:00 Llavaneres 3 - 0 Turó Peira
05-03-2016 20:00 Districte 030 1 - 3 Vilassar Dalt
06-03-2016 12:00 Pla d'en Boet 2 - 1 Premià Dalt
06-03-2016 12:00 Singuerlín 1 - 1 Cabrils
06-03-2016 12:00 Pineda de Mar 2 - 5 Argentona
06-03-2016 12:30 Canyelles B 5 - 1 Alella
06-03-2016 17:30 Arenys de Mar 0 - 3 FE Grama

Jornada 24 - 13-03-2016

12-03-2016 17:30 Argentona 2 - 2 Singuerlín
12-03-2016 18:00 Llavaneres 6 - 0 Pla d'en Boet
12-03-2016 18:15 Cabrils 1 - 1 Liverpool
13-03-2016 11:45 FE Grama 10 - 0 Canyelles B
13-03-2016 12:00 La Florida 2 - 2 Arenys de Mar
13-03-2016 12:00 Turó Peira 1 - 1 Districte 030
13-03-2016 12:00 Alella 2 - 3 Pineda de Mar
13-03-2016 17:00 Vilassar Dalt 3 - 2 Cabrera
13-03-2016 18:00 L'Empenta 4 - 1 Premià Dalt

Jornada 25 - 20-03-2016

19-03-2016 16:00 Cabrera 1 - 1 Turó Peira
19-03-2016 17:00 Liverpool 0 - 5 Argentona
19-03-2016 17:15 Arenys de Mar 0 - 4 Vilassar Dalt
19-03-2016 20:00 Districte 030 2 - 3 Llavaneres
20-03-2016 12:00 Pineda de Mar 0 - 4 FE Grama
20-03-2016 12:00 Pla d'en Boet 2 - 1 L'Empenta
20-03-2016 12:00 Premià Dalt 2 - 3 Cabrils
20-03-2016 12:15 Singuerlín 5 - 4 Alella
20-03-2016 12:15 Canyelles B 1 - 4 La Florida

Jornada 26 - 03-04-2016

02-04-2016 17:50 Districte 030 3 - 3 Pla d'en Boet
02-04-2016 18:00 Llavaneres 2 - 1 Cabrera
02-04-2016 18:00 Argentona 3 - 2 Premià Dalt
02-04-2016 18:15 Cabrils 1 - 2 L'Empenta
03-04-2016 11:45 FE Grama 5 - 1 Singuerlín
03-04-2016 12:00 La Florida 1 - 1 Pineda de Mar
03-04-2016 12:00 Turó Peira 3 - 0 Arenys de Mar
03-04-2016 12:30 Alella 2 - 4 Liverpool
03-04-2016 17:00 Vilassar Dalt 7 - 0 Canyelles B

Jornada 27 - 10-04-2016

09-04-2016 16:00 Arenys de Mar 1 - 3 Llavaneres
09-04-2016 16:00 Cabrera 5 - 3 Districte 030
09-04-2016 17:00 Liverpool 0 - 4 FE Grama
10-04-2016 12:00 Singuerlín 3 - 1 La Florida
10-04-2016 12:00 Pla d'en Boet 1 - 0 Cabrils
10-04-2016 12:00 Premià Dalt 0 - 1 Alella
10-04-2016 13:00 Canyelles B 2 - 8 Turó Peira
10-04-2016 18:00 L'Empenta 2 - 3 Argentona
28-04-2016 21:00 Pineda de Mar 3 - 0 Vilassar Dalt

Jornada 28 - 17-04-2016

16-04-2016 16:00 Cabrera 3 - 2 Pla d'en Boet
16-04-2016 18:00 Llavaneres 2 - 0 Canyelles B
17-04-2016 11:45 FE Grama 6 - 1 Premià Dalt
17-04-2016 12:00 La Florida 2 - 2 Liverpool
17-04-2016 12:00 Alella 3 - 6 L'Empenta
17-04-2016 12:00 Turó Peira 3 - 1 Pineda de Mar
17-04-2016 13:00 Districte 030 2 - 5 Arenys de Mar
17-04-2016 17:00 Vilassar Dalt 1 - 5 Singuerlín
17-04-2016 18:00 Argentona 2 - 2 Cabrils

Jornada 29 - 24-04-2016

23-04-2016 17:00 Arenys de Mar 1 - 0 Cabrera
23-04-2016 18:15 Cabrils 2 - 1 Alella
24-04-2016 12:00 Premià Dalt 1 - 2 La Florida
24-04-2016 12:00 Pla d'en Boet 2 - 2 Argentona
24-04-2016 12:00 Singuerlín 2 - 0 Turó Peira
24-04-2016 12:00 Pineda de Mar 1 - 3 Llavaneres
24-04-2016 12:30 Canyelles B 1 - 5 Districte 030
24-04-2016 18:00 L'Empenta 1 - 5 FE Grama
10-05-2016 21:00 Liverpool 3 - 0 Vilassar Dalt

Jornada 30 - 01-05-2016

30-04-2016 17:00 Cabrera 3 - 3 Canyelles B
30-04-2016 18:00 Llavaneres 0 - 1 Singuerlín
30-04-2016 20:00 Districte 030 3 - 3 Pineda de Mar
01-05-2016 11:45 FE Grama 4 - 0 Cabrils
01-05-2016 12:00 La Florida 3 - 1 L'Empenta
01-05-2016 12:00 Alella 1 - 4 Argentona
01-05-2016 12:00 Turó Peira 4 - 1 Liverpool
01-05-2016 12:00 Arenys de Mar 1 - 2 Pla d'en Boet
01-05-2016 17:00 Vilassar Dalt 3 - 2 Premià Dalt

Jornada 31 - 08-05-2016

07-05-2016 17:00 Liverpool 0 - 3 Llavaneres
07-05-2016 18:00 Argentona 2 - 1 FE Grama
07-05-2016 18:15 Cabrils 1 - 1 La Florida
08-05-2016 12:00 Premià Dalt 1 - 3 Turó Peira
08-05-2016 12:00 Singuerlín 3 - 1 Districte 030
08-05-2016 12:00 Pineda de Mar 2 - 0 Cabrera
08-05-2016 12:15 Canyelles B 1 - 3 Arenys de Mar
08-05-2016 18:00 Pla d'en Boet 3 - 0 Alella
08-05-2016 18:00 L'Empenta 4 - 4 Vilassar Dalt

Jornada 32 - 15-05-2016

14-05-2016 17:00 Llavaneres 7 - 1 Premià Dalt
14-05-2016 17:00 Cabrera 2 - 1 Singuerlín
14-05-2016 20:00 Districte 030 3 - 6 Liverpool
15-05-2016 11:45 FE Grama 7 - 1 Alella
15-05-2016 12:00 La Florida 1 - 4 Argentona
15-05-2016 12:00 Arenys de Mar 4 - 2 Pineda de Mar
15-05-2016 12:00 Turó Peira 3 - 2 L'Empenta
15-05-2016 12:15 Canyelles B 1 - 3 Pla d'en Boet
15-05-2016 18:00 Vilassar Dalt 1 - 1 Cabrils

Jornada 33 - 22-05-2016

21-05-2016 17:00 Liverpool 2 - 1 Cabrera
21-05-2016 18:15 Cabrils 1 - 4 Turó Peira
21-05-2016 18:30 Argentona 2 - 1 Vilassar Dalt
22-05-2016 11:45 FE Grama 5 - 0 Pla d'en Boet
22-05-2016 12:00 Alella 2 - 0 La Florida
22-05-2016 12:00 Premià Dalt 2 - 5 Districte 030
22-05-2016 12:00 Singuerlín 1 - 2 Arenys de Mar
22-05-2016 12:00 Pineda de Mar 3 - 1 Canyelles B
22-05-2016 18:00 L'Empenta 0 - 3 Llavaneres

Jornada 34 - 29-05-2016

28-05-2016 17:00 Cabrera 1 - 3 Premià Dalt
28-05-2016 18:00 Districte 030 5 - 6 L'Empenta
29-05-2016 12:00 Arenys de Mar 3 - 2 Liverpool
29-05-2016 12:00 Canyelles B 0 - 3 Singuerlín
29-05-2016 12:00 Pla d'en Boet 1 - 1 Pineda de Mar
29-05-2016 12:00 La Florida 1 - 3 FE Grama
29-05-2016 12:00 Vilassar Dalt 6 - 2 Alella
29-05-2016 12:00 Turó Peira 1 - 2 Argentona
29-05-2016 12:00 Llavaneres 2 - 1 Cabrils

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com