18 ag. 2018

logo


Jornada 1 - 02-09-2018

01-09-2018 17:00 Olivella Moja
01-09-2018 17:00 Odena Montserrat Igualada
01-09-2018 17:30 Ribes La Granada
01-09-2018 17:30 Cubelles Mediona
02-09-2018 12:00 Riudebitlles Anoia
02-09-2018 12:15 Pª Jove Roquetes La Pobla Claramunt
02-09-2018 17:00 Masquefa Sitges
02-09-2018 17:00 La Múnia Sant Andreu de la Barca B
02-09-2018 17:00 Piera Capellades

Jornada 2 - 09-09-2018

08-09-2018 16:00 Capellades Riudebitlles
08-09-2018 17:00 Mediona La Múnia
08-09-2018 17:00 Moja Pª Jove Roquetes
08-09-2018 17:00 Montserrat Igualada Olivella
08-09-2018 17:00 Sitges Odena
08-09-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Masquefa
08-09-2018 17:30 Anoia Cubelles
09-09-2018 12:00 La Granada Piera
09-09-2018 16:30 La Pobla Claramunt Ribes

Jornada 3 - 16-09-2018

15-09-2018 16:00 Capellades La Granada
15-09-2018 17:00 Olivella Sitges
15-09-2018 17:00 Odena Sant Andreu de la Barca B
15-09-2018 17:30 Ribes Moja
16-09-2018 12:00 Riudebitlles Cubelles
16-09-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Montserrat Igualada
16-09-2018 17:00 Piera La Pobla Claramunt
16-09-2018 17:00 Masquefa Mediona
16-09-2018 17:00 La Múnia Anoia

Jornada 4 - 23-09-2018

22-09-2018 17:00 Moja Piera
22-09-2018 17:00 Montserrat Igualada Ribes
22-09-2018 17:00 Sitges Pª Jove Roquetes
22-09-2018 17:00 Mediona Odena
22-09-2018 17:30 Anoia Masquefa
22-09-2018 17:30 Cubelles La Múnia
22-09-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Olivella
23-09-2018 12:00 La Granada Riudebitlles
23-09-2018 16:30 La Pobla Claramunt Capellades

Jornada 5 - 30-09-2018

29-09-2018 16:00 Capellades Moja
29-09-2018 17:00 Olivella Mediona
29-09-2018 17:00 Odena Anoia
29-09-2018 17:30 Ribes Sitges
30-09-2018 12:00 La Granada La Pobla Claramunt
30-09-2018 12:00 Riudebitlles La Múnia
30-09-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Sant Andreu de la Barca B
30-09-2018 17:00 Piera Montserrat Igualada
30-09-2018 17:00 Masquefa Cubelles

Jornada 6 - 07-10-2018

06-10-2018 17:00 Moja La Granada
06-10-2018 17:00 Montserrat Igualada Capellades
06-10-2018 17:00 Sitges Piera
06-10-2018 17:00 Mediona Pª Jove Roquetes
06-10-2018 17:30 Anoia Olivella
06-10-2018 17:30 Cubelles Odena
06-10-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Ribes
07-10-2018 16:30 La Pobla Claramunt Riudebitlles
07-10-2018 17:00 La Múnia Masquefa

Jornada 7 - 14-10-2018

13-10-2018 16:00 Capellades Sitges
13-10-2018 17:00 Olivella Cubelles
13-10-2018 17:00 Odena La Múnia
13-10-2018 17:30 Ribes Mediona
14-10-2018 12:00 Riudebitlles Masquefa
14-10-2018 12:00 La Granada Montserrat Igualada
14-10-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Anoia
14-10-2018 16:30 La Pobla Claramunt Moja
14-10-2018 17:00 Piera Sant Andreu de la Barca B

Jornada 8 - 21-10-2018

20-10-2018 17:00 Moja Riudebitlles
20-10-2018 17:00 Montserrat Igualada La Pobla Claramunt
20-10-2018 17:00 Sitges La Granada
20-10-2018 17:00 Mediona Piera
20-10-2018 17:30 Anoia Ribes
20-10-2018 17:30 Cubelles Pª Jove Roquetes
20-10-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Capellades
21-10-2018 17:00 La Múnia Olivella
21-10-2018 17:00 Masquefa Odena

Jornada 9 - 28-10-2018

27-10-2018 16:00 Capellades Mediona
27-10-2018 17:00 Moja Montserrat Igualada
27-10-2018 17:00 Olivella Masquefa
27-10-2018 17:30 Ribes Cubelles
28-10-2018 12:00 Riudebitlles Odena
28-10-2018 12:00 La Granada Sant Andreu de la Barca B
28-10-2018 12:15 Pª Jove Roquetes La Múnia
28-10-2018 16:30 La Pobla Claramunt Sitges
28-10-2018 17:00 Piera Anoia

Jornada 10 - 04-11-2018

03-11-2018 17:00 Mediona La Granada
03-11-2018 17:00 Montserrat Igualada Riudebitlles
03-11-2018 17:00 Sitges Moja
03-11-2018 17:00 Odena Olivella
03-11-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B La Pobla Claramunt
03-11-2018 17:30 Anoia Capellades
03-11-2018 17:30 Cubelles Piera
04-11-2018 17:00 La Múnia Ribes
04-11-2018 17:00 Masquefa Pª Jove Roquetes

Jornada 11 - 11-11-2018

10-11-2018 16:00 Capellades Cubelles
10-11-2018 17:00 Montserrat Igualada Sitges
10-11-2018 17:00 Moja Sant Andreu de la Barca B
10-11-2018 17:30 Ribes Masquefa
11-11-2018 12:00 La Granada Anoia
11-11-2018 12:00 Riudebitlles Olivella
11-11-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Odena
11-11-2018 16:30 La Pobla Claramunt Mediona
11-11-2018 17:00 Piera La Múnia

Jornada 12 - 18-11-2018

17-11-2018 17:00 Mediona Moja
17-11-2018 17:00 Sitges Riudebitlles
17-11-2018 17:00 Odena Ribes
17-11-2018 17:00 Olivella Pª Jove Roquetes
17-11-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Montserrat Igualada
17-11-2018 17:30 Anoia La Pobla Claramunt
17-11-2018 17:30 Cubelles La Granada
18-11-2018 17:00 La Múnia Capellades
18-11-2018 17:00 Masquefa Piera

Jornada 13 - 25-11-2018

24-11-2018 16:00 Capellades Masquefa
24-11-2018 17:00 Sitges Sant Andreu de la Barca B
24-11-2018 17:00 Montserrat Igualada Mediona
24-11-2018 17:00 Moja Anoia
24-11-2018 17:30 Ribes Olivella
25-11-2018 12:00 Riudebitlles Pª Jove Roquetes
25-11-2018 12:00 La Granada La Múnia
25-11-2018 16:30 La Pobla Claramunt Cubelles
25-11-2018 17:00 Piera Odena

Jornada 14 - 02-12-2018

01-12-2018 17:00 Mediona Sitges
01-12-2018 17:00 Odena Capellades
01-12-2018 17:00 Olivella Piera
01-12-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Riudebitlles
01-12-2018 17:30 Anoia Montserrat Igualada
01-12-2018 17:30 Cubelles Moja
02-12-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Ribes
02-12-2018 17:00 La Múnia La Pobla Claramunt
02-12-2018 17:00 Masquefa La Granada

Jornada 15 - 16-12-2018

15-12-2018 16:00 Capellades Olivella
15-12-2018 17:00 Sitges Anoia
15-12-2018 17:00 Montserrat Igualada Cubelles
15-12-2018 17:00 Moja La Múnia
15-12-2018 17:30 Sant Andreu de la Barca B Mediona
16-12-2018 12:00 La Granada Odena
16-12-2018 12:00 Riudebitlles Ribes
16-12-2018 16:30 La Pobla Claramunt Masquefa
16-12-2018 17:00 Piera Pª Jove Roquetes

Jornada 16 - 23-12-2018

22-12-2018 17:00 Odena La Pobla Claramunt
22-12-2018 17:00 Olivella La Granada
22-12-2018 17:30 Ribes Piera
22-12-2018 17:30 Anoia Sant Andreu de la Barca B
22-12-2018 17:30 Cubelles Sitges
23-12-2018 12:00 Riudebitlles Mediona
23-12-2018 12:15 Pª Jove Roquetes Capellades
23-12-2018 17:00 La Múnia Montserrat Igualada
23-12-2018 17:00 Masquefa Moja

Jornada 17 - 13-01-2019

12-01-2019 16:00 Capellades Ribes
12-01-2019 17:00 Mediona Anoia
12-01-2019 17:00 Sitges La Múnia
12-01-2019 17:00 Montserrat Igualada Masquefa
12-01-2019 17:00 Moja Odena
12-01-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Cubelles
13-01-2019 12:00 La Granada Pª Jove Roquetes
13-01-2019 16:30 La Pobla Claramunt Olivella
13-01-2019 17:00 Piera Riudebitlles

Jornada 18 - 20-01-2019

19-01-2019 16:00 Capellades Piera
19-01-2019 17:00 Mediona Cubelles
19-01-2019 17:00 Moja Olivella
19-01-2019 17:00 Montserrat Igualada Odena
19-01-2019 17:00 Sitges Masquefa
19-01-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B La Múnia
19-01-2019 17:30 Anoia Riudebitlles
20-01-2019 12:00 La Granada Ribes
20-01-2019 16:30 La Pobla Claramunt Pª Jove Roquetes

Jornada 19 - 27-01-2019

26-01-2019 17:00 Olivella Montserrat Igualada
26-01-2019 17:00 Odena Sitges
26-01-2019 17:30 Ribes La Pobla Claramunt
26-01-2019 17:30 Cubelles Anoia
27-01-2019 12:00 Riudebitlles Capellades
27-01-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Moja
27-01-2019 17:00 Piera La Granada
27-01-2019 17:00 Masquefa Sant Andreu de la Barca B
27-01-2019 17:00 La Múnia Mediona

Jornada 20 - 03-02-2019

02-02-2019 17:00 Moja Ribes
02-02-2019 17:00 Montserrat Igualada Pª Jove Roquetes
02-02-2019 17:00 Sitges Olivella
02-02-2019 17:00 Mediona Masquefa
02-02-2019 17:30 Anoia La Múnia
02-02-2019 17:30 Cubelles Riudebitlles
02-02-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Odena
03-02-2019 12:00 La Granada Capellades
03-02-2019 16:30 La Pobla Claramunt Piera

Jornada 21 - 10-02-2019

09-02-2019 16:00 Capellades La Pobla Claramunt
09-02-2019 17:00 Olivella Sant Andreu de la Barca B
09-02-2019 17:00 Odena Mediona
09-02-2019 17:30 Ribes Montserrat Igualada
10-02-2019 12:00 Riudebitlles La Granada
10-02-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Sitges
10-02-2019 17:00 Piera Moja
10-02-2019 17:00 Masquefa Anoia
10-02-2019 17:00 La Múnia Cubelles

Jornada 22 - 17-02-2019

16-02-2019 17:00 Moja Capellades
16-02-2019 17:00 Montserrat Igualada Piera
16-02-2019 17:00 Sitges Ribes
16-02-2019 17:00 Mediona Olivella
16-02-2019 17:30 Anoia Odena
16-02-2019 17:30 Cubelles Masquefa
16-02-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Pª Jove Roquetes
17-02-2019 16:30 La Pobla Claramunt La Granada
17-02-2019 17:00 La Múnia Riudebitlles

Jornada 23 - 24-02-2019

23-02-2019 16:00 Capellades Montserrat Igualada
23-02-2019 17:00 Olivella Anoia
23-02-2019 17:00 Odena Cubelles
23-02-2019 17:30 Ribes Sant Andreu de la Barca B
24-02-2019 12:00 Riudebitlles La Pobla Claramunt
24-02-2019 12:00 La Granada Moja
24-02-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Mediona
24-02-2019 17:00 Masquefa La Múnia
24-02-2019 17:00 Piera Sitges

Jornada 24 - 10-03-2019

09-03-2019 17:00 Moja La Pobla Claramunt
09-03-2019 17:00 Montserrat Igualada La Granada
09-03-2019 17:00 Sitges Capellades
09-03-2019 17:00 Mediona Ribes
09-03-2019 17:30 Anoia Pª Jove Roquetes
09-03-2019 17:30 Cubelles Olivella
09-03-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Piera
10-03-2019 17:00 La Múnia Odena
10-03-2019 17:00 Masquefa Riudebitlles

Jornada 25 - 17-03-2019

16-03-2019 16:00 Capellades Sant Andreu de la Barca B
16-03-2019 17:00 Olivella La Múnia
16-03-2019 17:00 Odena Masquefa
16-03-2019 17:30 Ribes Anoia
17-03-2019 12:00 Riudebitlles Moja
17-03-2019 12:00 La Granada Sitges
17-03-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Cubelles
17-03-2019 16:30 La Pobla Claramunt Montserrat Igualada
17-03-2019 17:00 Piera Mediona

Jornada 26 - 24-03-2019

23-03-2019 17:00 Mediona Capellades
23-03-2019 17:00 Montserrat Igualada Moja
23-03-2019 17:00 Sitges La Pobla Claramunt
23-03-2019 17:00 Odena Riudebitlles
23-03-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B La Granada
23-03-2019 17:30 Anoia Piera
23-03-2019 17:30 Cubelles Ribes
24-03-2019 17:00 La Múnia Pª Jove Roquetes
24-03-2019 17:00 Masquefa Olivella

Jornada 27 - 31-03-2019

30-03-2019 16:00 Capellades Anoia
30-03-2019 17:00 Moja Sitges
30-03-2019 17:00 Olivella Odena
30-03-2019 17:30 Ribes La Múnia
31-03-2019 12:00 Riudebitlles Montserrat Igualada
31-03-2019 12:00 La Granada Mediona
31-03-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Masquefa
31-03-2019 16:30 La Pobla Claramunt Sant Andreu de la Barca B
31-03-2019 17:00 Piera Cubelles

Jornada 28 - 07-04-2019

06-04-2019 17:00 Mediona La Pobla Claramunt
06-04-2019 17:00 Sitges Montserrat Igualada
06-04-2019 17:00 Odena Pª Jove Roquetes
06-04-2019 17:00 Olivella Riudebitlles
06-04-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Moja
06-04-2019 17:30 Anoia La Granada
06-04-2019 17:30 Cubelles Capellades
07-04-2019 17:00 La Múnia Piera
07-04-2019 17:00 Masquefa Ribes

Jornada 29 - 14-04-2019

13-04-2019 16:00 Capellades La Múnia
13-04-2019 17:00 Montserrat Igualada Sant Andreu de la Barca B
13-04-2019 17:00 Moja Mediona
13-04-2019 17:30 Ribes Odena
14-04-2019 12:00 Riudebitlles Sitges
14-04-2019 12:00 La Granada Cubelles
14-04-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Olivella
14-04-2019 16:30 La Pobla Claramunt Anoia
14-04-2019 17:00 Piera Masquefa

Jornada 30 - 28-04-2019

27-04-2019 17:00 Mediona Montserrat Igualada
27-04-2019 17:00 Odena Piera
27-04-2019 17:00 Olivella Ribes
27-04-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Sitges
27-04-2019 17:30 Anoia Moja
27-04-2019 17:30 Cubelles La Pobla Claramunt
28-04-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Riudebitlles
28-04-2019 17:00 La Múnia La Granada
28-04-2019 17:00 Masquefa Capellades

Jornada 31 - 05-05-2019

04-05-2019 16:00 Capellades Odena
04-05-2019 17:00 Sitges Mediona
04-05-2019 17:00 Montserrat Igualada Anoia
04-05-2019 17:00 Moja Cubelles
04-05-2019 17:30 Ribes Pª Jove Roquetes
05-05-2019 12:00 Riudebitlles Sant Andreu de la Barca B
05-05-2019 12:00 La Granada Masquefa
05-05-2019 16:30 La Pobla Claramunt La Múnia
05-05-2019 17:00 Piera Olivella

Jornada 32 - 12-05-2019

11-05-2019 17:00 Mediona Sant Andreu de la Barca B
11-05-2019 17:00 Odena La Granada
11-05-2019 17:00 Olivella Capellades
11-05-2019 17:30 Ribes Riudebitlles
11-05-2019 17:30 Anoia Sitges
11-05-2019 17:30 Cubelles Montserrat Igualada
12-05-2019 12:15 Pª Jove Roquetes Piera
12-05-2019 17:00 La Múnia Moja
12-05-2019 17:00 Masquefa La Pobla Claramunt

Jornada 33 - 19-05-2019

18-05-2019 16:00 Capellades Pª Jove Roquetes
18-05-2019 17:00 Mediona Riudebitlles
18-05-2019 17:00 Sitges Cubelles
18-05-2019 17:00 Montserrat Igualada La Múnia
18-05-2019 17:00 Moja Masquefa
18-05-2019 17:30 Sant Andreu de la Barca B Anoia
19-05-2019 12:00 La Granada Olivella
19-05-2019 16:30 La Pobla Claramunt Odena
19-05-2019 17:00 Piera Ribes

Jornada 34 - 26-05-2019

25-05-2019 17:00 Odena Moja
25-05-2019 17:00 Olivella La Pobla Claramunt
25-05-2019 17:30 Ribes Capellades
25-05-2019 17:30 Anoia Mediona
25-05-2019 17:30 Cubelles Sant Andreu de la Barca B
26-05-2019 12:00 Riudebitlles Piera
26-05-2019 12:15 Pª Jove Roquetes La Granada
26-05-2019 17:00 La Múnia Sitges
26-05-2019 17:00 Masquefa Montserrat Igualada

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com