26 maig 2018

logo


Jornada 1 - 06-09-2015

05-09-2015 17:00 L'Ametlla de Mar 4 - 0 Jesús i Maria B
05-09-2015 18:00 Móra La Nova At 2 - 2 Deltebre
06-09-2015 16:00 Santa Bàrbara 6 - 3 Campredó
06-09-2015 16:30 Ascó B 1 - 4 Perelló
06-09-2015 17:00 La Sénia 0 - 0 Corbera d'Ebre
06-09-2015 17:15 Batea 2 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
06-09-2015 17:15 Ginestar 0 - 2 Vilalba
06-09-2015 17:30 Aldeana 0 - 2 Roquetenc
06-09-2015 18:00 Horta Sant Joan 0 - 1 Flix

Jornada 2 - 13-09-2015

12-09-2015 17:00 Jesús i Maria B 1 - 1 La Sénia
12-09-2015 17:00 Campredó 0 - 1 Móra La Nova At
13-09-2015 17:00 Corbera d'Ebre 2 - 1 Aldeana
13-09-2015 17:00 Vilalba 1 - 2 L'Ametlla de Mar
13-09-2015 17:00 Deltebre 3 - 1 Ginestar
13-09-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 3 Santa Bàrbara
13-09-2015 17:00 Perelló 0 - 3 Batea
13-09-2015 17:00 Ascó B 2 - 1 Flix
13-09-2015 18:30 Roquetenc 4 - 1 Horta Sant Joan

Jornada 3 - 20-09-2015

19-09-2015 18:00 La Sénia 2 - 3 Vilalba
20-09-2015 16:30 Ascó B 3 - 3 Roquetenc
20-09-2015 16:30 Aldeana 1 - 3 Jesús i Maria B
20-09-2015 16:45 Horta Sant Joan 0 - 3 Corbera d'Ebre
20-09-2015 16:45 Ginestar 2 - 1 Campredó
20-09-2015 16:45 Santa Bàrbara 2 - 2 Móra La Nova At
20-09-2015 17:00 L'Ametlla de Mar 4 - 1 Deltebre
20-09-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 2 Perelló
20-09-2015 17:15 Batea 3 - 2 Flix

Jornada 4 - 27-09-2015

25-09-2015 20:30 Perelló 2 - 2 Santa Bàrbara
26-09-2015 17:00 Campredó 1 - 2 L'Ametlla de Mar
26-09-2015 18:00 Roquetenc 1 - 0 Batea
26-09-2015 19:00 Jesús i Maria B 4 - 1 Horta Sant Joan
27-09-2015 16:30 Vilalba 1 - 1 Aldeana
27-09-2015 16:30 Móra La Nova At 1 - 1 Ginestar
27-09-2015 17:00 Deltebre 0 - 0 La Sénia
27-09-2015 17:00 Corbera d'Ebre 5 - 1 Ascó B
27-09-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 4 - 2 Flix

Jornada 5 - 04-10-2015

03-10-2015 17:00 L'Ametlla de Mar 2 - 0 Móra La Nova At
04-10-2015 16:15 Horta Sant Joan 1 - 0 Vilalba
04-10-2015 16:30 Aldeana 2 - 1 Deltebre
04-10-2015 16:30 Ascó B 1 - 0 Jesús i Maria B
04-10-2015 16:45 Batea 3 - 0 Corbera d'Ebre
04-10-2015 16:45 Perelló 2 - 0 Flix
04-10-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Roquetenc
04-10-2015 17:00 La Sénia 1 - 1 Campredó
04-10-2015 18:15 Santa Bàrbara 6 - 3 Ginestar

Jornada 6 - 11-10-2015

10-10-2015 15:30 Móra La Nova At 4 - 1 La Sénia
10-10-2015 18:00 Campredó 0 - 3 Aldeana
10-10-2015 19:15 Jesús i Maria B 3 - 5 Batea
10-10-2015 20:00 Roquetenc 2 - 1 Perelló
11-10-2015 16:00 Vilalba 2 - 3 Ascó B
11-10-2015 16:00 Ginestar 0 - 1 L'Ametlla de Mar
11-10-2015 16:30 Deltebre 1 - 2 Horta Sant Joan
11-10-2015 17:00 Corbera d'Ebre 1 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
11-10-2015 18:30 Santa Bàrbara 4 - 2 Flix

Jornada 7 - 18-10-2015

17-10-2015 16:30 Roquetenc 0 - 0 Flix
18-10-2015 16:00 Perelló 2 - 1 Corbera d'Ebre
18-10-2015 16:00 Horta Sant Joan 2 - 4 Campredó
18-10-2015 16:00 Santa Bàrbara 3 - 4 L'Ametlla de Mar
18-10-2015 16:30 Ascó B 2 - 2 Deltebre
18-10-2015 16:30 Aldeana 4 - 1 Móra La Nova At
18-10-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 6 - 2 Jesús i Maria B
18-10-2015 17:00 Batea 0 - 1 Vilalba
18-10-2015 17:30 La Sénia 4 - 0 Ginestar

Jornada 8 - 25-10-2015

24-10-2015 16:00 Roquetenc 1 - 1 Santa Bàrbara
24-10-2015 16:00 Jesús i Maria B 1 - 0 Perelló
24-10-2015 16:30 Móra La Nova At 2 - 0 Horta Sant Joan
24-10-2015 17:00 Campredó 0 - 8 Ascó B
25-10-2015 15:45 Vilalba 0 - 0 Olímpic Móra d'Ebre
25-10-2015 16:00 Ginestar 2 - 7 Aldeana
25-10-2015 16:30 Deltebre 2 - 2 Batea
25-10-2015 17:00 Corbera d'Ebre 1 - 2 Flix
25-10-2015 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 2 La Sénia

Jornada 9 - 01-11-2015

31-10-2015 16:00 Horta Sant Joan 2 - 1 Ginestar
31-10-2015 16:30 Roquetenc 1 - 1 Corbera d'Ebre
31-10-2015 16:30 Perelló 2 - 1 Vilalba
31-10-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 2 Deltebre
31-10-2015 18:00 Batea 6 - 1 Campredó
31-10-2015 18:00 Aldeana 2 - 0 L'Ametlla de Mar
01-11-2015 16:30 Ascó B 2 - 3 Móra La Nova At
01-11-2015 18:00 Jesús i Maria B 2 - 1 Flix
01-11-2015 18:30 Santa Bàrbara 3 - 1 La Sénia

Jornada 10 - 08-11-2015

07-11-2015 16:30 Jesús i Maria B 0 - 2 Roquetenc
07-11-2015 16:30 Móra La Nova At 5 - 1 Batea
07-11-2015 16:30 L'Ametlla de Mar 1 - 0 Horta Sant Joan
07-11-2015 17:00 Campredó 2 - 4 Olímpic Móra d'Ebre
08-11-2015 15:30 Vilalba 0 - 0 Flix
08-11-2015 16:00 Deltebre 1 - 0 Perelló
08-11-2015 16:00 Corbera d'Ebre 1 - 1 Santa Bàrbara
08-11-2015 16:00 La Sénia 1 - 2 Aldeana
08-11-2015 16:00 Ginestar 2 - 2 Ascó B

Jornada 11 - 15-11-2015

14-11-2015 16:30 Roquetenc 2 - 4 Vilalba
14-11-2015 17:00 Flix 2 - 1 Deltebre
15-11-2015 15:15 Santa Bàrbara 2 - 2 Aldeana
15-11-2015 16:00 Corbera d'Ebre 4 - 3 Jesús i Maria B
15-11-2015 16:00 Horta Sant Joan 1 - 1 La Sénia
15-11-2015 16:15 Batea 9 - 1 Ginestar
15-11-2015 17:00 Campredó 1 - 3 Perelló
15-11-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 5 - 2 Móra La Nova At
15-11-2015 18:30 Ascó B 1 - 3 L'Ametlla de Mar

Jornada 12 - 22-11-2015

21-11-2015 15:00 Campredó 0 - 4 Flix
21-11-2015 15:30 L'Ametlla de Mar 4 - 4 Batea
21-11-2015 16:00 Móra La Nova At 0 - 0 Perelló
22-11-2015 15:15 Vilalba 2 - 1 Corbera d'Ebre
22-11-2015 16:00 Ginestar 2 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
22-11-2015 16:00 La Sénia 2 - 0 Ascó B
22-11-2015 16:15 Deltebre 0 - 2 Roquetenc
22-11-2015 16:30 Santa Bàrbara 2 - 0 Jesús i Maria B
22-11-2015 17:00 Aldeana 4 - 1 Horta Sant Joan

Jornada 13 - 29-11-2015

28-11-2015 16:30 Roquetenc 8 - 1 Campredó
28-11-2015 17:30 Corbera d'Ebre 6 - 5 Deltebre
28-11-2015 18:30 Móra La Nova At 3 - 3 Flix
28-11-2015 19:00 Jesús i Maria B 2 - 1 Vilalba
29-11-2015 15:00 Santa Bàrbara 4 - 1 Horta Sant Joan
29-11-2015 15:45 Perelló 9 - 1 Ginestar
29-11-2015 16:00 Batea 2 - 2 La Sénia
29-11-2015 16:30 Ascó B 1 - 4 Aldeana
29-11-2015 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 0 L'Ametlla de Mar

Jornada 14 - 13-12-2015

12-12-2015 16:00 L'Ametlla de Mar 1 - 0 Perelló
12-12-2015 16:30 Móra La Nova At 0 - 1 Roquetenc
12-12-2015 20:00 Campredó 2 - 4 Corbera d'Ebre
13-12-2015 12:00 Aldeana 0 - 2 Batea
13-12-2015 15:45 Horta Sant Joan 3 - 2 Ascó B
13-12-2015 16:00 La Sénia 2 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
13-12-2015 16:00 Ginestar 2 - 4 Flix
13-12-2015 16:00 Deltebre 1 - 2 Jesús i Maria B
27-12-2015 15:30 Vilalba 3 - 2 Santa Bàrbara

Jornada 15 - 20-12-2015

19-12-2015 16:00 Jesús i Maria B 5 - 1 Campredó
19-12-2015 16:00 Olímpic Móra d'Ebre 5 - 0 Aldeana
19-12-2015 16:30 Batea 4 - 0 Horta Sant Joan
19-12-2015 18:00 Roquetenc 5 - 1 Ginestar
19-12-2015 18:30 Flix 2 - 1 L'Ametlla de Mar
20-12-2015 15:00 Vilalba 2 - 2 Deltebre
20-12-2015 15:45 Perelló 5 - 4 La Sénia
20-12-2015 16:00 Corbera d'Ebre 3 - 2 Móra La Nova At
20-12-2015 16:00 Santa Bàrbara 6 - 2 Ascó B

Jornada 16 - 10-01-2016

09-01-2016 16:30 Móra La Nova At 5 - 1 Jesús i Maria B
09-01-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 0 - 1 Roquetenc
09-01-2016 17:00 Campredó 1 - 3 Vilalba
10-01-2016 16:00 Santa Bàrbara 4 - 3 Deltebre
10-01-2016 16:00 Ginestar 0 - 4 Corbera d'Ebre
10-01-2016 16:00 La Sénia 1 - 1 Flix
10-01-2016 16:00 Horta Sant Joan 1 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
10-01-2016 16:30 Ascó B 3 - 5 Batea
10-01-2016 16:30 Aldeana 3 - 1 Perelló

Jornada 17 - 17-01-2016

16-01-2016 15:45 Perelló 2 - 3 Horta Sant Joan
16-01-2016 16:30 Jesús i Maria B 1 - 0 Ginestar
16-01-2016 17:00 Flix 5 - 1 Aldeana
17-01-2016 15:30 Vilalba 4 - 1 Móra La Nova At
17-01-2016 16:00 Deltebre 2 - 0 Campredó
17-01-2016 16:00 Corbera d'Ebre 5 - 1 L'Ametlla de Mar
17-01-2016 16:00 Batea 6 - 1 Santa Bàrbara
17-01-2016 16:30 La Sénia 2 - 0 Roquetenc
17-01-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 0 Ascó B

Jornada 18 - 24-01-2016

23-01-2016 16:00 Roquetenc 3 - 3 Aldeana
23-01-2016 17:00 Campredó 4 - 4 Santa Bàrbara
23-01-2016 19:00 Flix 4 - 1 Horta Sant Joan
24-01-2016 15:45 Vilalba 3 - 1 Ginestar
24-01-2016 15:45 Perelló 6 - 2 Ascó B
24-01-2016 16:00 Corbera d'Ebre 2 - 1 La Sénia
24-01-2016 16:00 Deltebre 0 - 2 Móra La Nova At
24-01-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 6 Batea
24-01-2016 18:45 Jesús i Maria B 2 - 6 L'Ametlla de Mar

Jornada 19 - 31-01-2016

30-01-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 4 - 0 Vilalba
30-01-2016 17:00 Flix 1 - 0 Ascó B
30-01-2016 18:30 Móra La Nova At 5 - 0 Campredó
31-01-2016 15:45 Horta Sant Joan 0 - 4 Roquetenc
31-01-2016 16:00 Santa Bàrbara 1 - 0 Olímpic Móra d'Ebre
31-01-2016 16:00 Batea 3 - 2 Perelló
31-01-2016 16:00 La Sénia 4 - 1 Jesús i Maria B
31-01-2016 16:00 Ginestar 1 - 4 Deltebre
31-01-2016 16:30 Aldeana 3 - 0 Corbera d'Ebre

Jornada 20 - 14-02-2016

13-02-2016 15:30 Móra La Nova At 0 - 0 Santa Bàrbara
13-02-2016 16:00 Vilalba 2 - 2 La Sénia
13-02-2016 16:15 Roquetenc 0 - 0 Ascó B
13-02-2016 17:00 Jesús i Maria B 2 - 1 Aldeana
13-02-2016 17:00 Campredó 2 - 2 Ginestar
13-02-2016 18:00 Flix 2 - 2 Batea
14-02-2016 16:00 Corbera d'Ebre 2 - 0 Horta Sant Joan
14-02-2016 16:30 Deltebre 0 - 2 L'Ametlla de Mar
14-02-2016 17:00 Perelló 3 - 0 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 21 - 21-02-2016

20-02-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 6 - 1 Campredó
20-02-2016 18:00 Horta Sant Joan 4 - 1 Jesús i Maria B
21-02-2016 16:00 Santa Bàrbara 2 - 1 Perelló
21-02-2016 16:00 La Sénia 1 - 0 Deltebre
21-02-2016 16:15 Batea 3 - 3 Roquetenc
21-02-2016 16:15 Ginestar 2 - 6 Móra La Nova At
21-02-2016 16:30 Aldeana 3 - 0 Vilalba
21-02-2016 16:30 Ascó B 3 - 1 Corbera d'Ebre
21-02-2016 17:00 Flix 2 - 1 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 22 - 28-02-2016

27-02-2016 16:15 Campredó 0 - 6 La Sénia
27-02-2016 16:30 Móra La Nova At 1 - 0 L'Ametlla de Mar
27-02-2016 17:00 Jesús i Maria B 2 - 0 Ascó B
27-02-2016 18:00 Flix 0 - 1 Perelló
28-02-2016 16:30 Vilalba 4 - 2 Horta Sant Joan
28-02-2016 16:30 Deltebre 3 - 0 Aldeana
28-02-2016 16:30 Ginestar 0 - 5 Santa Bàrbara
28-02-2016 16:30 Corbera d'Ebre 0 - 2 Batea
06-04-2016 20:00 Roquetenc 1 - 3 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 23 - 06-03-2016

05-03-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 4 - 0 Ginestar
05-03-2016 18:00 Horta Sant Joan 2 - 1 Deltebre
06-03-2016 16:30 Aldeana 8 - 0 Campredó
06-03-2016 16:30 Batea 4 - 2 Jesús i Maria B
06-03-2016 16:30 Ascó B 0 - 0 Vilalba
06-03-2016 17:00 Perelló 4 - 2 Roquetenc
06-03-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Corbera d'Ebre
06-03-2016 17:00 La Sénia 1 - 0 Móra La Nova At
06-03-2016 19:00 Flix 2 - 2 Santa Bàrbara

Jornada 24 - 13-03-2016

12-03-2016 16:30 Móra La Nova At 2 - 3 Aldeana
12-03-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 2 - 1 Santa Bàrbara
12-03-2016 17:00 Campredó 1 - 3 Horta Sant Joan
12-03-2016 18:30 Flix 1 - 0 Roquetenc
12-03-2016 18:30 Jesús i Maria B 1 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
13-03-2016 16:30 Deltebre 3 - 0 Ascó B
13-03-2016 16:45 Ginestar 2 - 6 La Sénia
13-03-2016 16:45 Vilalba 0 - 4 Batea
13-03-2016 17:00 Corbera d'Ebre 0 - 1 Perelló

Jornada 25 - 20-03-2016

19-03-2016 17:00 La Sénia 5 - 1 L'Ametlla de Mar
19-03-2016 18:30 Flix 3 - 1 Corbera d'Ebre
20-03-2016 11:45 Aldeana 7 - 0 Ginestar
20-03-2016 16:00 Santa Bàrbara 2 - 2 Roquetenc
20-03-2016 16:30 Ascó B 1 - 0 Campredó
20-03-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 0 Vilalba
20-03-2016 17:00 Batea 2 - 0 Deltebre
20-03-2016 17:15 Perelló 2 - 0 Jesús i Maria B
22-04-2016 20:00 Horta Sant Joan 1 - 0 Móra La Nova At

Jornada 26 - 03-04-2016

02-04-2016 16:30 Móra La Nova At 0 - 0 Ascó B
02-04-2016 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 2 Aldeana
02-04-2016 17:00 Campredó 0 - 2 Batea
03-04-2016 16:00 La Sénia 4 - 0 Santa Bàrbara
03-04-2016 16:00 Corbera d'Ebre 3 - 2 Roquetenc
03-04-2016 16:00 Vilalba 1 - 0 Perelló
03-04-2016 17:00 Deltebre 1 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
03-04-2016 17:00 Ginestar 4 - 2 Horta Sant Joan
03-04-2016 17:30 Flix 2 - 0 Jesús i Maria B

Jornada 27 - 10-04-2016

09-04-2016 16:30 Roquetenc 0 - 1 Jesús i Maria B
10-04-2016 11:30 Horta Sant Joan 0 - 1 L'Ametlla de Mar
10-04-2016 16:30 Aldeana 1 - 0 La Sénia
10-04-2016 16:30 Ascó B 5 - 0 Ginestar
10-04-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 5 - 2 Campredó
10-04-2016 17:00 Batea 4 - 2 Móra La Nova At
10-04-2016 17:00 Santa Bàrbara 3 - 1 Corbera d'Ebre
10-04-2016 17:15 Perelló 1 - 2 Deltebre
10-04-2016 19:00 Flix 1 - 1 Vilalba

Jornada 28 - 17-04-2016

16-04-2016 16:00 Jesús i Maria B 2 - 1 Corbera d'Ebre
16-04-2016 16:00 Móra La Nova At 3 - 4 Olímpic Móra d'Ebre
16-04-2016 16:30 L'Ametlla de Mar 0 - 2 Ascó B
17-04-2016 16:00 Vilalba 1 - 1 Roquetenc
17-04-2016 16:30 Aldeana 1 - 0 Santa Bàrbara
17-04-2016 17:00 Deltebre 1 - 2 Flix
17-04-2016 17:00 La Sénia 1 - 0 Horta Sant Joan
17-04-2016 17:00 Ginestar 0 - 5 Batea
17-04-2016 17:15 Perelló 4 - 0 Campredó

Jornada 29 - 24-04-2016

23-04-2016 16:00 Jesús i Maria B 1 - 4 Santa Bàrbara
23-04-2016 16:30 Roquetenc 3 - 3 Deltebre
23-04-2016 17:00 Flix 5 - 0 Campredó
23-04-2016 17:30 Horta Sant Joan 4 - 1 Aldeana
24-04-2016 16:30 Ascó B 3 - 2 La Sénia
24-04-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 9 - 3 Ginestar
24-04-2016 17:00 Batea 4 - 2 L'Ametlla de Mar
24-04-2016 17:00 Corbera d'Ebre 4 - 2 Vilalba
24-04-2016 17:30 Perelló 3 - 1 Móra La Nova At

Jornada 30 - 01-05-2016

30-04-2016 16:30 Campredó 1 - 4 Roquetenc
30-04-2016 16:30 Flix 2 - 0 Móra La Nova At
30-04-2016 17:00 Ginestar 0 - 10 Perelló
30-04-2016 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
30-04-2016 17:00 Horta Sant Joan 1 - 0 Santa Bàrbara
30-04-2016 18:00 Deltebre 6 - 0 Corbera d'Ebre
30-04-2016 18:00 La Sénia 3 - 1 Batea
30-04-2016 18:00 Aldeana 0 - 1 Ascó B
01-05-2016 17:00 Vilalba 4 - 0 Jesús i Maria B

Jornada 31 - 08-05-2016

07-05-2016 16:30 Roquetenc 2 - 2 Móra La Nova At
07-05-2016 17:00 Jesús i Maria B 3 - 2 Deltebre
07-05-2016 18:30 Batea 4 - 3 Aldeana
08-05-2016 12:00 Flix 2 - 0 Ginestar
08-05-2016 16:30 Ascó B 2 - 1 Horta Sant Joan
08-05-2016 17:00 Santa Bàrbara 4 - 2 Vilalba
08-05-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 3 La Sénia
08-05-2016 18:30 Corbera d'Ebre 6 - 2 Campredó
08-05-2016 19:15 Perelló 0 - 0 L'Ametlla de Mar

Jornada 32 - 15-05-2016

14-05-2016 15:00 Campredó 0 - 3 Jesús i Maria B
14-05-2016 16:30 Móra La Nova At 6 - 3 Corbera d'Ebre
14-05-2016 17:30 Ginestar 0 - 3 Roquetenc
14-05-2016 18:00 La Sénia 2 - 2 Perelló
14-05-2016 19:30 Horta Sant Joan 2 - 2 Batea
15-05-2016 12:00 Aldeana 4 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
15-05-2016 12:00 L'Ametlla de Mar 0 - 0 Flix
15-05-2016 17:00 Deltebre 3 - 2 Vilalba
15-05-2016 18:00 Ascó B 1 - 0 Santa Bàrbara

Jornada 33 - 22-05-2016

21-05-2016 17:00 Roquetenc 3 - 2 L'Ametlla de Mar
21-05-2016 19:45 Jesús i Maria B 2 - 2 Móra La Nova At
22-05-2016 16:00 Vilalba 4 - 1 Campredó
22-05-2016 17:00 Deltebre 1 - 4 Santa Bàrbara
22-05-2016 17:00 Corbera d'Ebre 4 - 1 Ginestar
22-05-2016 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 3 - 1 Horta Sant Joan
22-05-2016 17:30 Batea 3 - 0 Ascó B
22-05-2016 18:00 Perelló 2 - 1 Aldeana
22-05-2016 19:00 Flix 2 - 1 La Sénia

Jornada 34 - 29-05-2016

29-05-2016 17:00 Campredó 3 - 2 Deltebre
29-05-2016 17:00 Móra La Nova At 4 - 3 Vilalba
29-05-2016 17:00 Ginestar 1 - 1 Jesús i Maria B
29-05-2016 17:00 L'Ametlla de Mar 3 - 0 Corbera d'Ebre
29-05-2016 17:00 Roquetenc 4 - 2 La Sénia
29-05-2016 17:00 Aldeana 8 - 2 Flix
29-05-2016 17:00 Horta Sant Joan 6 - 5 Perelló
29-05-2016 17:00 Ascó B 1 - 0 Olímpic Móra d'Ebre
29-05-2016 17:00 Santa Bàrbara 5 - 2 Batea

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com